Виїзна апаратна нарада

7 июня 2017 - Администратор

 

 

6 червня 2017 року голова райради Тетяна Мезіна та голова райдержадміністрації Інна Бойко  з робочим візитом відвідали Калинівську, Новопетрівську та Першотравневу сільські ради. Під час візиту керівники району проінспектували стан ФАПів, дитячих садків, сільських клубів, бібліотек, тощо. За підсумками проведеного об’їзду були зроблені певні зауваження, вказано на недоліки, які потрібно виправити в стислі строки.

Після об’їзду, в приміщені Першотравневої сільської ради відбулася нарада з сільськими головами вищезазначених сільських рад, в якій також взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та державних установ.

Зокрема, на нараді були обговорені питання щодо працевлаштування безробітних, контроль за діяльністю ФАПів, житлові субсидії, соціальне забезпечення учасників АТО та земельні питання.

 

Сільським головам було доручено виявити землі, які оброблюються незаконно, переглянути тарифи на водопостачання, виділити кошти для відновлення подачі електроенергії у бібліотеці у с. Першотравневе, переглянути меню харчування дітей у сільських НВК, та ін.

 

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!