Зустріч-вшанування «За Україну, за її волю»

16 февраля 2018 - Администратор

 

 

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна. Війна… Антитерористична операція… Хоч якби ми це не називали, але мужні чоловіки та сини беруть в руки зброю і йдуть захищати рідну землю. Адже вирішується доля та майбутнє нашої держави.

15 лютого у Снігурівській районній бібліотеці ім.В.Бойченка відбулась зустріч-вшанування «За Україну, за її волю», присвячена пам’яті воїнів, наших земляків, які ціною власного життя боролись за самостійність та незалежність нашої держави.

На зустрічі за круглим столом були присутні: Мезіна Т.А. – голова Снігурівської райради, Бойко І.В. – голова Снігурівської РДА,  Голдун С.М. – начальник управління Снігурівської РДА, представники громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів АТО»: Шполянський І.М., Кравець О.А., Матієнко В.В., голова районної громадської організації «Разом ми сила» Коцар М.П.

З метою гідного відзначення захисників суверенітету та територіальної цілісності України родинам загиблих та померлих воїнів АТО були вручені почесні відзнаки «Герой Миколаївщини» посмертно.

Найвищою нагородою тим, хто уцілів, – є життя, а для загиблих – пам’ять. Хвилиною мовчання була вшанована пам’ять наших земляків, які героїчно загинули, захищаючи східні кордони України та померли від ран.

 

В умовах сьогодення важливою є підтримка з боку держави та органів місцевої влади членам сімей загиблих учасників АТО. В атмосфері дружньої, теплої бесіди за круглим столом вирішувались проблеми родин, питання побутових умов життя, матеріальної допомоги для родин загиблих воїнів АТО.

 

 

 

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!