В Снігурівці відбулися заходи до 32-ої річниці Чорнобильської трагедії

26 апреля 2018 - Администратор

 

 

Сьогодні годинник життя відраховує 32-у річницю з дня Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала вона на нашій блакитній планеті.

В ніч на 26 квітня 1986 року відлік часу став далеко не мирним, а бойовим і аварійним. Розпочався лік сумної історії атому. То був чорний день в історії України, день, коли Чорнобиль став відомий усьому людству. Гірка, як полин, слава… Пам’ять знову і знову повертається до тієї страшної дати, коли жменька пожежників через чотири хвилини після аварії вступила у жорстокий і смертельний поєдинок з розбурханою атомною стихією. У вічі смертоносному вихору радіації глянули герої, проявивши незламність волі і духу. Ціною свого життя вони зупинили дикий вогонь реактора. І звівся у безсмертя світу ще один літопис героїчного вчинку народу.

І ось сьогодні, 26 квітня 2018 року, до 32-ої річниці Чорнобильської катастрофи відбувся пам’ятний мітинг, панахида та покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи. В заході взяли участь голова райради Тетяна Мезіна, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький, представники міської ради, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС на чолі з Віктором Войцешиним, представники підприємств, установ та організацій, учнівської молоді та мешканці міста.

Настоятель Церкви святого Миколая літнього отець Володимир відслужив панахиду за загиблими під час ліквідації і померлими внаслідок катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, після чого, снігурівчани вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Нехай у цей день, День національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям.

 

Вічна пам’ять їм, низький уклін усім загиблим від усього людства!

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!