Протокол №23 від 02 березня 2018р

7 марта 2018 - Администратор

 

СНІГУРІВСЬКА РАЙОННА РАДА
 
 

ПРОТОКОЛ

 
02 березня 2018 року № 23
 
м. Снігурівка
 
ХХІІІ позачергова сесія
сьомого скликання
Місце проведення:
зал засідань районної ради,
 
1345
 
 
Загальний склад ради:           - 34
Обрано депутатів:                  - 34
Присутні:                               - 19
Відсутні:                                - 15
 
 
В роботі пленарного засідання ХХІІІ позачергової  сесії районної ради сьомого скликанняприймає участь голова Снігурівської райдержадміністрації Бойко Інна Володимирівна, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації, працівники виконавчого апарату районної ради.
 
Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради оголосила ХХІІІ позачергову сесію районної ради сьомого скликаннявідкритою.
 
Лунає Державний Гімн України.
 
 

За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат сесії у складі депутатів: Діброва Олександра Сергійовича та Мацюти Юрія Віталійовича, лічильну комісію у складі депутатів: Макарова Віктора Олександровича та Гаряги Віти Миколаївни.

 
Одноголосно підтримано процедурне питання – затверджено проект порядку денного та регламенту роботи ХХІІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликання.
До порядку денного пленарного засідання ХХІІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликання включенопитання:
 
1.          Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.
Інформує: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
2.          Різне.
 

1. СЛУХАЛИ:Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.

Інформує: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
Друзь Н.М. наголосила на необхідності внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік. Пропонуються  наступні зміни у видаткову частину загального фонду районного бюджету:
-                   за рахунок залучення вільного залишку бюджетних коштів збільшуються видатки загального фонду на 100,000 тис. грн. на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету;
-                   в межах бюджетних призначень головного розпорядника коштів районного бюджету зменшуються видатки райдержадміністрації по іншим субвенціям з місцевого бюджету на 337,225 тис.грн та збільшуються видатки по субвенції з місцевого бюджету на виконання інвестиційних проектів на 337,225 тис.грн.
 
В обговоренні питання взяли участь:  депутати районної ради: Гальович В.Я., Бульба І.О.,які запропонували ввести представників з громадськості у комісію, яка буде приймати виконання робіт по ремонту автодороги Т 15-08 сполучення Калинівка-Снігурівка-Березнегувате та розглянути можливість щодо прискорення проведення тендеру, щоб ремонтні роботи на даній автодорозі не затягувати до кінця року.
 
Проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Підсумки  голосування:
"за" – 19.
"проти" – 0.
"утримались" – 0.
"не голосували" – 0.
"всього" – 19.
 
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 1 додається).
 
 
 

2.                                                                           СЛУХАЛИ: Різне.

 
Бойко І.В., голова райдержадміністрації наголосила присутнім, що 30 березня 2018 року виповнюється 95 років з дня створення Снігурівського району. Запросила всіх присутніх взяти участь в урочистостях, які відбудуться в районі з даної нагоди.
 
Головуюча Т.А.Мезіна повідомила, що питання порядку денного двадцять третьої позачергової сесії Снігурівської районної ради сьомого скликання розглянуто.
Подякувала всім хто взяв участь у сьогоднішньому засіданні за поразуміння, хто не дивлячись на складні погодні умови зміг прибути на пленарне засідання сесії і оголосила про завершення її роботи.
 
Лунає Державний Гімн України.
 
Голова районної ради
Т.А.Мезіна
 

  

Нет комментариев. Ваш будет первым!