Протокол №20 від 22 грудня 2017р

28 декабря 2017 - Администратор

СНІГУРІВСЬКА РАЙОННА РАДА
 
 

ПРОТОКОЛ

 
22 грудня  2017 року № 20
 
м. Снігурівка
 
ХХ позачергова сесія
сьомого  скликання
Місце проведення:
зал засідань районної ради,
10 година
 
 
Загальний склад ради:           - 34
Обрано депутатів:                  - 34
Присутні:                               - 21
Відсутні:                                - 13
 
 
В роботі пленарного засідання ХХ позачергової  сесії районної ради сьомого скликанняприймають участь: голова Снігурівської райдержадміністрації Бойко Інна Володимирівна, перший заступник голови Снігурівської райдержадміністрації Верловицький Сергій Валерійович,заступник голови Снігурівської райдержадміністрації Гищак Андрій Миколайович, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації; керівники підприємств та державних установ, представники засобів масової інформації, працівники виконавчого апарату районної ради.
 
Перед затвердженням порядку денного пленарного засідання ХХ позачергової сесії районної ради сьомого скликання головуюча вручила Почесні грамоти районної ради за вагомий особистий внесок у становлення та розвиток місцевого самоврядування, активну депутатську діяльність і громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування депутатам районної ради, які були відсутні на районних урочистостях з нагоди                   Дня місцевого самоврядування 06 грудня 2017 року: Бастану С.В., Діброву О.С., Нартову О.І., Ліхацькій А.Л., Оковитому М.І. та Партолі С.М.
 
Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради оголошує                                 ХХ позачергову сесію районної ради сьомого скликаннявідкритою.
 
Лунає Державний Гімн України.
 
За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат сесії у складі депутатів: Бандурової Лідії Тимофіївни та Бережанського Олега Михайловича, лічильну комісію у складі депутатів: Басанчука Олександра Андрійовича та Титаренка Дмитра Васильовича.
 
Перед затвердженням проекту порядку денного та регламенту роботи пленарного засідання ХХ позачергової сесії районної ради сьомого скликання головуюча Мезіна Т.А. повідомила, що проекти рішень сьогоднішнього засідання своєчасно було розміщено на веб-сайті Снігурівської районної ради, детально розглянуто на засіданнях профільних комісій та президії районної ради та роздано депутатам.
Одноголосно підтримано процедурне питання – затверджено проект порядку денного та регламенту роботи ХХ позачергової сесії районної ради сьомого скликання.
 
До порядку денного пленарного засідання ХХ позачергової сесії районної ради сьомого скликання включенонаступніпитання:
 
1.          Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки “Снігурівщина-2017” та продовження терміну її дії на 2018рік.
Доповідач: Козлова Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
2.          Про щорічний районний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
Доповідач: Козлова Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
3.          Про затвердження районної цільової Програми захисту населення і територій Снігурівського району Миколаївської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 рік.
Доповідач: Жигалко Олександр Петрович, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації.
4.          Про затвердження районної програми створення страхового фонду документації Снігурівського району на 2018рік.
Доповідач:Жигалко Олександр Петрович, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації.
5.          Про перейменування Об’єднаного трудового архіву міської, сільських рад Снігурівського району.
Доповідач: Марінова Ольга Георгіївна, директор Об’єднаного трудового архіву міської, сільських рад Снігурівського району.
6.          Про затвердження районної Програми розвитку Об’єднаного трудового архіву органів місцевого самоврядування Снігурівського району на 2018 рік
Доповідач: Марінова Ольга Георгіївна, директор Об’єднаного трудового архіву міської, сільських рад Снігурівського району.
 
 
7.          Про продовження строку дії на 2018 рік районної Програми „Медичні кадри Снігурівщини”.
Доповідач: Коврига Микола Леонідович, в.о головного лікаряСнігурівської центральної районної лікарні.
8.          Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2017 рік.
Доповідач: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
9.          Про районний бюджет Снігурівського району на 2018 рік.
Доповідач: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
10.     Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату районної ради та Положення про виконавчий апарат районної ради на 2018рік.
Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради.
11.     Про затвердження видатків на утримання районної ради, Положення про оплату праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам виконавчого апарату районної ради на 2018 рік.
Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради.
12.     Про план роботи Снігурівської районної ради на 2018 рік.
Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради.
13.     Про скасування рішення районної ради від 09 лютого 2012 року №7 „Про надання згоди на передачу частини будівлі колишнього дошкільного навчального закладу с. Киселівка із спільної власності територіальних громад Снігурівського району в комунальну власність Киселівської сільської ради”.
Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради.
14.     Про призначення Ковриги М.Л. головним лікарем Снігурівської центральної районної лікарні.
Доповідач: Сокульська Наталія Вікторівна, керівник апарату райдержадміністрації.
15.     Про преміювання голови районної ради.
Доповідач: Нартов Олег Іванович, голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення.
16.     Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: Вільховатська Ліна Станіславівна, головний спеціаліст відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
17.     Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які знаходяться у власності гр. України (116 чол.) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Новотимофіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: Вільховатська Ліна Станіславівна, головний спеціаліст відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
18.     Про Звернення депутатів Снігурівської районної ради щодо стану майнового комплексу колишнього Акціонерного комерційного агропромислового банку „Україна”.
Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради.
19.     Різне.
 
 
 
 
 

1. СЛУХАЛИ:Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки “Снігурівщина-2017” та продовження терміну її дії на 2018рік.

Доповідач:Козлова С.Ф., начальник відділу економіки райдержадміністрації.
Козлова С.Ф. зупинилась на доповненнях до Переліку пріоритетних інвестиційних проектів, які пропонуються до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району, а саме за кошти субвенції з державного бюджету та співфінансування з районного бюджету планується:
-                   придбання інтерактивних дошок, комп’ютерної техніки, телевізорів для формування Єдиного інформаційного простору освітніх закладів району, створення умов використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, електронних освітніх ресурсів з застосуванням інтегрованих засобів навчання – вартість проекту становить 2 млн. гривень;
-                   придбання фіброгастроскопу та ультразвукового сканеру для доплерографії Снігурівської центральної районної лікарні – вартість проекту становить 1,3 млн. гривень.
 
В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради: Бастан С.В., Оковитий М.І., які звернулись із запитаннями стосовно відкриття філії Херсонської швейної фабрики в м. Снігурівка та офіційного оформлення її працівників, отримавши відразу відповідь доповідача.
 
Проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення з внесеними доповненнями та пропозиціями.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 1 додається).
 
 
 

2.                                                                       СЛУХАЛИ: Про щорічний районний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Доповідач:Козлова С.Ф., начальник відділу економіки райдержадміністрації.
Козлова С.Ф. наголосила, що метою затвердження щорічного районного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування є підтримка місцевих ініціатив щодо вирішення проблемних питань соціально-економічного та екологічного характеру, створення сприятливих умов для сталого розвитку територіальних громад Снігурівського району.
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 2 додається).
 
 
 

3.                                                                       СЛУХАЛИ: Про затвердження районної цільової Програми захисту населення і територій Снігурівського району Миколаївської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 рік.

Доповідач:Жигалко О. П., завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації.
Жигалко О.П. зазначив, що затвердження Програми захисту населення і територій Снігурівського району Миколаївської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру обумовлено станом техногенної обстановки в районі та має мету створення єдиної системи цивільного захисту та ефективних сил цивільного захисту для зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій та досягнення гарантованого рівня захисту населення і територій від їх наслідків. Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить 558,5 тис. грн. з районного бюджету. Охарактеризував основні завдання і заходи з виконання даної Програми.
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
ВИРІШИЛИ: (рішення № 3 додається).
 
 
 

4.                                                                       СЛУХАЛИ: Про затвердження районної програми створення страхового фонду документації Снігурівського району на 2018рік.

Доповідач:Жигалко О. П., завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації.
Жигалко О.П. наголосив, що метою районної програми створення страхового фонду документації Снігурівського районує забезпечення центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб, які здійснюють підготовку і постачання документів для формування та ведення страхового фонду документації України, інших юридичних та фізичних осіб, які використовують страховий фонд документації України, документами районного СФД для проведення будівельних (відбудовних) та аварійно-відбудовних робіт під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та в особливий період, для збереження культурної спадщини на випадок втрати або пошкодження оригіналу документа, а також для організації виробництва, експлуатації та ремонту продукції господарського призначення, які мають важливе значення для сталого функціонування економіки району. Обсяг фінансування Програми у 2018 році становить 7554 гривень.
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
ВИРІШИЛИ: (рішення № 4 додається).
 

5.                                                                       СЛУХАЛИ: Про перейменування Об’єднаного трудового архіву міської, сільських рад Снігурівського району.

Доповідач:Марінова О.Г., директор Об’єднаного трудового архіву міської, сільських рад Снігурівського району.
 
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 5 додається).
 
 
 

6.                                                                           СЛУХАЛИ: Про затвердження районної Програми розвитку Об’єднаного трудового архіву органів місцевого самоврядування Снігурівського району на 2018 рік.

Доповідач:Марінова О.Г., директор Об’єднаного трудового архіву міської, сільських рад Снігурівського району.
Марінова О.Г. охарактеризувала основну мету Програми, яка  полягає у вирішенні пріоритетних завдань розвитку архівної справи в Снігурівському районі, задоволенні соціальних потреб громадян щодо забезпечення збереженості та подальшого використання архівних документів, що не віднесені до Національного архівного фонду, зазначивши, що обсяг фінансування Програми у 2018 році становитиме 390,0 тис.гривень.
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 6 додається).
 
 

7.                                                                       СЛУХАЛИ: Про продовження строку дії на 2018 рік районної Програми „Медичні кадри Снігурівщини”.

Доповідач: Коврига М.Л., в.о головного лікаря Снігурівської центральної районної лікарні.
Коврига М.Л.  наголосив на необхідності продовження строку дії на 2018 рік Програми „Медичні кадри Снігурівщини”, зазначивши, що дане питання було детально розглянуто на засіданні профільної постійної комісії районної ради і пропозицій по даному питанню не надходило.
 
В обговоренні питання взяли участь: Оковитий М.І., депутат районної ради звернувся із запитанням щодо ходу виконання Снігурівською ЦРЛ у грудні 2017 року Державної програми „Доступні ліки” та забезпечення Снігурівською ЦРЛ хворих на діабет інсуліном, отримавши вичерпну відповідь Ковриги М.Л., в.о головного лікаря Снігурівської центральної районної лікарні.
 
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
ВИРІШИЛИ: (рішення № 7 додається).
 
 
 

8.                                                                       СЛУХАЛИ: Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2017 рік.

Доповідач:Друзь Н.М., начальник фінансового управління райдержадміністрації.
Друзь Н.М. зазначила, що з метою впорядкування дохідної та видаткової частин районного бюджету з урахуванням змін до обсягу міжбюджетних трансфертів; залучення бюджетних коштів на початок року, збільшення видаткової частини бюджету за рахунок залучення вільного залишку коштів та перевиконання дохідної частини районного бюджету, перерозподілу видатків в межах бюджетних призначень головного розпорядника коштів необхідно внести зміни до районного бюджету Снігурівського району на 2017 рік. Виступаюча детально зупинилась на кожній позиції.
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 8 додається).
 
 
 

9.                                                                       СЛУХАЛИ: Про районний бюджет Снігурівського району на 2018 рік.

Доповідач:Друзь Н.М., начальник фінансового управління райдержадміністрації.
Друзь Н.М. зазначила, щопроект рішення «Про районний бюджет Снігурівського району на 2018 рік» розроблений відповідно до змін до законодавчих актів, пов’язаних з податковою реформою, поліпшенням умов ведення бізнесу,проекту рішення обласної ради, інших нормативно-правових актів та розпорядчих документів з питань фінансово-бюджетної політики, відповідно до яких визначено підходи до формування прогнозних показників   місцевих бюджетів на 2018 рік та з урахуванням яких райдержадміністрація розробила та виносить на розгляд та схвалення. Наталія Михайлівна зупинилась на доходній та видатковій частині бюджету у розрізі кожного розпорядника коштів.
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 9 додається).
 
 
 

10.                                                                  СЛУХАЛИ: Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату районної ради та Положення про виконавчий апарат районної ради на 2018рік.

Доповідач:Мезіна Т.А., голова районної ради.
Мезіна Т.А. доповіла депутатському корпусу про структуру, чисельність виконавчого апарату районної ради на 2018 рік, зазначивши, що вона не змінюються у порівняні з минулим роком. Зупинилась на основних розділах Положення про виконавчий апарат районної ради.
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 10 додається).
 
 
 

11.                                                                  СЛУХАЛИ: Про затвердження видатків на утримання районної ради, Положення про оплату праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам виконавчого апарату районної ради на 2018 рік.

Доповідач:Мезіна Т.А., голова районної ради.
Перед обговоренням даного питання голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А. наголосила, що участі в голосуванні не прийматиме з метою уникнення конфлікту інтересів та зупинилась на основних моментах Положення про оплату праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам виконавчого апарату районної ради на 2018 рік.
 
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 20
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1 (Мезіна Т.А.)
"всього" – 21.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 11 додається).
 
 
 

12.                                                                  СЛУХАЛИ: Про план роботи Снігурівської районної ради на 2018 рік.

Доповідач:Мезіна Т.А., голова районної ради.
Мезіна Т.А. зазначила, що відповідно до пропозицій депутатів під час обговорення питання на засіданні постійних комісій до плану роботи районної ради на 2018 рік включено питання щодо фінансування з районного бюджету на виконання повноважень депутатів районної ради у 2018 році.
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 12 додається).
 
 
 

13.                                                                  СЛУХАЛИ: Про скасування рішення районної ради від 09 лютого 2012 року №7 „Про надання згоди на передачу частини будівлі колишнього дошкільного навчального закладу с. Киселівка із спільної власності територіальних громад Снігурівського району в комунальну власність Киселівської сільської ради”.

Доповідач:Мезіна Т.А., голова районної ради.
 
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 13 додається).
 
 
 

14.                                                                  СЛУХАЛИ: Про призначення Ковриги М.Л. головним лікарем Снігурівської центральної районної лікарні.

Доповідач: Сокульська Н.В., керівник апарату райдержадміністрації.
Сокульська Н.В. наголосила, що Коврига М.Л. переміг у конкурсному відборі на посаду головного лікаря Снігурівської ЦРЛ, Снігурівською райдержадміністрацією внесено подання районній раді щодо призначення його на посаду головного лікаря Снігурівської ЦРЛ. Дана кандидатура пройшла обговорення у профільній комісії та внесена для розгляду та затвердження на сьогоднішнє пленарне засідання.
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 14 додається).
 
Голова районної ради Мезіна Т.А. від імені депутатського корпусу привітала Ковригу М.Л. з обранням та побажала успіхів у подальшій роботі на посаді головного лікаря Снігурівської ЦРЛ.
 
 
 

15.                                                                  СЛУХАЛИ: Про преміювання голови районної ради.

Доповідач: Нартов О.І., голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення.
 
Перед обговоренням даного питання голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А. наголосила, що участі в голосуванні не прийматиме з метою уникнення конфлікту інтересів. (Заява додається).
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 20
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1 (Мезіна Т.А. участі в голосуванні не приймала)
"всього" – 21.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 15 додається).
 
 
 

16.                                                                           СЛУХАЛИ: Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Снігурівського району Миколаївської області.

Доповідач: Вільховатська Л.С., головний спеціаліст відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
Мезіна Т.А. довела до відома депутатів, що дане питання було розглянуто на сьогоднішньому засіданні профільної комісії, зауважень та пропозицій не надійшло, тому запропоновано затвердити дану технічну документацію на пленарному засіданні ХХ позачергової сесії районної ради сьомого скликання.
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 16 додається).
 
 
 

17.                                                                           СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які знаходяться у власності гр. України (116 чол.) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Новотимофіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

Доповідач: Вільховатська Л.С., головний спеціаліст відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
 
Мезіна Т.А. довела до відома депутатів, що дане питання було розглянуто на сьогоднішньому засіданні профільної комісії, зауважень та пропозицій не надійшло, тому запропоновано затвердити дану технічну документацію на пленарному засіданні ХХ позачергової сесії районної ради сьомого скликання.
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій районної ради.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 17 додається).
 
 
 

18.                                                                  СЛУХАЛИ: Про Звернення депутатів Снігурівської районної ради щодо стану майнового комплексу колишнього Акціонерного комерційного агропромислового банку „Україна”.

Доповідач:Мезіна Т.А., голова районної ради.
 
Мезіна Т.А. доповіла депутатам, що на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи, приватизації та власності за участю голів всіх профільних комісій надійшла пропозиція від голови бюджетної комісії Бульби І.О. щодо прийняття даного Звернення на пленарному засіданні. Тетяна Андріївна зачитала проект Звернення та не отримавши пропозицій та зауважень запропонувала підтримати проект рішення.
 
Проведено поіменне голосування за прийняття даного проекту рішення з урахуванням обговорення та внесених пропозицій на засіданні постійних комісій та президії районної ради.
 
Підсумки  голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 21.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 18 додається).
 
 
 

19.                                                                  СЛУХАЛИ: РІЗНЕ.

Мезіна Т.А. наголосила, що відповідно до пропозицій та рекомендацій депутатів під час проведення засідань постійних комісій розроблено проект Порядку фінансування на виконання повноважень депутатами Снігурівської районної ради та проект змін до Положення про відзнаку Снігурівської районної ради – „За заслуги перед Снігурівщиною”. Дані проекти рішень розміщені на веб-сайті районної ради для попереднього розгляду та затвердження на черговому пленарному засіданні. Запропонувала депутатам надати свої пропозиції щодо даних проектів рішень.
 
Бойко І.В., голова райдержадміністрації надала відповіді на усні запитання депутата районної ради Бастана С.В. щодо ремонту дороги по вулиці Суворова в м. Снігурівка, незаконним розміщенням МАФів в м. Снігурівка та проведенням робіт з газифікації мікрорайону „Сім вітрів” м. Снігурівка.
 

 

 
 
Головуюча Мезіна Т.А. повідомила, що всі питання порядку денного двадцятої позачергової сесії Снігурівської районної ради сьомого скликання розглянуто і оголосила про завершення її роботи.
 
 
Лунає Державний Гімн України.
 
 
 
 
Голова районної ради
Т.А.Мезіна
 

  

Нет комментариев. Ваш будет первым!