Протокол №13 від 31 березня 2017р.

7 апреля 2017 - Администратор

 

СНІГУРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА
 
 

ПРОТОКОЛ
 

 
 
31 березня 2016 року № 13
 
 
м. Снігурівка
 
 
 
ХІІІ  сесіясьомого скликання
 
 
Місце проведення:
 
 
Зал засідань районної ради,
 
 
10 година
 
 
Загальний склад ради:          - 34
Обрано депутатів:                 - 34
Присутні:                               - 24
Відсутні:                                - 10
 
В роботі пленарного засідання ХІІІ сесії районної ради сьомого скликанняприймають участь: депутат районної ради,  перший заступник голови Снігурівської райдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Бохонок Андрій Степанович, депутати Миколаївської обласної ради:  Боднар Надія Олександрівна та Закусілов Андрій Миколайович, секретар міської ради та сільські голови; начальники управлінь та відділів райдержадміністрації; керівники підприємств та державних установ; представники засобів масової інформації.
 
Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради, оголосила ХІІІ сесію районної ради сьомого скликаннявідкритою.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
Тетяна Андріївна надала словоО.М.Єфремову, голові громадської організації «Волонтери Снігурівщини», який вручив депутату районної ради О.В.Заліпському медаль «Спаси и сохрани» від Митрополита Київського та всієї України за благодійну діяльність.
 
 

За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат сесії у складі депутатів: Макарова Віктора Олександровича, Вітенко Галини Зіновіївни та  лічильну комісію у складі депутатів: Оковитого Михайла Івановича,  Нікітіна Віктора Олександровича.
 

 
Мезіна Т.А., голова районної ради, доповіла про роботу районної ради в міжсесійний період. Коротко зупинилась на головних подіях, які відбулись в районі у період між минулою черговою сесією районної ради та нинішньою.
 
 
Перед затвердженням проекту порядку денного та регламенту роботи  ХІІІ сесії районної ради сьомого скликання головуюча Мезіна Т.А. повідомила, що проекти рішень районної ради, після їх надходження від райдержадміністрації, своєчасно було розміщено на офіційному веб-сайті Снігурівської районної  ради та детально розглянуто на профільних комісіях районної ради.
 
Далі проведено процедурне голосування за прийняття проекту порядку денного та регламенту роботи ХІІІ сесії районної ради сьомого скликання.
Регламент роботи та порядок денний ХІІІ сесії районної ради затверджено одноголосно.
 
 

До порядку денного ХІІІ сесії районної ради сьомого скликання включено такі питання:
 

1.          Про затвердження Програми розвитку освіти Снігурівського району на 2017-2021 роки.
Інформує: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
2.          Про внесення змін та доповнень до Програми відпочинку та оздоровлення дітей Снігурівського району на 2014 – 2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25 грудня 2013 року №4.
Інформує: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
3.          Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення „Турбота” на період до 2020 року.
Інформує: Голдун Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
4.          Про затвердження районної Програми  „Безбар’єрна Снігурівщина” на період до 2020 року.
Інформує: Голдун Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
5.          Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки „Снігурівщина-2017”.
Інформує: Козлова Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
6.          Про внесення доповнень та змін до районної цільової Програми захисту населення і територій Снігурівського району Миколаївської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки.
Інформує: Жигалко Олександр Петрович, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації.
7.          Про внесення змін до районної Програми „Медичні кадри Снігурівщини” на 2013-2017 роки.
Інформує: Ястребов Олексій Олексійович, головний лікар Снігурівської центральної районної лікарні.
8.          Про продовження строку дії Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Снігурівського району  на 2017 рік та внесення змін до Заходів щодо організаційного забезпечення завдань Програми.
Інформує: Пузир Валентина Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
9.          Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Снігурівського району за 2016 рік.
Інформує: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
10.     Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2017 рік.
Інформує: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
11.     Про затвердження Переліку організацій (установ, закладів), що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району.
Інформує: Лисиця Ірина Іванівна, начальник відділу з питань юридичного забезпечення, управління комунальним майном та господарської діяльності районної ради.
12.     Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок ДП «Південне», ГО ВРХ«ЛОЩИНА» та ТОВ «АФ«МУРАВКА».
Інформує: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
13.     Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надаються в користування на умовах оренди  ТОВ «АТФ» АГРОДІЛО».
Інформує:Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
14.     Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які знаходяться у користуванні на умовах оренди ТОВ «АРОМА АГРО».
Інформує: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
15.     Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадянам України для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Снігурівського району Миколаївської області.
Інформує: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
16.     Про преміювання голови районної ради.
Інформує: Бульба Ігор Олександрович, голова постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи, приватизації та власності.
17.     Про організацію звітів депутатів Снігурівської районної ради.
Інформує: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
18.     Про розгляд рішення Суворської сільської ради щодо перейменування населеного пункту та сільської ради.
Інформує: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
19.     Про Звернення депутатів Снігурівської районної ради до Міністерства охорони здоров’я України, Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної державної адміністрації, депутатів Верховної Ради України Бриченка Ігоря Віталійовича та Вадатурського Андрія Олексійовича та депутатів Миколаївської обласної ради від Снігурівського району щодо ситуації по створенню госпітальних округів в Миколаївській області.
Інформує: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
20.     Про Звернення депутатів Снігурівської районної ради до  ПАТ „Українська залізниця”, Херсонської дирекції залізничних перевезень щодо зміни графіку руху приміського поїзда № 6772 Херсон-Нововесела.
Інформує: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
 
 

1.  СЛУХАЛИ:
 

 

Про затвердження Програми розвитку освіти Снігурівського району на 2017-2021 роки.
 

Інформує: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
 
Мендус Л.І. зазначила, що  освіта – одна з найбільших галузей соціальної сфери. В Снігурівському районі їй приділяється належна увага. На даний час актуальними залишаються проблеми забезпечення рівного доступу до здобуття якісної освіти, інтеграції в єдиний державний освітній простір, відповідності міжнародним критеріям освіти, удосконалення механізмів управління, оптимізації, прогнозування та рівномірного фінансування закладів освіти усіх типів, здійснення заходів щодо соціального захисту учасників навчально-виховного процесу.
Виважена та гнучка регіональна освітня політика як конкретизація освітньої політики держави на місцевому рівні може успішно реалізуватися через Програму розвитку освіти, яка своєю спрямованістю і змістом відповідає районним економічним, соціокультурним умовам та перспективам їх розвитку.
Виконання Програми розвитку освіти Снігурівського району на 2017-2021 роки   поліпшить умови для здобуття освіти, зокрема забезпечить:
- створення рівних умов та можливостей для здобуття громадянами повноцінної освіти, особистісного розвитку і творчої самореалізації;
- підвищення якості навчання та виховання, що позитивно вплине на рівень кваліфікації, компетентності та відповідності фахівців усіх напрямів підготовки і перепідготовки кадрів, упровадження новітніх педагогічних та інформаційних технологій;
- залучення громадян до національної культури, зміцнення моралі і духовності, формування у дітей та молоді національних світоглядних позицій, патріотизму;
- підвищення професіоналізму та соціального статусу педагогічних працівників
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 1 додається).
 
 

2.              СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення змін та доповнень до Програми відпочинку та оздоровлення дітей Снігурівського району на 2014 – 2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25 грудня 2013 року №4.
 

Інформує: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
 
Мендус Л.І. відмітила, щовраховуючи, що до  Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» внесено зміни щодо оздоровлення дітей учасників бойових дій, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо
 
 
переміщені особи, необхідно внести зміни до Програми відпочинку та оздоровлення дітей Снігурівського району на 2014–2018 роки.
А саме: забезпечувати в першочерговому порядку оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, –  діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту, діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, бездоглядні та безпритульні діти, діти-інваліди; діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; діти з багатодітних і малозабезпечених сімей;  діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків; діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій; дитячі творчі колективи та спортивні команди, а також діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 2 додається).
 
 

3.              СЛУХАЛИ:
 

 

Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення „Турбота” на період до 2020 року.
 

Інформує: Голдун Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
 
Світлана Миколаївна наголосила, що з метою  вирішення невідкладних питань соціально-побутового, медичного, організаційно - правового  обслуговування ветеранів війни, членів сімей померлих (загиблих), громадян похилого віку, одиноких та проживаючих, осіб та дітей з інвалідністю, багатодітних та малозабезпечених сімей, постраждалих та ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, сімей  вимушених  переселенців зі  сходу України, учасників антитерористичної операції, сімей  учасників антитерористичної операції,  бездомних громадян  та осіб, звільнених з місць позбавлення волі та інших осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, необхідно затвердити Комплексну програму соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" –24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 3 додається).
 
 

4. СЛУХАЛИ:
 

 

Про затвердження районної Програми  „Безбар’єрна Снігурівщина” на період до 2020 року.
 

Інформує: Голдун Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" –24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 4 додається).
 
 

5.     СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки „Снігурівщина-2017”.
 

Інформує: Козлова Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
 
Козлова С.Ф. довела до відома присутніх, що в зв’язку з необхідністю реалізації інвестиційних проектів на території Снігурівського району та співфінансування з місцевих бюджетів, враховуючи листи Снігурівської міської ради, Афанасіївської сільської ради – переможців обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, Проекту Європейського Союзу та Програми ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», необхідно внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки “Снігурівщина-2017”. 
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 5 додається).
 
 

6.     СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення доповнень та змін до районної цільової Програми захисту населення і територій Снігурівського району Миколаївської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки.
 

Інформує: Жигалко Олександр Петрович, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 6 додається).
 
 
 
 

7.     СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення змін до районної Програми „Медичні кадри Снігурівщини” на 2013-2017 роки.
 

Інформує: Ястребов Олексій Олексійович, головний лікар Снігурівської центральної районної лікарні.
 
В обговоренні питання взяли участь: Мезіна Т.А., голова районної ради, депутат районної ради Нартов О.І.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 7 додається).
 
 

8.     СЛУХАЛИ:
 

 

Про продовження строку дії Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Снігурівського району  на 2017 рік та внесення змін до Заходів щодо організаційного забезпечення завдань Програми.
 

Інформує: Пузир Валентина Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 8 додається).
 
 

9.     СЛУХАЛИ:
 

 

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Снігурівського району за 2016 рік.
 

Інформує: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 9 додається).
 
 

10. СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2017 рік.
 

Інформує: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
Друзь Н.М. наголосила на необхідності внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2017 рік. Виступаюча детально зупинилась на кожній статті витрат та по кожному розпоряднику коштів, вказала загальну суму вільних залишків районного бюджету станом  на 01.01.2017 року -  12,4  млн. гри., з яких майже 9 млн. грн.. розподілені між головними розпорядниками.
В обговоренні питання взяли участь: Мезіна Т.А., голова районної ради, депутати районної ради: Оковитий М.І., Макаров В.О., Бандурова Л.Т.
Макаров В.О. запропонував провести позачергову сесію районної ради в квітні 2017 року з метою внесення змін до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Снігурівського району на 2016-1018 роки щодо виділення коштів на ремонт автомобільних доріг.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 10 додається).
   
 

11. СЛУХАЛИ:
 

 

Про затвердження Переліку організацій (установ, закладів), що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району.
 

Інформує: Лисиця Ірина Іванівна, начальник відділу з питань юридичного забезпечення, управління комунальним майном та господарської діяльності районної ради.
 
Лисиця І.І. зазначила, що з метою забезпечення обліку організацій (установ, закладів), що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району, підвищення ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району, а також забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, необхідно затвердити Перелік організацій (установ, закладів), що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст  Снігурівського району.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 11 додається).
 

       
 

 

12. СЛУХАЛИ:
 

 

Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок ДП «Південне», ГО ВРХ«ЛОЩИНА» та ТОВ «АФ«МУРАВКА».
 

Інформує: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 24
ВИРІШИЛИ: (рішення № 12 додається).
 

13. СЛУХАЛИ:
 

 

Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надаються в користування на умовах оренди  ТОВ «АТФ» АГРОДІЛО».
 

Інформує: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" –0
"всього" - 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 13 додається).
 
 

14. СЛУХАЛИ:
 

 

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які знаходяться у користуванні на умовах оренди ТОВ «АРОМА АГРО».
 

Інформує: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 14 додається).
 
 

15. СЛУХАЛИ:
 

 

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадянам України для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Снігурівського району Миколаївської області.
 

Інформує: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 15 додається).
 
 

16. СЛУХАЛИ:
 

 

Про преміювання голови районної ради.
 

Інформує: Бульба Ігор Олександрович, голова постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи, приватизації та власності.
 
Перед розглядом даного питання голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А. зачитала присутнім свою заяву щодо уникнення конфлікту інтересів і повідомила, що участі в голосуванні не приймає. (Заява додається).
Бульба Ігор Олександрович запропонував преміювати голову Снігурівської районної ради Мезіну Тетяну Андріївну за січень, лютий, березень  2017 року в розмірі 100% від посадового окладу за кожен місяць, в межах затвердженого кошторису видатків на оплату праці виконавчого апарату районної ради на 2017 рік.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" –22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1 (Мезіна Т.А. участі в голосуванні не приймала)
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 16 додається).
 
 

17. СЛУХАЛИ:
 

 

Про організацію звітів депутатів Снігурівської районної ради.
 

Інформує: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 17 додається).
 
 

18. СЛУХАЛИ:
 

 

Про розгляд рішення Суворської сільської ради щодо перейменування населеного пункту та сільської ради.
 

Інформує: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 18 додається).
 
 

19. СЛУХАЛИ:
 

 

Про Звернення депутатів Снігурівської районної ради до Міністерства охорони здоров’я України, Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної державної адміністрації, депутатів Верховної Ради України Бриченка Ігоря Віталійовича та Вадатурського Андрія Олексійовича та депутатів Миколаївської обласної ради від Снігурівського району щодо ситуації по створенню госпітальних округів в Миколаївській області.
 

Інформує: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 19 додається).
 
 

20. СЛУХАЛИ:
 

 

Про Звернення депутатів Снігурівської районної ради до  ПАТ „Українська залізниця”, Херсонської дирекції залізничних перевезень щодо зміни графіку руху приміського поїзда № 6772 Херсон-Нововесела.
 

Інформує: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 20 додається).
 
Тетяна Андріївна, голова районної ради, подякувала всім за плідну, конструктивну роботу.
Пленарне засідання  ХІІІ сесії районної ради сьомого скликання оголошується закритим.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 
 

Голова районної ради                                                    Т.А.Мезіна. 

Нет комментариев. Ваш будет первым!