Про реорганізацію Снігурівського районного методичного кабінету у Снігурівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників

19 мая 2020 - Администратор

 

                                                                                                                                                                            ПРОЄКТ

                                                                                                                                           

 

СНІГУРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА 

 

РІШЕННЯ     

 

Від    травня 2020 року

          Снігурівка                              №

 

 

 

 

Про реорганізацію Снігурівського районного методичного кабінету у Снігурівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників

 

Сорок четверта

позачергова сесія

сьомого скликання

       

 

 

Відповідно до  статтей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 107, 108 Цивільного кодексу України,
п.5 розділу Х «Прикінцевих та перехідних положень»  Закону України «Про повну загальну середню освіту»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

  

1.     Реорганізувати Снігурівський районний методичний кабінет (код ЄДРПОУ 38789774) (далі Снігурівський РМК), шляхом перетворення у Снігурівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників.

 

2.     Створити комісію з реорганізації Снігурівського РМК у складі згідно з додатком.

 

3. Комісії з реорганізації здійснити інвентаризацію наявного майна Снігурівського РМК, виявити його кредиторів та дебіторів, провести розрахунки з ними та після закінчення терміну подачі претензій подати на затвердження до районної ради передавальний акт.

 

4.      Встановити термін подачі претензій з дати внесення запису до єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань протягом двох місяців за адресою: 57300, Миколаївська область, м.Снігурівка, вул.Центральна, буд.87.

 

5.      Здійснити передачу основних засобів, товарно-матеріальних цінностей від Снігурівського РМК після припинення його юридичної особи до Снігурівського районного центру професійного розвитку педагогічних працівників.

 

6.             Голові комісії з реорганізації Снігурівського РМК забезпечити розроблення проєкту статуту Снігурівського районного центру професійного розвитку педагогічних працівників та подати його на затвердження до Снігурівської районної ради.

 

7.             Рекомендувати Снігурівській райдержадміністрації після створення Снігурівського районного центру професійного розвитку педагогічних працівників організувати та забезпечити до нього відбір працівників на конкурсних засадах.

 

8.             Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань культури, освіти, молоді, спорту та засобів масової інформації.

 

 

 

Голова ради                                                                                        Тетяна МЕЗІНА

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення Снігурівської районної ради

 

 

 

Склад комісії з реорганізації

Снігурівського районного методичного кабінету

 

 

Голова комісії

ГОРНОСТАЙ Лариса Володимирівна – завідувач Снігурівського районного методичного кабінету (за узгодженням), код платника податків 2500008366.

 

Члени комісії

ДАЦЕНКО Вячеслав Анатолійович – директор Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти
(за узгодженням), код платника податків 2726415575.

 

ЄВДОКИМОВА Ірина Леонтіївна – бухгалтер Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти (за узгодженням), код платника податків 2327219522.

 

КОЦ Зоя Олександрівна – бухгалтер Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти (за узгодженням), код платника податків 2350211626.

 

 

Керуючий справами

виконавчого апарату районної ради                                                         Наталія ХУДИНА

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!