В Снігурівці відбулося Свято Врожаю та концерт легендарного гурту “Фрістайл”

13 августа 2017 - Администратор
З давніх-давен наша рідна земля славиться хорошими, талановитими і працьовитими людьми. Снігурівщина була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки золотим рукам, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша родюча нива.
І от вчора, 12 серпня на міському стадіоні “Колос” чимало снігурівчан зібралося на урочистості з нагоди Свята Врожаю. Снігурівщина – край хліборобів та золотих нив, тому й не дивно, що найбільшої шани заслуговують працівники поля. На свято зібралася велика і дружна родина! Родина хліборобів – славних трударів! Саме завдяки їх праці, одвічній селянській мудрості, духмяним короваєм лягає на стіл безцінне багатство нашої землі. На заходах також були присутні поважні гості - депутат обласної ради Юрій Кормишкін, голова районної ради Тетяна Мезіна, голова райдержадміністрації Інна Бойко та міський голова Леонід Голобля.
Взявши слово, Інна Володимирівна привітала усіх сільгосптоваровиробників з закінченням збирання врожаю ранніх зернових культур.
- Наш район дуже достойно провів цю збиральну кампанію - зібрано більше 200тис. тонн зернових. В народі кажуть: “Хліб - всьому голова”. І дійсно, цьогорічний урожай доводить те, що ми з вами будемо з хлібом. І великий уклін за це усім сільгосптоваровиробникам. Наш район вже декілька років поспіль радує нашу Державу своїми великими врожаями. Перш за все - це заслуга керівників, які очолюють наші аграрні підприємства. Хочу побажати вашим родинам здоров’я, благополуччя, терпіння. Дякуємо вам за те, що і в холод, і в спеку ви завжди турбуєтеся про врожай і завжди пам’ятаєте, що людям потрібен хліб. Нехай сьогодні це свято буде у вашу честь. Зі святом вас! - зазначила Інна Володимирівна.
Мабуть, Богом так дано, що краю без видатних особистостей не може бути, а в хліборобському краю тим більше, дуже важливо мати справних хліборобів і вмілих керівників, адже саме від них залежить загальний добробут. От і у нас, на Снігурівщині є ким пишатися! На сцену були запрошені керівники сільгосппідприємств Гошва Степан Дмитрович, Мацюта Юрій Віталійович та родина Юхименків. Крім того, були запрошені найстарший комбайнер Примачук Василь Іванович та наймолодший - Козлюк Дмитро Володимирович, який були вручені запашні короваї.
Щоб щасливою була наша доля на щедрий спів, сонячне колосся і ваговите зерно, пишним короваєм пригощали усіх бажаючих.
Після закінчення урочистої частини, перед хліборобами та мешканцями міста виступив легендарний гурт “Фрістайл” який викликав гарні емоції та бурхливі оплески. Глядачі почули улюблені шлягери і нові пісні - запальні та ліричні, емоційні та ніжні, експресивні й романтичні мегахіти гурту. Завжди чарівна і чуттєва солістка та співпродюсер гурту Ніна Кірсо, ліричний і мужній соліст і легендарний поет, автор хітів гурту Сергій Кузнєцов, гітарист-віртуоз, душа колективу і його "музичний нерв" Сергій Ганжа, відомий аранжувальник і клавішних справ майстер Юрій Савченко, кращий барабанщик України Юрій Зірка приємно вразили снігурівчан своїми піснями. Хоч публіка здебільшого була старшого покоління, але під ноти своєї молодості ніхто не міг спокійно всидіти на місці. Хтось підтанцьовував, хтось підспівував, а хтось просто сидів з широченною посмішкою.
Скільки б ми не подорожували в різні часи по різних краях, окрай дороги — перед очима знову і знову – звичайне поле. Воно завжди постає перед нами то чорними блискучими глибами зораної землі, то сивим від стерні. Та найгарніше воно, коли золотиться хвилями стиглої пшениці. І як багате це поле золотим зерном, так багата наша Снігурівська земля працьовитими, самовідданими людьми.
 
 
 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!