Протокол №27 від 16 травня 2014р.

23 мая 2014 - Администратор

 

СНІГУРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА
 
ПРОТОКОЛ
 
 
16  травня  2014р.   № 27                                     ХХVІІ позачергова
_____________________                                   сесія шостого скликання
Снігурівка                                                   Зал засідань районної ради 1000
                                                                  
 
Загальний склад ради:           - 40
Обраних депутатів:                - 39
Присутні:                               - 29
Відсутні:                                - 10
 
 
Запрошені: заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств та державних установ, представники засобів масової інформації.
В роботі пленарного засідання ХХVІІ позачергової сесії районної ради шостого скликанняприймає участь голова Снігурівської райдержадміністрації, депутат Снігурівської міської ради  Кухта Іван Васильович.
Заступник голови районної ради Мезіна Тетяна Андріївна                         відкриває пленарне засідання ХХVІІ позачергової сесії районної ради шостого скликання.
/Лунає Державний Гімн України/
За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат у складі депутатів: Вень Віри Костянтинівни та Друзь Раїси Василівни та лічильну комісію у складі депутатів: Федака Андрія Андрійовича та Кузьменка Віктора Івановича.
До порядку денного пленарного засідання ХХVІІ позачергової сесії районної ради  6 скликання пропонується включити єдине питання:
-                    Про призначення редактора районної газети „Вісті Снігурівщини”.
Інформує: Мезіна Тетяна Андріївна, заступник голови районної ради.
Проведено голосування.
Підсумки голосування: “за” –  28;
                                      „проти” –  0;
                                      „утримались” – 1.
Порядок денний та регламент роботи пленарного засідання ХХVІІ позачергової сесії районної ради шостого скликання затверджується.
1.           СЛУХАЛИ: Про призначення редактора районної газети „Вісті Снігурівщини”
Інформує: Мезіна Тетяна Андріївна, заступник голови районної ради.
Мезіна Т.А. ознайомила присутніхз клопотаннямколективу редакції, яке надійшло до районної ради щодо висунення кандидатури Новікова Ігоря Адамовича на посаду редактора районної газети „Вісті Снігурівщини”.
В обговоренні поданої кандидатури взяли участь: Кухта І.В., голова райдержадміністрації, депутат Снігурівської міської ради, депутати районної ради: Богданова Р.В., Рудчак А.С., Мосейчук А.Р., Вишневський П.О.,              Кільчик І.І., Вень В.К., Лошак О.В., які одноголосно висловились в підтримку кандидатури Новикова Ігоря Адамовича, охарактеризувавши його достойною, відповідальною людиною, що має певний досвід організаторської роботи, може відстоювати свою життєву позицію та забезпечить нові підходи в оновлення районної газети.
Бунчук С.В., депутат районної ради запропонував заслухати Зайця А.В., редактора районної газети „Вісті Снігурівщини”.
Заєць А.В. подякував всім заспівпрацю та порозуміння. Побажав новому редактору продовжувати напрацьоване, при цьому зберегти вже спрацьований колектив редакції та головне утримати фінансово-економічний баланс газети.
Новіков І.А. кандидат на посаду редактора районної газети „Вісті Снігурівщини” подякував за підтримку його кандидатури, коротко зупинився на своїх автобіографічних даних та наголосив на відповідальності, яку він очікує від посади редактора. Зазначив, що намагатиметься з честю виправдати довіру й серйозне випробування, а також зупинився на розгляді можливості дворазового видання газети на тиждень, оновлення дизайну газети та розміщення нових рубрик, так як газета повинна бути для людей і про людей. 
 
Проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 1 додається).
 
 
 
Питання порядку денного розглянуто.
 
Пленарне засідання ХХVІІ позачергової сесії районної ради шостого скликання оголошується закритим. /Лунає Державний Гімн України/
 
 
 
 
Заступник голови районної ради                                        Т.А.Мезіна

Нет комментариев. Ваш будет первым!