В Снігурівці відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

16 февраля 2018 - Администратор

 

 

29 років тому закінчилася одна з найтрагічніших воєн другої половини ХХ століття. Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найтривалішою.

З кожним роком історія віддаляє нас від тих вогняних подій. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності й вірності військовому обов’язку, який продемонстрували тисячі відданих синів і доньок України.

Щороку ми віддаємо данину мужності та героїзму воїнів-афганців та їх побратимів. Подвиги учасників бойових дій – це велична правда історії, яку не перекреслити у сучасному мінливому світі, це взірець справжнього дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

15 лютого 2018 року, в м.Снігурівка біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбулися пам’ятний мітинг, панахида та церемонія покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У заходах взяли участь керівництво району, міста, ветерани та учасники бойових дій в Афганістані та громадськість міста.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто не повернувся живим з тієї війни. Після чого, митрофорний протоієрей, настоятель Церкви Миколая літнього Отець Володимир провів заупокійну літію по загиблим та померлим воїнам-інтернаціоналістам.

По закінченню мітингу, в Снігурівській дитячій школі мистецтв відбувся урочистий концерт, присвячений річниці закінчення війни в республіці Афганістан. Під час концерту, голова райради Тетяна Мезіна та голова райдержадміністрації Інна Бойко нагородили спільними грамотами воїнів-інтернаціоналістів за активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток ветеранського руху, сприяння у військово-патріотичному вихованні молоді, допомогу Снігурівській районній громадській організації воїнів-інтернаціоналістів Української спілки ветеранів Афганістану.

 

Афганська війна… Ще одна сумна історія нашої історії. Неоголошена… Вона, як і всі попередні, несла смерть, каліцтво, одягнула в жалобу тисячі сердець, материнських сердець. На жаль, не всі повернулися додому з тої незрозумілої війни і ми сьогодні вшановуємо пам’ять тих, хто воював на тій далекій, спекотній, чужій землі. Але вони з честю виконали свій інтернаціональний обов’язок, свій військовий обов’язок захисника Вітчизни.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!