Протокол №35 від 27 березня 2015р.

2 апреля 2015 - Администратор

СНІГУРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА
 
 

ПРОТОКОЛ

 
 
 

27  березня  2015р.   № 35                               ХХХVсесія шостого скликання

 

_____________________                                Зал засідань районної ради 1000

 

Снігурівка                                                

 
 
Загальний склад ради:           - 40
Обраних депутатів:                - 40
Присутні:                               - 24
Відсутні:                                - 16
 
 
Запрошені: заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники підприємств та державних установ, представники засобів масової інформації.
В роботі пленарного засідання ХХХVсесії районної ради шостого скликанняприймають участь: Бриченко Ігор Віталійович, Народний депутат України, Твардовська Тетяна Миколаївна, голова Снігурівської райдержадміністрації, депутат Снігурівської районної ради.
Перед початком пленарного засідання Бриченко І.В. вручив свідоцтва права власності на земельну ділянку 11 учасникам бойових дій у зоні АТО.
Козирєв В.Г. представив присутнім новопризначеного працівника Служби Безпеки України (куратора Снігурівського району) Бойка Володимира Петровича.
Козирєв Валерій Григорович, голова районної ради відкриває                         пленарне засідання ХХХV сесії районної ради шостого скликання.
/Лунає Державний Гімн України/
 

За пропозицією головуючого одноголосно обрано секретаріат у складі депутатів: Кільчика Івана Івановича і Завгородньої Раїси Василівни та лічильну комісію у складі депутатів: Рудчака Анатолія Степановича і Гриценко Людмили Олександрівни.

Перед затвердженням порядку денного пленарного засідання ХХХV сесії районної ради 6 скликання виникли колізії.
Бунчук С.В., депутат районної ради наголосив, що в наданому проекті порядку денного пленарного засідання ХХХVсесії районної ради змінена назва  23 питання. В 23 пункті наданого проекту порядку денного пленарного засідання ХХХVпропонується розгляд питання: „Про підтримку Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором, а «ЛНР» та «ДНР» терористичними організаціями.”
На засіданні президії районної ради від 17 березня 2015 року розглядалось питання: „Про звернення депутатів щодо ситуації в України”.  
Враховуючи, що на засіданні комісії розглядалось зовсім інше звернення та зважаючи, що дане питання дуже заполітизоване запропонував зняти його з порядку денного.
Козленко А.В., депутат районної ради також підтримав пропозицію зняти дане питання з порядку денного, враховуючи, що на той час пропонувалось дещо інше за змістом звернення.
В обговоренні даної пропозиції взяли участь: депутати районної ради Бохонок А.С., який наголосив, що проект тексту звернення був відпрацьований робочою групою перед засіданням президії. Проект звернення майже такого змісту було заслухано на засіданні постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та захисту прав громадян та на президії районної ради 17.03.15р. Після обговорення до тексту звернення були внесені правки та доповнення. І на сьогоднішнє пленарне засідання на затвердження пропонується  проект звернення з доповненнями та змінами відповідно до внесених пропозицій.
Вишневський П.О. депутатрайонної радизазначив, що запропонований проект звернення розглядався на засіданні постійної комісії  17 березня 2015 року і зміст даного звернення було погоджено із Бронніковій Л.П., ініціатором схожого колективного звернення від громади м. Снігурівка.
Рудчак А.С. депутат районної радивніс пропозицію,якщо виникла така ситуація, змінити назву питання „Про звернення депутатів Снігурівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України щодо ситуації в Україні”, а зміст залишити. Якщо за дане звернення не проголосують, запропонувати альтернативне звернення, яке в будь-якому разі обов’язково повинно бути, враховуючи нинішню ситуацію в країні.
Козирєв В.Г. ставить на голосування питання щодо включення до порядку денного питання „Про розгляд звернення депутатів районної ради щодо ситуації в України”, яке було підготовлено робочою групою у складі депутатів Бохонка А.С., Козленка А.В. та Рудчака А.С.
 
Підсумки голосування: “за”                     – 19;
                                      „проти”               – 2 (Бунчук С.В., Друзь Р.В.);
                                      “утримались”      – 2 (Солоухін В.П., Гриценко Л.О.)
(В голосуванні приймають участь 23 депутата).
 
 
Козирєв В.Г., голова районної ради запропонував також визначитись з питанням щодо розгляду або виключення з проекту порядку денного сьогоднішнього засідання зазначених у пунктах 20-22 питань:
-                    „Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, передбачених до надання в оренду терміном на 49 років Кормишкіній Т.О.”;
-                    „Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею  35,3300 га для надання в оренду Кормишкіну Ю.А.”;
-                    „Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок наданих в оренду Кормишкіну Ю.А.”
Твардовська Т.М., голова райдержадміністрації наголосила на відсутності  письмової згоди від громади Першотравневої сільської ради та протоколу зборів громади з цього питання,  а також  відсутністю особистого звернення від громадян Кормишкіна Ю.А. та Кормишкіної Т.О. до райдержадміністрації. Тому райдержадміністрація не дає згоди щодо винесення даних питань на затвердження сесії і пропонує зняти ці питання з порядку денного пленарного засідання ХХХV сесії шостого скликання.
Бунчук С.В., депутат районної ради запросив усну інформацію у присутнього на засіданні Першотравневого сільського голови щодо наявних пасовищ на території Першотравневої сільської ради.
Завгородній А.І., Першотравневий сільський голова зазначив, що по сільській раді на 1 корову наявно по 1 га пасовищ (при нормі 0,5 га).
Козирєв В.Г. пропонує представнику Кормишкіна Ю.А. офіційно узгодити питання з сільською радою та райдержадміністрацією і ставить на голосування питання про виключення з порядку денного сьогоднішнього пленарного засідання трьох вищезазначених питань.
 
Підсумки голосування: “за”                     – 20;
                                      „проти”               – 0;
                                      “утримались”      – 2 (Мезіна Т.А., Кільчик І.І.)
(В голосуванні приймають участь 22 депутата).
 
 
Після тривалого обговорення порядок денний пленарного засідання ХХХVсесії районної ради затверджується з внесеними зміни, в наступній редакції.
 
1.     Про звернення депутатів Снігурівської районної ради щодо ситуації в Україні.
Інформує: Бохонок Андрій Степанович, заступник голови райдержадміністрації.
2.     Про звіт голови Снігурівської районної державної адміністрації „Про соціально-економічні показники Снігурівського району за 2014 рік”.
Інформує: Твардовська Тетяна Миколаївна, голова райдержадміністрації.
3.     Про внесення змін та доповнень до районної Цільової соціальної програми розвитку освіти Снігурівського району на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 10 березня  2011 року № 8.
Інформує: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
 

4.     Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Снігурівського  району за 2014  рік.

Інформує: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
5.-9.  Про ліквідацію Новошляхівської, Новотимофіївської, Єлизаветівської, Полянської, Павло-Мар'янівської загальноосвітніх школ І ступеня Снігурівської районної ради Миколаївської області.
Інформує: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
10.            Про затвердження передавального акту Снігурівської дитячо-юнацької спортивної школи з дзюдо Снігурівської районної ради Миколаївської області.
Інформує: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
11.            Про затвердження статуту Снігурівської дитячо-юнацької спортивної школи Снігурівської районної ради Миколаївської області в новій редакції.
Інформує: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
12.Про затвердження передавального акту Снігурівської районної станції юних техніків.
Інформує: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
13.Про затвердження статуту Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва Снігурівської районної ради Миколаївської області в новій редакції.
Інформує: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
14.Про ліквідацію юридичної особи „Снігурівська центральна районна бібліотека”.
Інформує: Пасічник Світлана Олександрівна, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.
15.Про передачу на баланс будівлі Новотимофіївської загальноосвітньої школи І ступеня Новотимофіївській сільській раді.
Інформує: Кільчик Іван Іванович, начальник відділу з питань управління комунальним майном та господарського забезпечення Снігурівської районної ради.
 

16.Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського  району на 2015  рік.

Інформує: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
17.Про внесення змін до складу президії районної ради.
Інформує: Козирєв Валерій Григорович, голова районної ради.
18.Про внесення доповнень до Статуту Снігурівської центральної районної лікарні.
Інформує: Острогляд Павло Максимович, головний лікар Снігурівської центральної районної лікарні.
19.Про надання згоди Снігурівській ЦРЛ на списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад Снігурівського району.
Інформує: Острогляд Павло Максимович, головний лікар Снігурівської центральної районної лікарні.
20.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Бондаренку П.О.
Інформує: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу Держземагентства в Снігурівському районі.
21.Про звернення депутатів Снігурівської районної ради до депутатів Снігурівської міської ради.
Інформує: Козирєв Валерій Григорович, голова районної ради.
22.Про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади голови Снігурівської районної ради Козирєва В.Г.
Інформує: Мезіна Тетяна Андріївна, заступник голови районної ради.
 
 
 
 

1.           СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів Снігурівської районної ради щодо ситуації в Україні.

Інформує: Бохонок А.С., заступник голови райдержадміністрації.
(Проект звернення додається).
Бохонок А.С. зачитав текст проекту звернення, який був підготовлений робочою групою у складі депутатів Рудчака А.С., Козленка А.В., Бохонка А.С.  
Зміст даного звернення було представлено депутатам на спільному засіданні президії районної ради та постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та захисту прав громадян 17.03.2015 року. Після обговорення в зміст були внесені доповнення. З даним проектом було ознайомлено Броннікову Л.П. представника ініціативної групи від громади Снігурівщини, яка наголошувала на прийняті звернення до Президента України щодо припинення бойових дій на сході України, зібравши близько трьохсот підписів громадян м. Снігурівка.
Враховуючи колізію, яка виникла при обговоренні щодо включення та розгляду даного питання на порядку денному сьогоднішнього пленарного засідання, з’ясовано що зміст звернення той самий, що був підготовлений робочою групою з числа депутатів і, який вже попередньо заслуховувався депутатами на президії та постійній комісії районної ради.
Головуючий пропонує депутатам голосування саме за цей проект звернення.
 
 
Підсумки голосування: “за”                     – 19;
                                            „проти”               – 2 (Бунчук С.В., Друзь Р.В.);
                                      “утримались”      – 2 (Солоухін В.П., Гриценко Л.О.)
(В голосуванні приймають участь 23 депутата).
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення  не прийнято).
 

1.           СЛУХАЛИ: Про звіт голови Снігурівської районної державної адміністрації „Про соціально-економічні показники Снігурівського району за 2014 рік”.

Інформує: Твардовська Т. М., голова райдержадміністрації.
(Звіт додається.)
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 1 додається).
 
 
 

2.           СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до районної Цільової соціальної програми розвитку освіти Снігурівського району на 2011 – 2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 10 березня  2011 року № 8.

Інформує: Мендус Л. І., начальник відділу освіти райдержадміністрації.
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення №  2 додається).
 
 
 

3.           СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Снігурівського  району за 2014  рік.

Інформує: Друзь Н. М., начальник фінансового управління  райдержадміністрації.
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 3 додається).
 
 
 

4-8.        СЛУХАЛИ: Про ліквідацію Новошляхівської, Новотимофіївської, Єлизаветівської, Полянської, Павло-Мар'янівської загальноосвітніх школ І ступеня Снігурівської районної ради Миколаївської області.

Інформує: Мендус Л. І., начальник відділу освіти райдержадміністрації.
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
(В голосуванні приймають участь 23 депутата).
 
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 4, №5, №6, №7, №8 додаються).
 
 
 

9.                СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акту Снігурівської дитячо-юнацької спортивної школи з дзюдо Снігурівської районної ради Миколаївської області.

Інформує: Мендус Л. І., начальник відділу освіти райдержадміністрації.
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
(В голосуванні приймають участь 23 депутата).
 
ВИРІШИЛИ:  (Рішення № 9  додається).
 
 
 

10.            СЛУХАЛИ: Про затвердження статуту Снігурівської дитячо-юнацької спортивної школи Снігурівської районної ради Миколаївської області в новій редакції.

Інформує: Мендус Л. І., начальник відділу освіти райдержадміністрації.
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
(В голосуванні приймають участь 23 депутата).
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 10 додається).
 
 
 

11.            СЛУХАЛИ: Про затвердження передавального акту Снігурівської районної станції юних техніків.

Інформує: Мендус Л. І., начальник відділу освіти райдержадміністрації.
 
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
(В голосуванні приймають участь 23 депутата).
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 11 додається).
 
 
 

12.            СЛУХАЛИ: Про затвердження статуту Снігурівського Будинку творчості дітей та юнацтва Снігурівської районної ради Миколаївської області в новій редакції.

Інформує: Мендус Л. І., начальник відділу освіти райдержадміністрації.
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
(В голосуванні приймають участь 23 депутата).
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 12 додається).
 
 
 

13.            СЛУХАЛИ: Про ліквідацію юридичної особи „Снігурівська центральна районна бібліотека”.

Інформує: Пасічник С. О., головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
(В голосуванні приймають участь 23 депутата).
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 13 додається).
 
 
 

14.            СЛУХАЛИ: Про передачу на баланс будівлі Новотимофіївської загальноосвітньої школи І ступеня Новотимофіївській сільській раді.

Інформує: Кільчик І. І., начальник відділу з питань управління комунальним майном та господарського забезпечення Снігурівської районної ради.
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
(В голосуванні приймають участь 23 депутата).
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 14 додається).
 
 
 

15.            СЛУХАЛИ: Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського  району на 2015  рік.

Інформує: Друзь Н. М., начальник фінансового управління  райдержадміністрації.
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
(В голосуванні приймають участь 23 депутата).
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 15 додається).
 
 
 

16.            СЛУХАЛИ: Про внесення змін до складу президії районної ради.

Інформує: Козирєв В. Г., голова районної ради.
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
(В голосуванні приймають участь 23 депутата).
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 16 додається).
 
 
 

17.            СЛУХАЛИ: Про внесення доповнень до Статуту Снігурівської центральної районної лікарні.

Інформує: Острогляд П. М., головний лікар Снігурівської центральної районної лікарні.
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
(В голосуванні приймають участь 23 депутата).
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 17 додається).
 
 
 

18.            СЛУХАЛИ: Про надання згоди Снігурівській ЦРЛ на списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад Снігурівського району.

Інформує: Острогляд П. М., головний лікар Снігурівської центральної районної лікарні.
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
(В голосуванні приймають участь 23 депутата).
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 18 додається).
 
 
 

19.            СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Бондаренку П.О.

Інформує: Бульба І. О., начальник відділу Держземагентства в Снігурівському районі.
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
(В голосуванні приймають участь 23 депутата).
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 19 додається).
 
 
 

20.            СЛУХАЛИ: Про звернення депутатів Снігурівської районної ради до депутатів Снігурівської міської ради.

Інформує: Козирєв В.Г., голова районної ради.
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій районної ради та президії проведено голосування.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
(В голосуванні приймають участь 23 депутата).
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 20 додається).
 
 
 

21.            СЛУХАЛИ:   Про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади голови Снігурівської районної ради Козирєва В.Г.

Інформує: Мезіна Т.А., заступник голови районної ради.
Мезіна Т.А. ознайомила присутніх з заявою голови районної ради Козирєва В.Г. щодо складання ним достроково повноважень голови районної у зв’язку з виходом на пенсію по інвалідності. Запропонувала визначитись із голосуванням.
Клепач О.М., депутат районної ради запропонував проголосувати відкритим голосуванням.
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
(В голосуванні приймають участь 22 депутата. Козирєв В.Г. участі в голосуванні не приймає. )
 
Мезіна Т.А. зачитала проект рішення „Про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади голови Снігурівської районної ради Козирєва В.Г.”
 
Підсумки голосування: “за” – одноголосно.
(В голосуванні приймають участь 21 депутат.
Козирєв В.Г., Мезіна Т.А. участі в голосуванні не приймають.)
 
ВИРІШИЛИ: (Рішення № 21 додається).
 
 
Підсумовуючи роботу пленарного засідання, головуючий повідомив, що всі питання порядку денного ХХХV сесії районної ради шостого скликання розглянуто та оголосив пленарне засідання закритим.
/Лунає Державний Гімн України/
 
 
 
 
 
Секретаріат пленарного засідання
ХХХV сесії районної ради у складі
депутатів районної ради                           _______________ І.І.Кільчик
 
 
                                                                  ________________ Р.В.Завгородня      
 
 
 
 
 
 

    

Нет комментариев. Ваш будет первым!