В Снігурівці відбулася спартакіада з нагоди Дня фізичної культури та спорту

16 сентября 2018 - Администратор

 

 

15 вересня 2018 року на базі Снігурівської опорної школи та стадіону “Колос” відбулася спартакіада в рамках свята Дня фізичної культури та спорту, в якій взяли участь представники сільських рад району та міста Снігурівка.

Відкрили змагання голова районної ради Тетяна Мезіна та заступник голови райдержадміністрації Андрій Гищак, які привітали участників спартакіади.

Після представлення арбітрів розпочалися змагання у семи дисциплінах: футбол, волейбол, шахи, настільний теніс, гирьовий спорт, перетягування канату та забіг на 100 метрів.

Отже, в результаті змагань ІІІ загальнокомандне місце та винагороду в розмірі 500грн отримала Афанасіївська сільська рада, ІІ місце посіли представники Широківської ОТГ та отримали 1000грн. Перемогу в змаганнях отримали спортсмени міста Снігурівка, який також було вручено кубок та грошову винагороду в розмірі 1500грн.

 

В організації спартакіади прийняли участь Снігурівська опорна школа та Снігурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Снігурівська ДЮСШ, Сергій Долина, Віктор Антипенко та Кушнір Микола.

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!