Вітаємо з перемогою!

26 марта 2018 - Администратор

 

 

Наш конкурсний марафон продовжується! 24 березня учні та викладачі Снігурівської дитячої школи мистецтв взяли участь у IV Всеукраїнському відкритому багатожанровому фестивалі – конкурсі мистецтв «Лиманські зорі», організованому сумісно з організаторами Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Дивограй» під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України, відмінника освіти, кандидата педагогічних наук Шевченко Ю.А.

Основною метою фестивалю є всебічна підтримка талановитих творчих людей в різних видах мистецтва, розвиток творчого потенціалу нашої країни, а також взаємообмін мистецьким досвідом з культурними національними центрами, які працюють на території України і за її кордоном.

У фестивалі брали участь 47 конкурсантів різних регіонів України. Серед них Літвінова Діана та дует у складі викладачів Снігурівської ДШМ Філоненко Оксани Валентинівни  та Косенко Юлії Олександрівни.

Завжди приємно вітати переможців! Вітаємо Літвінову Діану, яка отримала Диплом лауреата І ступеню у номінації «Інструментальне мистецтво» та Філоненко О.В. і Косенко Ю.О., які також стали Лауреатами I ступеню!!! Подяками нагороджено викладачів Кравець Ольгу Богданівну та Косенко Юлію Олександрівну за активну участь у фестивалі-конкурсі, за сприяння розвитку високо-естетичних навичок особистості та за підтримку фестивального руху в Україні.

Вкотре пишаюся своїми викладачами і дякую за їх працю та професіоналізм! Дякую Літвіновій Діані за терпіння та старанність у навчанні, а її батькам за талановиту доньку!

 

Директор Снігурівської ДШМ
Логвінова О.М.
 
 
 
 
 

Нет комментариев. Ваш будет первым!