Протокол №17 від 07 вересня 2017р.

12 сентября 2017 - Администратор

 

СНІГУРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА
 
 

ПРОТОКОЛ
 

 
 
07 вересня 2017 року № 17
 
 
м. Снігурівка
 
 
 
ХVІІ позачергова  сесія
 
 
сьомого скликання
 
 
Місце проведення:
 
 
зал засідань районної ради,
 
 
10 година
 
 
Загальний склад ради:           - 34
Обрано депутатів:                  - 34
Присутні:                               - 22
Відсутні:                                - 12
 
В роботі пленарного засідання ХVІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликанняприймають участь: Бойко Інна Володимирівна, голова Снігурівської  райдержадміністрації,     Філоненко   Любов   Іванівна,   голова
Снігурівської районної виборчої комісії, начальники управлінь та   відділів райдержадміністрації; керівники  підприємств та державних установ; міський та сільські голови, представники засобів масової інформації.
 
Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради, оголосила ХVІІ позачергову  сесію  районної ради сьомого скликаннявідкритою.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 

За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат сесії у складі депутатів: Бандурової Лідії Тимофіївни, Басанчука Олександра Андрійовича та  лічильну комісію у складі депутатів:  Клепача Олександра Миколайовича, Ліхацької Алли Львівни.
 

 
Перед затвердженням проекту порядку денного та регламенту роботи   районної ради сьомого скликання головуюча Мезіна Т.А. повідомила, що проекти рішень районної ради, після їх надходження від райдержадміністрації, своєчасно було розміщено на офіційному веб-сайті Снігурівської районної  ради та детально розглянуто на профільних комісіях районної ради та президії.
 
Далі проведено процедурне голосування за прийняття проекту порядку денного та регламенту роботи ХVІІ позачергової  сесії  районної ради сьомого скликання.
Регламент роботи та порядок денний ХVІІ позачергової  сесії  районної ради  затверджено одноголосно.
 
 

До порядку денного ХVІІ позачергової сесії  районної ради  сьомого скликання включено такі питання:
 

1.          Про визнання повноважень депутатів Снігурівської районної ради сьомого  скликання замість вибулих.
Інформує: Філоненко Любов Іванівна, голова Снігурівської районної виборчої комісії.
2.          Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Снігурівському районі на 2017-2021 роки.
Інформує: Гриненко Андрій Васильович, начальник Снігурівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Миколаївській області.
3.          Про внесення  змін до районної цільової Програми захисту населення і територій Снігурівського району Миколаївської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки.
Інформує: Шойко Ірина Костянтинівна, головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА.
4.          Про внесення змін до районної Програми розвитку Об’єднаного трудового архіву міської, сільських рад  Снігурівського району на 2013-2017 роки.
Інформує: Марінова Ольга Георгіївна, директор Об’єднаного трудового архіву міської, сільських рад Снігурівського району.
5.          Про внесення змін до Комплексної програми захисту прав дітей Снігурівського району Миколаївської області «Дитинство» на 2013-2017 роки.
Інформує: Алексєєва Наталія Павлівна, завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Снігурівської райдержадміністрації.
6.          Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку культури у Снігурівському районі на 2017-2020 роки.
Інформує:Луцкіна Олена Анатоліївна, директор районного Будинку культури.
7.           Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки «Снігурівщина-2017».
Інформує: Пузир Валентина Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
8.           Про внесення змін до районної Програми «Медичні кадри Снігурівщини» на 2013-2017 роки щодо придбання житла медичним працівникам.
Інформує: Лисиця Ірина Іванівна, начальник правового забезпечення та діловодства апарату райдержадміністрації.
9.          Про надання згоди Снігурівській ЦРЛ на списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад Снігурівського району.
Інформує: Коврига Микола Леонідович, в.о. головного лікаря Снігурівської центральної районної лікарні.
10.     Про внесення змін до Статуту Снігурівської центральної районної лікарні та затвердження його в новій редакції.
Інформує: Коврига Микола Леонідович, в.о. головного лікаря Снігурівської центральної районної лікарні.
11.     Про внесення змін до Статуту Снігурівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги та затвердження його в новій редакції.
Інформує: Коврига Микола Леонідович, в.о. головного лікаря Снігурівської центральної районної лікарні.
12.     Про встановлення розміру щомісячної батьківської плати за навчання дітей у Снігурівській дитячій  школі мистецтв на 2017-2018 навчальний рік.
Інформує:  Логвінова Олена Миколаївна, директор Снігурівської дитячої школи мистецтв.
13.     Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2017 рік.
Інформує: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
14.     Про внесення зміни до граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, придбання і утримання мобільних телефонів, комп’ютерів установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету Снігурівського району.
Інформує:  Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
15.     Про встановлення відзнаки Снігурівської районної ради – «За заслуги перед Снігурівщиною».
Інформує: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
16.     Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.
Інформує: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
17.     Про преміювання голови районної ради.
Інформує: Бульба Ігор Олександрович, голова постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи, приватизації та власності.
18.     Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в користуванні на умовах оренди ТОВ СП «НІБУЛОН».
Інформує: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
19.     Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надаються у користування на умовах оренди гр. України Кішковському С.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Інформує: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
20.     Різне.
 
 

1.  СЛУХАЛИ:
 

 

Про визнання повноважень депутатів Снігурівської районної ради сьомого  скликання замість вибулих.
 

Інформує: Філоненко Любов Іванівна, голова Снігурівської районної виборчої комісії.
 
Філоненко Любов Іванівна проінформувала присутніх, що на підставі частини першої статті 81 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради  Автономної Республіки  Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», відповідно до частини першої статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  беручи до уваги постанови Снігурівської районної виборчої комісії №5 від 05 вересня 2017 року та №6 від 06 вересня 2017 року, вважати визнаними повноваження депутатів Снігурівської районної ради сьомого скликання Титаренка Дмитра Васильовича, обраного по багатомандатному виборчому округу №4 за виборчими списками ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" та Козленка Андрія Володимировича обраного по багатомандатному виборчому округу №4 за виборчими списками політичної партії „Всеукраїнське об’єднання Батьківщина”.
 
 
Філоненко Любов Іванівна, голова районної виборчої комісії, привітала депутатів з визнанням їх повноважень
 

Право урочистого складання Присяги надається  депутату Снігурівської районної ради сьомого скликання Титаренку Дмитру Васильовичу.
 

Мезіна Т.А. вручила Титаренку Д.В. посвідчення депутата Снігурівської районної ради сьомого скликання та депутатський значок, привітала депутатів з визнанням їх повноважень.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
 Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 20
"проти" –0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1(Титаренко Д.В. участі в голосуванні не приймав)
"всього" - 21
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 1 додається).
 
 

2.              СЛУХАЛИ:
 

 

Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Снігурівському районі на 2017-2021 роки.
 

Інформує: Гриненко Андрій Васильович, начальник Снігурівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Миколаївській області.
 
Гриненко А.В. зазначив, що метою Програми є: забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень та злочинності шляхом розроблення та здійснення комплексу заходів, спрямованих на усунення причин та умов вчинення протиправних діянь, налагодження дієвої співпраці правоохоронних органів та місцевих органів виконавчої влади у цій сфері;
визначення оптимального варіанта розв'язання проблеми на основі порівняльного аналізу можливих варіантів;
удосконалення методів роботи з їх профілактики, забезпечення захисту конституційних прав та свобод людини на основі чітко визначених пріоритетів, створення умов для проведення ефективної правової та виховної роботи серед населення, поступове нарощування зусиль у цій справі правоохоронних органів, місцевих органів виконавчої влади та громадськості.
Виконання Програми дасть змогу:
створити систему профілактики правопорушень, спрямовану на соціальну адаптацію осіб, звільнених з місць позбавлення волі;
активізувати діяльність органів виконавчої влади, пов’язану з профілактикою правопорушень, удосконалити механізм координації роботи із залучення до цього процесу широкого кола громадськості;
підвищити рівень правової освіти населення та правового виховання молоді шляхом запровадження сучасних форм і методів профілактики, розроблення інформаційно-пропагандистських та культурно-виховних програм;
удосконалити роботу з виявлення порушень, пов’язаних з розкраданням, або нецільовим використанням коштів державного бюджету, незаконним використанням авторських прав і випуском контрафактної продукції, корупцією серед державних службовців та інших посадових і службових осіб;
підвищити оперативність реагування на вчинені правопорушення та їх виявлення шляхом удосконалення технічних засобів контролю за ситуацією у громадських місцях, створення відповідних систем накопичення та обміну інформацією між центральними органами виконавчої влади;
стабілізувати криміногенну ситуацію в регіоні шляхом запобігання криміналізації суспільно-небезпечних діянь;
посилити захист життя і прав осіб, які наражаються на небезпеку внаслідок терористичної діяльності;
 
В обговоренні питання взяли участь: Мезіна Т.А., голова Снігурівської районної ради, Бойко І.В., голова Снігурівської райдержадміністрації,  депутати  районної ради:  Бастан С.В., Гальович В.Я., Заліпський О.В., Здражевський С.В., редактор районної газети «Вісті Снігурівщини» Новіков І.А, Голдун С.М.,  начальник УСЗН райдержадміністрації, Платонова О.І,  представник громадськості.
 
Депутати районної ради Гальович В.Я. та Здражевський С.В. підняли питання знищення лісосмуг, спалювання стерні, самогоноваріння.
Досягнута домовленість заслухати на найближчій сесії районної ради Гриненка Андрія Васильовича, начальника Снігурівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Миколаївській області, з даних питань.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 19
"проти" – 0
"утримались" –2
"не голосували" – 1
"всього" - 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 2 додається).
 

3.              СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення  змін до районної цільової Програми захисту населення і територій Снігурівського району Миколаївської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки.
 

Інформує: Шойко Ірина Костянтинівна, головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА.
Шойко І.К. зазначила, що з метою зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, підвищення рівня безпеки населення і захищеності територій від наслідків таких ситуацій, необхідно внести зміни до районної цільової Програми захисту населення і територій Снігурівського району Миколаївської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 20
"проти" – 0
"утримались" –0
"не голосували" –2
"всього" –22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 3 додається).
 
 

4. СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення змін до районної Програми розвитку Об’єднаного трудового архіву міської, сільських рад  Снігурівського району на 2013-2017 роки.
 

Інформує: Марінова Ольга Георгіївна, директор Об’єднаного трудового архіву міської, сільських рад Снігурівського району.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" –20
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 4 додається).
 

5. СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення змін до Комплексної програми захисту прав дітей Снігурівського району Миколаївської області «Дитинство» на 2013-2017 роки.
 

Інформує: Алексєєва Наталія Павлівна, завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Снігурівської райдержадміністрації.
 
Алексєєва Н. П. вказала на необхідність виділення з районного бюджету коштів для надання матеріальної допомоги на придбання огорожі для облаштування території, на якій знаходиться будівля дитячого будинку сімейного типу сім'ї Гнатишина Ю.М. та Гнатишиної А.С. за адресою: Миколаївська область, Снігурівський район, село Івано-Кепине, вулиця Шевченка,10.
Наталія Павлівназвернулась до депутатів районної ради та сільських голів Снігурівського району з проханням тримати на контролі питання проживання неповнолітніх дітей в неблагополучних сім’ях.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 5 додається).
 
 

6.             СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку культури у Снігурівському районі на 2017-2020 роки.
 

Інформує:Луцкіна Олена Анатоліївна, директор районного Будинку культури.
 
Луцкіна  О.А. повідомила, що  з  метою  проведення  районного  конкурсу
відеоробіт творчих колективів відеоаматорів у Снігурівському районі, створення  умов для подальшого збагачення та розвитку кіно в Снігурівському районі, відповідно до Закону України «Про культуру», керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», необхідно внести зміни до Програми розвитку культури у Снігурівському районі на 2017-2020 роки.
В обговоренні питання взяли участь:Бойко І.В., голова Снігурівської райдержадміністрації,   Мезіна Т.А., голова Снігурівської районної ради,  депутат районної ради Нартов О.І..
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" –22
"проти" – 0
"утримались" –0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 6 додається).
 
 

7. СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки «Снігурівщина-2017».
 

Інформує: Пузир Валентина Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
 
Пузир В.М. зазначила, що відповідно пункту 16 частини 1 статті 43,  Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», в зв’язку з необхідністю реалізації  інвестиційних проектів на території Снігурівського району і м. Снігурівки та з метою відзначення жителів Снігурівського району за вагомі здобутки для підвищення іміджу району в області,  необхідно внести  доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки «Снігурівщина-2017».
 
В обговоренні питання взяли участь:Бойко І.В., голова Снігурівської райдержадміністрації,  депутат  районної ради  Бастан С.В.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" –22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" –22
ВИРІШИЛИ: (рішення № 7 додається).
 

8.             СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення змін до районної Програми «Медичні кадри Снігурівщини» на 2013-2017 роки щодо придбання житла медичним працівникам.
 

Інформує: Лисиця Ірина Іванівна, начальник правового забезпечення та діловодства апарату райдержадміністрації.
 
Лисиця І.І. наголосила, що з метою створення сприятливих умов для залучення медичних кадрів лікарських спеціальностей до соціально-трудових відносин із Снігурівською центральною районною лікарнею та з метою забезпечення їх житлом з належними умовами проживання, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», необхідно внести зміни до районної Програми «Медичні кадри Снігурівщини» на 2013-2017 роки щодо придбання житла медичним працівникам.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" –22
"проти" – 0
"утримались" –0
"не голосували" –0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 8 додається).
 
 

9.             СЛУХАЛИ:
 

 

Про надання згоди Снігурівській ЦРЛ на списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад Снігурівського району.
 

Інформує: Коврига Микола Леонідович, в.о. головного лікаря Снігурівської центральної районної лікарні.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" –  0
"всього" – 22
ВИРІШИЛИ: (рішення № 9 додається).
 

10.        СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення змін до Статуту Снігурівської центральної районної лікарні та затвердження його в новій редакції.
 

Інформує: Коврига Микола Леонідович, в.о. головного лікаря Снігурівської центральної районної лікарні.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" –  0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 10 додається).
 
 

11. СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення змін до Статуту Снігурівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги та затвердження його в новій редакції.
 

Інформує: Коврига Микола Леонідович, в.о. головного лікаря Снігурівської центральної районної лікарні.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 11 додається).
 
 

12. СЛУХАЛИ:
 

 

Про встановлення розміру щомісячної батьківської плати за навчання дітей у Снігурівській дитячій  школі мистецтв на 2017-2018 навчальний рік.
 

Інформує:  Логвінова Олена Миколаївна, директор Снігурівської дитячої школи мистецтв.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" –0
"утримались" – 0
"не голосували" –0
"всього" –22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 12 додається).
 
 

13. СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2017 рік.
 

Інформує: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
Друзь Н.М. зупинилась на необхідності внесення змін у дохідну та видаткову частини загального фонду районного бюджету, наголосила на змінах та доповненнях до бюджетних призначень головних розпорядників коштів районного бюджету, затвердженні уточненого обсягу коштів на реалізацію регіональних програм.
Наталія Михайлівна повідомила, що проект рішення детально було розглянуто на засіданнях профільних комісій районної ради та президії районної ради сьомого скликання.
А також повідомила, що 07.09.2017 року надійшло повідомлення від департаменту фінансів Миколаївської ОДА № 91 щодо збільшення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання  пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло- водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ), вивезення побутового сміття та рідких нечистот в сумі 1075,300 тис. грн..
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" –0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 13 додається).
 

14. СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення зміни до граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, придбання і утримання мобільних телефонів, комп’ютерів установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету Снігурівського району.
 

Інформує:  Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" –0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 14 додається).
 
 

15. СЛУХАЛИ:
 

 

Про встановлення відзнаки Снігурівської районної ради – «За заслуги перед Снігурівщиною».
 

Інформує: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
 
Мезіна Т.А.  зазначила, що з метою відзначення жителів Снігурівського району за видатні досягнення в економічній, соціально-культурній, військовій, державній та громадській сферах діяльності на благо району, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради, необхідно встановити відзнаки Снігурівської районної ради – «За заслуги перед Снігурівщиною». Крім того стисло зупинилась на основних моментах, що стосуються Положення  про відзнаку.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" –0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 15 додається).
 
 

16. СЛУХАЛИ:
 

 

Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.
 

Інформує: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
Тетяна Андріївна повідомила, що в зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата районної ради, секретаря постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи, приватизації та власностіВітенко Галини  Зіновіївни, ввести до складу даної комісії Титаренка Дмитра Васильовича, обравши його секретарем.
 

В зв’язку з достроковим припиненням повноважень депутата районної ради, члена постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності та захисту прав громадян Голоблі Леоніда Миколайовича, ввести до складу  даної комісії Козленка Андрія Володимировича.
 

 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" –0
"не голосували" – 1 (Титаренко Д.В. участі в голосуванні не приймав)
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 16 додається).
 
 

17. СЛУХАЛИ:
 

 

Про преміювання голови районної ради.
 

Інформує: Бульба Ігор Олександрович, голова постійної комісії  районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи, приватизації та власності.
 
Перед розглядом даного питання голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А. зачитала присутнім свою заяву щодо уникнення конфлікту інтересів і повідомила, що участі в голосуванні не приймає. (Заява додається).
Бульба Ігор Олександрович запропонувавпреміювати голову Снігурівської районної ради Мезіну Тетяну Андріївну за липень та серпень 2017 року в розмірі 100% від посадового окладу за кожен місяць, в межах затвердженого кошторису видатків на оплату праці виконавчого апарату районної ради на 2017 рік.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" –0
"не голосували" – "1 (Мезіна Т.А. участі в голосуванні не приймала)
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 17 додається).
 
 

18. СЛУХАЛИ:
 

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в користуванні на умовах оренди ТОВ СП «НІБУЛОН».
 

Інформує: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
 
Перед початком розгляду даного питання депутати районної ради  Басанчук О.А. та Бердик В.В. повідомили, що працюють в ТОВ СП «Нібулон» і участі  в голосуванні приймати не будуть.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 20
"проти" – 0
"утримались" –0
"не голосували" – 2 (Басанчук О.А., Бердик В.В.  участі  в  голосуванні не приймали)
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 18 додається).
 
 

19. СЛУХАЛИ:
 

 

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надаються у користування на умовах оренди гр. України Кішковському С.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 

Інформує: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено відкрите поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати відкритого поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" –0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 19 додається).
 
 

20. Різне.
 

Мезіна Т.А.  зачитала лист голови громадської організації «Творча група «Фенікс», керівника колегії збірки з історії Снігурівщини Чимбір Н.О., яка звернулася з проханням щодо можливості виділення коштів з районного бюджету на видавництво збірки.
Тетяна Андріївна зазначила, що депутати районної ради  (за бажанням) можуть отримати матеріали даної книги в електронному варіанті з питань ознайомлення та надання пропозицій в найближчий час для розгляду питання.
 
Депутати  підтримали пропозицію Мезіної Т.А., голови Снігурівської районної ради.
 
Мезіна Т.А. повідомила присутніх, що до Снігурівської районної ради надійшов лист від Снігурівської районної державної адміністрації щодо розгляду на постійних комісіях та пленарному засіданні ХVІІ позачергової сесії районної ради звернення голови Благодійного фонду розвитку і підтримки «Барви життя» Панкратової І.І.  Також повідомила, що будівля колишньої аптеки № 34, згідно рішення Миколаївської обласної ради, підлягає приватизації та найближчим часом буде  реалізована. Дана інформація була отримана від Відіної О.В., спілкуючись в телефонному режимі. Тетяна Андріївна запропонувала Панкратовій  І.І. розглянути можливість оренди будівлі колишньої аптеки, розташованої  в м. Снігурівка по вулиці Жовтневій, 97 та надати свої пропозиції в усній чи письмовій формі.
Виступаюча надала слово Панкратовій І.І., яка  зазначила, що на даний час у м. Снігурівка по вулиці Центральній знаходиться занедбана будівля колишньої аптеки №34, що потребує капітального ремонту.
Голова вищезазначеного Фонду звернулась до депутатів районної  ради з проханням посприяти передачі зазначеної будівлі Благодійному фонду «Барви життя» з метою створення Центру розвитку і підтримки, основною метою якого є задоволення соціальних потреб громадян та професійного самовизначення молоді, проведення заходів з психологічної підтримки та неформальної освіти мешканців Снігурівського району,. Планується  створення постійно діючих груп психологічної підтримки  для учасників АТО та членів їх сімей.
Центр існуватиме за рахунок залучених коштів у вигляді благодійної допомоги та проектної діяльності Фонду.
 
В обговоренні питання взяли участь:депутати районної ради  Бульба І.О.,  Гальович  В.Я., Бастан С.В., Титаренко Д.В., голова Снігурівської райдержадміністрації Бойко І.В., представник громадськості Платонова О.І.,
 
Бульба І.О.,  голова  постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи, приватизації та власності, запропонував посприяти у вирішенні  питання ефективного використання  будівлі колишньої аптеки № 34 в м. Снігурівка Миколаївської області.
 
Депутати підтримали пропозицію Бульби І.О. і вирішили підготувати лист до Миколаївської обласної державної адміністрації про надання інформації щодо можливості приватизації будівлі колишньої аптеки №34 в м. Снігурівка Миколаївської області з метою збереження будівлі та подальшим її використанням.
 
Бульба І.О.. запропонував підготувати текст Звернення до Прем’єр-міністра України щодо вирішення питання передачі майнового комплексу Акціонерного комерційного агропромислового банку „Україна”, розташованого в м. Снігурівка Миколаївської області, у спільну власність територіальних громад району або комунальну власність територіальної громади м. Снігурівка.
Виступаючий зазначив, що протягом останніх семи років керівництво району неодноразово зверталось в різні інстанції Але на всі звернення отримували відмову.
І сьогодні будівля та прилегла до неї територія, яка свого часу була окрасою міста, має занедбаний стан та жахливий вигляд і перебуває майже в аварійному стані. 
Поряд розташована Снігурівська загальноосвітня школа № 1, в якій навчається понад п’ятсот учнів. Такий стан будівлі викликає занепокоєння у батьків цих дітей та у педагогів Снігурівської ЗОШ № 1.
Подальша    руйнація    об'єкта    може    привести до  людських   жертв   і,
насамперед  дітей.
Розуміючи складність фінансування на даний час з державного бюджету та крайню необхідність реконструкції будівлі, еобхідно вирішити питання передачі будівлі колишнього агропромислового банку „Україна" у спільну власність територіальних громад району або комунальну власність територіальної громади м. Снігурівка.
 
Депутати одноголосно підтримали виступаючого  та доручили голові Снігурівської районної ради Мезіній Т.А. підготувати відповідні листи.
 
Бастан С.В., депутат районної ради, порушив  питання ремонту дороги по вулиці Суворова в місті Снігурівка, на ремонт якої з районного бюджету виділено 1,5 мільйонів гривень.
 
Бойко І.В., голова Снігурівської районної державної адміністрації, надала аргументовану відповідь.
Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, подякувала всім за плідну, конструктивну роботу.
Пленарне засідання  ХVІІ позачергової сесії  районної ради сьомого скликанняоголошується закритим.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 
 
Голова районної ради                                                     Т.А.Мезіна

Нет комментариев. Ваш будет первым!