В Снігурівці відзначили 100-річчя від дня створення Товариства Червоного Хреста України

20 апреля 2018 - Администратор

 

 

18 квітня 2018 року на державному рівні в Україні відзначається пам’ятна дата – 100 років з дня утворення Товариства Червоного Хреста України. З цієї нагоди, 19 квітня, в актовому залі Снігурівської дитячої музичної школи відбувся урочистий захід, присвячений цій святковій події, на якому зібралися представники Товариства Червоного Хреста, їхні послідовники, волонтери, благодійники. На святковий захід також завітали депутат обласної ради та волонтер Андрій Закусілов, голова райради Тетяна Мезіна, перший заступник голови РДА Сергій Верловицький та мешканці міста.

Організація Товариства Червоного Хреста обрала собі високу гуманітарну місію захисту життя людей та надання допомоги у гуманітарній сфері, щоденно поліпшуючи життя та соціальний захист найбільш вразливих верств населення, приділяючи увагу проблемам самотніх громадян похилого віку, інвалідів різних категорій, осіб хворих на туберкульоз і ВІЛ/СНІД, постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій, дітей-сиріт, багатодітних сімей та біженців.

За вагомий особистий внесок у розвиток благочинної діяльності на Снігурівщині, активну життєву позицію та з нагоди 100-річчя з Дня заснування Товариства Червоного Хреста України почесною грамотою районної ради та районної державної адміністрації була нагороджена голова Снігурівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Баніт, яка чимало років присвятила цій організації. Також, почесні грамоти вручили й іншим активістам і волонтерам за активну допомогу нужденним.

Чудовим подарунком для присутніх став концерт, який підготували творчі колективи та вокальні виконавці Районного Будинку Культури, Снігурівської дитячої школи мистецтв та Будинку творчості дітей та юнацтва.

 

100-річний ювілей Товариства Червоного Хреста України – це беззаперечний доказ необхідності його існування і незмінно вагомої ролі у суспільстві. А головним критерієм успіху функціонування цієї організації є щирість, співчуття та розуміння кожного з нас, що спільні добрі справи зроблять світ добрішим і світлішим!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!