Протокол №22 від 22 лютого 2018р

28 февраля 2018 - Администратор

СНІГУРІВСЬКА РАЙОННА РАДА
 
 

ПРОТОКОЛ

 
 
21 лютого 2017 року № 22
 
м. Снігурівка
 
 
ХХІІ  позачергова сесія
 
сьомого скликання
 
Місце проведення:
 
зал засідань районної ради,
 
10 година
 
Загальний склад ради:           - 34
Обрано депутатів:                  - 34
Присутні:                               - 22
Відсутні:                                - 12
 
В роботі пленарного засідання ХХІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликанняприймають участь: Бойко Інна Володимирівна, голова Снігурівської  райдержадміністрації,  Верловицький Сергій Валерійович, перший заступник голови Снігурівської  райдержадміністрації, Гищак Андрій Миколайович, заступник голови Снігурівської  райдержадміністрації,  начальники управлінь та   відділів райдержадміністрації; керівники  підприємств та державних установ; міський та сільські голови, представники засобів масової інформації.
 
Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради, оголосила ХХІІ позачергову сесію  районної ради сьомого скликаннявідкритою.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 

За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат сесії у складі депутатів: Бандурової Лідії Тимофіївни, Коваленка Олександра Сергійовича та  лічильну комісію у складі депутатів:  Бохонка Андрія Степановича, Ліхацької Алли Львівни.

 
Перед затвердженням проекту порядку денного та регламенту роботи   ХХІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликання головуюча Мезіна Т.А. повідомила, що проекти рішень районної ради, після їх надходження від райдержадміністрації, своєчасно було розміщено на офіційному веб-сайті Снігурівської районної ради та детально розглянуто на засіданні профільних комісій районної ради та президії.
 
Далі проведено процедурне голосування за прийняття проекту порядку денного та регламенту роботи  ХХІІ позачергової  сесії районної ради сьомого скликання.
Регламент роботи та порядок денний  ХХІІ позачергової  сесії районної ради  затверджено одноголосно.
 
 

До порядку денного  ХХІІ позачергової  сесії районної ради сьомого скликання включено такі питання:

1.                Про утворення опорного навчального закладу «Снігурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області» та про реорганізацію деяких навчальних закладів.
Доповідач: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
2.                Про внесення доповнень до Програми розвитку освіти Снігурівського району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 31.03.2017 №1.
Доповідач: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
3.                Про стан законності на території Снігурівського району та заходи щодо її зміцнення.
Доповідач: Корженко Світлана Олександрівна, виконуючий обов’язки керівника Баштанської місцевої прокуратури.
4.                Про продовження строку дії на 2018-2019 роки районної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями.
Доповідач: Коврига Микола Леонідович, головний лікар Снігурівської ЦРЛ.
5.                Про оголошення щорічного районного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в 2018 році.
Доповідач: Козлова Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
6.                Про надання згоди на безоплатну передачу окремого індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району до комунальної власності Широківської сільської ради Миколаївської області.
Доповідач: Пєганова Анна Олександрівна, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.
7.                Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки «Снігурівщина-2017».
Доповідач: Пузир Валентина Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
8.                Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.
Доповідач: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
9.                Про внесення змін та доповнень до Положення про відзнаку Снігурівської районної ради – „За заслуги перед Снігурівщиною”.
Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
10.           Про призначення Соловйова П.І. на посаду головного лікаря Снігурівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.
Доповідач: Сокульська Наталія Вікторівна, керівник апарату райдержадміністрації.
11.           Про реорганізацію юридичної особи – комунальний заклад «Снігурівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
Доповідач: Соловйов Павло Іванович, головний лікар Снігурівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.
12.           Про преміювання голови районної ради.
Доповідач: Нартов Олег Іванович, голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення.
13.           Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ТОВ «РЕНДЖИ БІОЕНЕРГО».
Доповідач: Вільховатська Ліна Станіславівна, головний спеціаліст відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
14.           Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Доповідач: Вільховатська Ліна Станіславівна, головний спеціаліст відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
15.           Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадянам для ведення фермерського господарства в межах території Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: Вільховатська Ліна Станіславівна, головний спеціаліст відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
16.           Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надані в користування на умовах оренди фермерському господарству «Акорди» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: Вільховатська Ліна Станіславівна, головний спеціаліст відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
17.           Різне.
 
 
 
 

1. СЛУХАЛИ:

Про утворення опорного навчального закладу «Снігурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області» та про реорганізацію деяких навчальних закладів.
Доповідач: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
 
Любов Іванівна зазначила, що з метою створення єдиного освітнього простору для учнівської молоді, надання якісної освіти, раціонального і ефективного використання наявних ресурсів та їх модернізації, впровадження допрофільного, профільного і допрофесійного навчання, поглибленого вивчення окремих предметів, ефективного використання кадрового потенціалу, навчально-методичної,       матеріально-технічної     бази,    необхідно утворити
опорний навчальний заклад «Снігурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області».
Утворити філії опорного закладу:
-                Снігурівська філія І ступеня №2 Снігурівської загальноосвітньої школи І-ПІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області;
 

-                Нововасилівська філія І-ІІ ступенів Снігурівської загальноосвітньої школи І-ПІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області;

-                Кобзарцівська філія І-ІІ ступенів Снігурівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області;
-                                Юріївська філія «навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області. Опорний пункт планується створити на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Снігурівської районної ради.
Доповідач повідомила, що в разі створення  опорного навчального закладу «Снігурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області, можливо отримання коштів в сумі до чотирьох мільйонів гривень.
 
В обговоренні питання взяли участь:Мезіна Т.А., голова Снігурівської районної ради, Бойко І.В., голова Снігурівської райдержадміністрації та депутати районної ради: Оковитий М.І., Здражевський С.В., головний лікар Снігурівської ЦРЛ Коврига М.Л.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" –0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 1 додається).
 
 

2.              СЛУХАЛИ:

 

Про внесення доповнень до Програми розвитку освіти Снігурівського району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 31.03.2017 №1.

Доповідач: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
 
1.              Любов Іванівна зазначила, що з метою соціального захисту дітей з особливими освітніми потребами, необхідно внести доповнення до Заходів з виконання Програми розвитку освіти Снігурівського району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 31.03.2017 року №1, доповнивши пункт 4.6 новим абзацом такого змісту:
«- для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах».
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" –0
"не голосували" – 0
"всього" - 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 2 додається).
 
 

3.              СЛУХАЛИ:

Про стан законності на території Снігурівського району та заходи щодо її зміцнення.(Іформація додається)
Доповідач: Корженко Світлана Олександрівна, виконуючий обов’язки керівника Баштанської місцевої прокуратури.
 
В обговоренні питання взяли участь:депутати районної ради: Карелін М.В., Бастан С.В., Бульба І.О., головний лікар Снігурівської ЦРЛ Коврига М.Л.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 17
"проти" – 1
"утримались" – 4
"не голосували" –0
"всього" –22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення не прийнято).
 
 

4. СЛУХАЛИ:

 

Про продовження строку дії на 2018-2019 роки районної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями.

Доповідач: Коврига Микола Леонідович, головний лікар Снігурівської ЦРЛ.
 
Микола Леонідович наголосив на необхідності продовження строку дії на 2018-2019 роки районної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" –22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 3 додається).
 
 

5. СЛУХАЛИ:

 

Про оголошення щорічного районного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в 2018 році.

Доповідач: Козлова Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
 
Козлова С.Ф. відмітила, що відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення районної ради №2 від 22 грудня 2017 року „Про щорічний районний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування”, з метою підтримки місцевих ініціатив щодо вирішення проблемних питань соціально-економічного та екологічного характеру територіальних громад міста, сіл Снігурівського району необхідно оголосити та провести у 2018 році щорічний районний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
Доручити Наглядовій раді конкурсу:
- прийняти рішення про початок та календарний план проведення конкурсу;
- опублікувати рішення та календарний план проведення конкурсу в газеті «Вісті Снігурівщини» та розмістити на офіційному веб-сайті Снігурівської районної ради;
- розпочати прийом проектів, заявок та конкурсної документації з 08 години 2 квітня 2018 року та здійснювати його до 17 години 18 травня 2018 року.
Встановити обсяг фінансування проекту-переможцю з районного бюджету:
- міська, сільські ради Снігурівського району – 100 тис. гривень.
Рекомендувати міській та сільським радам Снігурівського району Миколаївської області підготувати проекти та надати Снігурівській районній раді заявки щодо участі в конкурсі.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 4 додається).
 
 

6.             СЛУХАЛИ:

 

Про надання згоди на безоплатну передачу окремого індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району до комунальної власності Широківської сільської ради Миколаївської області.

Доповідач: Пєганова Анна Олександрівна, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.
 
Пєганова А.О.. відмітила, що в зв’язку зі створенням Широківської ОТГ Миколаївської області,   відповідно до Закону України «Про добровільне об’днання територіальних громад»,  Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Широківської сільської ради Миколаївської області від 30 січня 2018 року №4 «Про надання згоди на прийняття у власність індивідуально визначеного майна, яке знаходиться у спільній власності територіальних громад Снігурівського району Миколаївської області та перебуває на балансі Снігурівської централізованої бібліотечної          системи»,   необхідно;
 Надати згоду на безоплатну передачу окремого індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району до комунальної  власності Широківської сільської ради Миколаївської області, яке перебуває на балансі Снігурівської централізованої бібліотечної системи згідно з переліком. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району до комунальної  власності Широківської сільської ради Миколаївської області окреме індивідуально визначене майно, яке перебуває на балансі Снігурівської централізованої бібліотечної системи.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" –22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 5 додається).
 
 

7. СЛУХАЛИ:

 

Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки «Снігурівщина-2017».

Доповідач: Пузир Валентина Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
 
Пузир В.М. зазначила, що відповідно пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із необхідністю реалізації інвестиційних проектів на території Снігурівського району та м. Снігурівки, співфінансування з місцевих бюджетів та з метою проведення подальшої газифікації м. Снігурівка необхідно внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки «Снігурівщина-2017», термін дії якої продовжено на 2018 рік, доповнивши додаток 3 «Перелік пріоритетних інвестиційних проектів, які плануються до реалізації у Снігурівському районі Миколаївської області за рахунок коштів державного бюджету, обласного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел фінансування», пунктами 27, 28
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" –22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" –22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 6 додається).
 
 

8.             СЛУХАЛИ:

 

Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.

Доповідач: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
Наталія Михайлівна повідомила, що відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік» своєчасно було розміщено на сайті Снігурівської районної ради.
Друзь Н.М. наголосила на  необхідності уточнення рішення «Провнесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік».
Виступаюча повідомила, що проект рішення районної ради підготовлено з урахуванням змін до обсягу міжбюджетних трансфертів. Виступаюча детально зупинилась на кожній позиції.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" –22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 7 додається).
 
 

9.             СЛУХАЛИ:

 

Про внесення змін та доповнень до Положення про відзнаку Снігурівської районної ради – „За заслуги перед Снігурівщиною”.

Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
 
Тетяна Андріївна відмітила, що відповідно до частини другої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою вдосконалення порядку відзначення осіб за особистий внесок у розвиток економіки, науки, культури, соціальної сфери, захист Вітчизни, охорону конституційних прав і свобод людини, громадську та інші сфери діяльності, створення матеріальних і духовних цінностей та інші досягнення перед Снігурівщиною, необхідно внести зміни до Положення про відзнаку Снігурівської районної ради – „За заслуги перед Снігурівщиною”, затвердженого пунктом 2 рішення районної ради від 07 вересня 2017 року № 15 „Про встановлення відзнаки Снігурівської районної ради – „За заслуги перед Снігурівщиною”, виклавши його в новій редакції, що додається.
Доповідач ознайомила присутніх з основними тезами Положення.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" –  0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 8 додається).
 
 

10.        СЛУХАЛИ:

 

Про призначення Соловйова П.І. на посаду головного лікаря Снігурівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Доповідач: Сокульська Наталія Вікторівна, керівник апарату райдержадміністрації.
 
Сокульська Н.В. зазначила, що відповідно до пункту 20 частини першої
частини першої статті 43, статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 8 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, пунктів 2.1, 2.5 Положення про порядок призначення або узгодження на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і організацій, що належать до спільної власності територіальних громад Снігурівського району, затвердженого рішенням районної ради від 10 грудня 2009 року № 1, враховуючи подання голови райдержадміністрації щодо призначення Соловйова П.І. на посаду головного лікаря Снігурівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, необхідно призначити Соловйова Павла Івановича на посаду головного лікаря Снігурівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги як такого, що переміг у конкурсному відборі.
Мезіна Т.А. привітала Соловйова Павла Івановича із призначенням на посаду головного лікаря Снігурівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, побажала успіхів та наснаги в роботі..
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" –  0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 09 додається).
 
 

11. СЛУХАЛИ:

 

Про реорганізацію юридичної особи – комунальний заклад «Снігурівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Доповідач: Соловйов Павло Іванович, головний лікар Снігурівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.
 
Павло Іванович зазначив, що з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, відповідно до статей 104-108 Цивільного кодексу України, статей 59, 78 Господарського кодексу України, статті 14, пункту 7 частини першої статті 15, частини другої, дев’ятої статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Закону України від 06.04.2017 року № 2002-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», 
необхідно реорганізувати юридичну особу – комунальний заклад «Снігурівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ 38458892) шляхом перетворення в комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Снігурівської районної ради Миколаївської області.
Призначити Комісію з реорганізації  комунального закладу «Снігурівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» у складі, що додається та голову Комісії – Соловйова Павла Івановича.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 10 додається).
 
 

12. СЛУХАЛИ:

 

Про преміювання голови районної ради.

Доповідач: Нартов Олег Іванович, голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення.
 
Перед розглядом даного питання голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А. наголосила, що участі в голосуванні не прийматиме з метою уникнення конфлікту інтересів. (Заява додається).
. З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
 
Підсумки голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1 (Мезіна Т.А. участі в голосуванні не приймала)
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 11 додається).
 
 

13. СЛУХАЛИ:

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ТОВ «РЕНДЖИ БІОЕНЕРГО».

Доповідач: Вільховатська Ліна Станіславівна, головний спеціаліст відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 12 додається).
 
 

14. СЛУХАЛИ:

 

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Доповідач: Вільховатська Ліна Станіславівна, головний спеціаліст відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 13 додається).
 
 

15. СЛУХАЛИ:

 

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадянам для ведення фермерського господарства в межах території Снігурівського району Миколаївської області.

Доповідач: Вільховатська Ліна Станіславівна, головний спеціаліст відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 14 додається).
 
 

16. СЛУХАЛИ:

 

Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надані в користування на умовах оренди фермерському господарству «Акорди» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Снігурівського району Миколаївської області.

Доповідач: Вільховатська Ліна Станіславівна, головний спеціаліст відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 1
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 15 додається).
 

 

 

17.  СЛУХАЛИ:

Мезіна Т.А. повідомила, що 16 березня 2018 року відбудеться ХХІІІ чергова сесія районної ради, з 01 березня розпочнеться робота постійних комісій районної ради.
Тетяна Андріївна повідомила, що відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VІІ «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року депутати місцевих рад повинні до 1 квітня поточного року подавати шляхом заповнення на електронному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію про отримання доходів за 2017 рік.
Тетяна Андріївна надала слово голові Снігурівської районної державної адміністрації Бойко І.В. щодо роботи відносно об’єднання територіальних громад.
Інна Володимирівна повідомила, що процес децентралізації на Снігурвщині триває, але треба вести роз’яснювальну роботу з даного питання серед населення постійно.
Оковитий М.І. задав питання щодо ремонту дороги в с. Афанасіївна.
Бойко І.В. надала вичерпну відповідь.
Здражевський С.В. задав питання щодо продовження ремонтних робіт дороги Т1508 Калинівка - Снігурівка – Бнрнзнігувате.
Інна Володимирівна зазначила, що кошти в цьому році виділені на ремонт вищезазначеної дороги.
Коваленко О.С. задав питання щодо виділення коштів на ремонт дороги
Снігурівка – Херсон.
Інна Володимирівна зазначила, що кошти в цьому році не будуть виділені на ремонт вищезазначеної дороги.
Сільгосптоваровиробники, а саме: Кугляр П.М., Гальович В.Я. запропонували провести ремонт даної дороги господарським методом із залученням всіх сільгосптоваровиробників, а особливо крупних.
Карелін М.В. щодо стихійної торгівлі на території Новокиївської сільської ради.
Бойко І.В. запропонувала Кареліну М.В. з даного питання звернутись до Новокиївського сільського голови.
 
Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, подякувала всім за плідну, конструктивну роботу.
Пленарне засідання  ХХІІ позачергової сесії  районної ради сьомого скликанняоголошується закритим.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 
 
Голова районної ради                                                     Т.А.Мезіна
 
 

  

Нет комментариев. Ваш будет первым!