Живи та працюй в мирній Україні

20 сентября 2019 - Администратор
Протягом вересня-листопада 2019 року в Миколаївській області триває профорієнтаційна акція “Палітра професій”, яка дає змогу фахівцям служби провести профорієнтаційну роботу серед молоді з метою розширення їх уяви про світ професій та ринок праці.
З 1981 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН 21 вересня стало днем всесвітньої відмови від насильства та вогню. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і заможного майбутнього.
До відзначення цього свята щороку долучається і Снігурівська районна бібліотека ім. В. Бойченка з якою Снігурівська районна філія Миколаївського обласного центру зайнятості 20 вересня провела зустріч миру «Живи та працюй в мирній Україні» для учнів-обліковців (в т.ч. дітей-сиріт) Снігурівського професійного ліцею. Гостем цього заходу був наш земляк, учасник бойових дій, а нині військовослужбовець Снігурівського районного військового комісаріату Лабунець Олександр Ярославович.
Бібліотекар Віра Зіньковська розповіла про історію створення цього свята та про його актуальність в наш час, про те, що Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців. Запропонувала увазі присутніх відео-презентацію «Міжнародний день миру».
В виступі Олени Хижняк мова йшла про поняття ринку праці та актуальні професії Снігурівщини, про необхідність підвищення кваліфікації протягом трудового життя та сучасні можливості служби зайнятості.
Олександр Лабунець презентував в своєму виступі професію військового, яка потребує самовідданого й вірного служіння - захищати мир.
У кінці заходу усі присутні взяли участь у флешмобі «Ми – за Мир».
«Яким не було б наше сьогодні, мир – це наше завтра.»
О. В. Хижняк – начальник відділу
активної підтримки безробітних Снігурівської районної філії

  

Нет комментариев. Ваш будет первым!