Звернення депутатів Снігурівської районної ради

6 июня 2016 - Администратор

 СНІГУРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА 

 

 

РІШЕННЯ

 

                                                        
 

 

25  травня  2016 року  № 7

 

     Снігурівка
 
 
Про Звернення депутатів Снігурівської районної ради щодо врегулювання відшкодування перевізникам витрат за перевезення пільгових категорій громадян
VIІ сесія
                 сьомого скликання
 
З метою недопущення виникнення соціальної напруги на території району, керуючись статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 1.            Схвалити Звернення депутатів Снігурівської районної ради щодо врегулювання відшкодування перевізникам витрат за перевезення пільгових категорій громадян (додається).
2.            Доручити голові районної ради надіслати дане Звернення до  Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України,  Народних депутатів України від Миколаївської області.
3.            Оприлюднити дане Звернення у районній газеті «Вісті Снігурівщини» та на офіційному сайті Снігурівської районної ради.
 Голова районної ради                                                                         Т.А.Мезіна
 
 
Додаток
до рішення районної ради від 25 травня 2016 р. №7
 
 
 

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

  депутатів Снігурівської районної ради щодо врегулювання відшкодування перевізникам витрат за перевезення пільгових категорій громадян до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України,  Народних депутатів України від Миколаївської області

  Депутатський корпус Снігурівської районної ради звертається до вас, як представників, що обрані народом України, які присягали служити кожному українцю і захищати права, гарантовані їм Конституцією України.

 Наслідки подій, що мали місце напередодні новорічних свят, а саме прийняття Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік», внесення доленосних змін до законодавства України, кожен житель України і Снігурівського району, зокрема, відчув 4 січня 2016 року.

Не лише в Снігурівському районі, а й на території всієї держави місцева влада зіштовхнулася із проблемними напрямками соціальної сфери, по яких здійснювалося фінансування з держбюджету, а в 2016 році було перекладено цю непосильну ношу на місцеві громади та органи місцевого самоврядування. Це, зокрема, перше - організація харчування дітей 1-4 класів, друге - відшкодування коштів за здійснення перевезення пільгових категорій громадян.
Питання перевезення пільгових категорій - це абсолютно нереально для місцевих органів влади, такі кошти в бюджетах районів просто відсутні. Перевізники відмовляють у безоплатному перевезенні соціально незахищеним верствам населення. Такі дії органів державної влади створили соціальну напругу та обурення, що змусило «пільговиків» вчиняти такі дії, як перекриття доріг, пікетування місцевих органів влади. Надходять чисельні письмові і усні звернення, скарги. Це все - крик душі того пенсіонера чи батька багатодітної родини, які в своїй державі вже не можуть безоплатно отримати хоча б таку мізерну допомогу. На сьогоднішній день пенсіонери, які віддали своє здоров'я на розбудову нашої держави і отримали за це винагороду у вигляді мінімальної пенсії, не мають фінансової можливості доїхати до лікарні чи міста, щоб купити ліки, оскільки вони просто виживають на мізерні пенсії або помирають  без можливості дожити до природного віку. Це стосується і всіх інших категорій, що потребують даної соціальної пільги.
Такі нововведення отримали явно негативне сприйняття серед громадян Снігурівського району. Враховуючи вищевикладене, з метою недопущення розростання соціальної напруги в Снігурівському районі і державі в цілому, просимо внести відповідні зміни до законодавства України та забезпечити виділення коштів з державного бюджету на відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій громадян, вважаємо, що найбільш правильним шляхом вирішення цього питання може стати запровадження адресного надання пільг у грошовій формі. Реалізація зазначеного механізму дасть змогу повністю забезпечити всі вимоги технологічного процесу пільгових перевезень автомобільним транспортом. Водночас не будуть порушені права пільгових категорій громадян, оскільки компенсація затрат проїзду цих категорій реалізовуватиметься завдяки адресним грошовим виплатам.
 
 
 
Прийнято на VІІ сесії районної ради сьомого скликання
25 травня 2016 року

Нет комментариев. Ваш будет первым!