Протокол №31 від 11 листопада 2014р.

17 декабря 2014 - Администратор
СНІГУРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА
 
 

ПРОТОКОЛ

 
 
 

11  листопада  2014р.   № 31                               ХХХІ позачергова

 

_____________________                                   сесія шостого скликання

 

Снігурівка                                                   Зал засідань районної ради 1600

                                                                  
 
Загальний склад ради:           - 40
Обраних депутатів:                - 40
Присутні:                                - 21
Відсутні:                                 - 19
 
 
В роботі пленарного засідання ХХХІ позачергової сесії районної ради шостого скликанняприймає участь перший заступник голови Снігурівської райдержадміністрації, депутат районної  ради  Твардовська Тетяна Миколаївна,  заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.
Голова районної ради Козирєв Валерій Григорович відкриває пленарне засідання ХХХІ позачергової сесії районної ради шостого скликання.
/Лунає Державний Гімн України/
 

За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат у складі депутатів: Кільчика Івана Івановича та Друзь Раїси Василівни та лічильну комісію у складі депутатів: Мосейчука Анатолія Ростиславовича та Кузьменка Віктора Івановича.

 
До порядку денного пленарного засідання ХХХІ позачергової сесії районної ради  6 скликання пропонується включити єдине питання:
-                    Про скасування рішення районної ради від 11.09.2012р. №1 “Про затвердження Програми газифікації населених пунктів Снігурівського району та міста Снігурівки”.
Інформує: Бохонок Андрій Степанович, заступник голови райдержадміністрації.
 
Проведено голосування.
Підсумки голосування: “за” –  20;
                                      „проти” –  0;
                                      „утримались” – 1.
Порядок денний та регламент роботи пленарного засідання ХХХІ позачергової сесії районної ради шостого скликання затверджується.
 
 
 
 

1.           СЛУХАЛИ: Про скасування рішення районної ради від 11.09.2012р. №1 “Про затвердження Програми газифікації населених пунктів Снігурівського району та міста Снігурівки”.

Інформує: Бохонок Андрій Степанович, заступник голови райдержадміністрації.
Бохонок А.С. наголосив, що з 2012 року роботи по газифікації в місті Снігурівка виконувало Підприємство «Укргазпром» відповідно до Програми газифікаціїнаселених пунктів Снігурівського району та міста Снігурівки.
На сьогодні 400 абонентів багатоповерхівок міста Снігурівка здали кошти на підведення газу. 260 квартир вже підключені до газопроводу, 140 залишились не підключеними. В зв’язку з тим, що Підприємство «Укргазпром» знаходиться в Криму, керівництво на зв’язок не виходить, виникла проблема з подальшим постачанням та розподілом природного газу в Снігурівці.
В результаті цього, занепокоєні мешканці багатоповерхівок звертаються до керівництва району щодо повернення вкладених коштів. Також збільшилось звернень щодо якості виконаних робіт, внаслідок чого стався вибух газу в багатоповерхівці по вул. Гайдара, 10. Залишається не вирішеним питання щодо сплати за послуги мешканцями багатоповерхівок, які вже користуються газом,  так як дане підприємство зареєстровано на тимчасово окупованій території.
Пропонується скасувати рішення районної ради від 11.09.2012р. №1 “Про затвердження Програми газифікації населених пунктів Снігурівського району та міста Снігурівки” для вирішення питання з визначення правонаступника існуючих газових мереж міста та передачі йому функцій з обслуговування.
В обговоренні даного питання взяли участь: Твардовська Т.М., перший заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради, депутати районної ради Острогляд П.М., Мосейчук А.Р., які підтримали пропозицію щодо скасування даного рішення, що надасть можливість прискорити вирішення питання з передачею газових мереж міста новій експлуатуючій організації.
Катков О.М., перший заступник Снігурівського міського голови констатував, що вчора міський голова зустрічався з керівництвом  Підприємства «Укргазпром», після чого було підписано договір щодо передачі в безоплатне користування майна Підприємства «Укргазпром» Снігурівській міській раді з метою подальшої передачі в господарське ведення                            ПАТ „Миколаївгаз”. Поки на сьогодні вирішується питання передачі мереж для обслуговування та експлуатації. Питання добудови газових мереж залишається відкритим.
Бунчук С.В., депутат районної ради зазначив, що питання газифікації треба вирішувати першочергово. Ситуація, яка виникла, зумовлена подіями, що відбуваються протягом цього року в країні. Пропонує підтримати проект рішення, якщо воно вирішить проблему, але керівництву це питання треба тримати на постійному контролі, тому як залишити вже зроблене ми не маємо права. Необхідно визначити відповідальну особу, яка буде наділена повноваженнями приймати рішення. Не важливо хто буде експлуатувати, головне щоб у людей був газ.
 
 
Проведено голосування.
Підсумки голосування: “за” –  20;
                                      „проти” –  0;
                                      „утримались” – 1.
 
 
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 1 додається).
 
 
 
Питання порядку денного розглянуто.
 
Пленарне засідання ХХХІ позачергової сесії районної ради шостого скликання оголошується закритим.
/Лунає Державний Гімн України/
 
 
 
 
 
 

Голова районної ради                                       В.Г.Козирєв 

Нет комментариев. Ваш будет первым!