В Снігурівці відбувся урочистий концерт з нагоди Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 мая 2018 - Администратор

 

 

73 роки тому наша Батьківщина салютувала своїм відважним воїнам, сповіщаючи на весь світ про закінчення війни про велику Перемогу.

Ми ніколи не забудемо подвиг своїх батьків, дідів і прадідів у Другій світовій війні. В ці дні ми шануємо всіх живих тих, хто пережив її, у кого й досі болять рани, а також тих, кого з нами вже немає.

Сьогодні, 8 травня 2018 року, напередодні Дня Перемоги в районному Будинку культури відбувся урочистий концерт присвячений Дню пам’яті і примирення та 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в якому взяли участь народний депутат України Андрій Вадатурський, голова райради Тетяна Мезіна голова райдержадміністрації Інна Бойко, сивочолі ветерани та учасники бойових дій на фронтах Другої Світової війни, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти та мешканці міста.

Один день війни… Чого він коштував – знає тільки той, хто пережив його, хто переживає його знову і знову все своє життя. Як пережили ці страшні роки жителі нашого міста? Що відчували діти, котрі вмить стали дорослими? Чи так само яскраво, як сьогодні, усміхалося сонце в окупованому нацистами рідному місті? Своїми спогадами про ті страшні події з присутніми поділився ветеран Другої Світової війни Шевцов Олександр Іванович.

Атмосферу свята доповнили своїми яскравими виступами артисти районного Будинку культури, вихованці Снігурівської дитячої школи мистецтв та Будинку творчості дітей та юнацтва.

День Перемоги – день нашої гордості, нашої величі, мужності і відваги. День нашої пам’яті. Ми у вічному боргу перед тими, хто подарував нам МИР, ВЕСНУ, ЖИТТЯ.

 

Поки ми будемо пам’ятати про цю війну – ми будемо жити, буде жити наша Батьківщина – Україна! І це свято буде світлим і радісним святом на землі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!