Протокол №24 від 02 березня 2018р

23 марта 2018 - Администратор

СНІГУРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА
 
 

ПРОТОКОЛ

 
 
16 березня 2017 року № 24
 
м. Снігурівка
 
 
ХХІVсесія
 
сьомого скликання
 
Місце проведення:
 
зал засідань районної ради,
 
10 година
 
Загальний склад ради:           - 34
Обрано депутатів:                  - 34
Присутні:                               - 23
Відсутні:                                - 11
 
В роботі пленарного засідання ХХІVсесії районної ради сьомого скликанняприймають участь: Бойко Інна Володимирівна, голова Снігурівської  райдержадміністрації,  Гищак Андрій Миколайович, заступник голови Снігурівської  райдержадміністрації,  начальники управлінь та   відділів райдержадміністрації; керівники  підприємств та державних установ; міський та сільські голови, представники засобів масової інформації.
 
Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради, оголосила ХХІV сесію  районної ради сьомого скликаннявідкритою.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 

За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат сесії у складі депутатів: Бандурової Лідії Тимофіївни, Каушана Сергія Івановича, лічильну комісію у складі депутатів:  Здражевського Сергія Вікторовича, Ліхацької Алли Львівни.

 
Мезіна Т.А., голова районної ради, доповіла про роботу районної ради в міжсесійний період. Коротко зупинилась на головних подіях, які відбулись в районі в період між минулою черговою сесією районної ради та нинішньою.
Перед затвердженням проекту порядку денного та регламенту роботи    ХХІVсесії районної ради сьомого скликання головуюча Мезіна Т.А. повідомила, що проекти рішень районної ради, після їх надходження від райдержадміністрації, своєчасно було розміщено на офіційному веб-сайті Снігурівської районної  ради та детально розглянуто на засіданні профільних комісій районної ради, які відбулися 02 березня та 13 березня 2018 року, та президії районної ради.
 
Далі проведено процедурне голосування за прийняття проекту порядку денного та регламенту роботи  ХХІVсесії  районної ради сьомого скликання.
Регламент роботи та порядок денний  ХХІVсесії  районної ради  затверджено одноголосно.
 
 

До порядку денного  ХХІV сесії  районної ради  сьомого скликання включено такі питання:

1.                Про звіт голови Снігурівської районної державної адміністрації.
Доповідач: Бойко Інна Володимирівна, голова Снігурівської райдержадміністрації.
2.                Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Снігурівського району за 2017 рік.
Доповідач: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
3.                Про хід виконання в 2017 році Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року та внесення змін до неї.
Доповідач: Голдун Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту  райдержадміністрації.
4.                Про хід виконання в 2017 році районної Програми «Безбар’єрна Снігурівщина» на період до 2020 року та внесення змін до неї.
Доповідач: Голдун Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту  райдержадміністрації.
5.                Про продовження терміну дії Програми зайнятості населення Снігурівського району на період до 2017 року, до прийняття нової.
Доповідач: Голдун Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту  райдержадміністрації.
6.                Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки «Снігурівщина-2017».
Доповідач: Козлова Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
7.                Про продовження строку дії Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Снігурівського району на 2018 рік.
Доповідач: Пузир Валентина Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
8.                Про продовження строку дії Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом у Снігурівському районі на 2013-2017 роки на 2018 рік та внесення змін до Заходів щодо організаційного забезпечення завдань Програми.
Доповідач: Пузир Валентина Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
9.                Про надання згоди на передачу закладів загальної середньої освіти.
Доповідач:  Мендус Любов Іванівна , начальник відділу освіти райдержадміністрації.
10.            Про надання згоди на безоплатну передачу рухомого, нерухомого та іншого окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району до комунальної власності Широківської сільської ради Миколаївської області.
Доповідач:  Мендус Любов Іванівна , начальник відділу освіти райдержадміністрації.
11.            Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.
Доповідач: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
12.            Про надання згоди на безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад міста, сіл Снігурівського району із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області нерухомого майна – нежитлової будівлі, аптеки № 84.
Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
13.            Про організацію звітів депутатів Снігурівської районної ради.
Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
14.            Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка планується до надання у користування на умовах оренди  фермерському господарству «ДАВІД».
Доповідач:  Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
15.            Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які знаходяться у власності громадянки України Дерев’янко Н.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Широківської (Червонодолинської) сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
16.            Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадянам для ведення фермерського господарства в межах території Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
17.            Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони правопорядку та результати діяльності підпорядкованого підрозділу за 2017 рік.
Доповідач:   Гриненко Андрій Васильович, начальник Снігурівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.
18.            Різне.
 
 
 

1.  СЛУХАЛИ:

 

Про звіт голови Снігурівської районної державної адміністрації.

Доповідач: Бойко Інна Володимирівна, голова Снігурівської райдержадміністрації.
 
Бульба І.О., депутат Снігурівської районної ради, повідомив, що звіт голови Снігурівської РДА розміщено на офіційному сайті Снігурівської РДА проводилось публічне обговорення даного звіту, яке відбулось 23 лютого 2018 року. Депутати із звітом вже ознайомлені, і запропонував  Бойко І.В. надати відповіді на запитання депутатів.
Бастан С.В. порушив питання: щодо підтримки малого і середнього  підприємництва; щодо подальшої роботи Снігурівської центральної районної лікарні; щодо стану робіт по газифікації м. Снігурівка.
 
Інна Володимирівна повідомила, що Програма розвитку малого і середнього підприємництва у Снігурівському  районі на 2017-2018 роки затверджена і діє. Вищезазначена програма розміщена на  офіційному сайті Снігурівської районної ради.
Бойко І.В. зазначила, щона минулому тижні Миколаївщину з робочим візитом відвідала Уляна Супрун, виконуюча обов’язки  Міністра  охорони здоров’я, яка була в м. Миколаєві та м. Баштанка. На даний час не створені госпітальні округи в Миколаївській області.. Миколаївською ОДА подана пропозиція щодо створення  Східного госпітального округу з двома опорними лікарнями на базах Снігурівської центральної районної лікарні та Баштанської центральної районної лікарні.  До Снігурівської центральної районної лікарні планується приєднати Березнегуватську лікарню.
Далі доповідач продовжила, що стосується  газифікації міста Снігурівка, то кошти районного бюджету передбачені, роботи тривають і будуть завершені найближчим часом, а саме  в квітні 2018 року по п’яти багатоповерхових будинках району «Семи  вітрів». По інших п’яти будинках необхідно розглядати дане питання Снігурівською міською радою.
 
Коваленко О.С. задав питання щодо ремонту дороги Снігурівка – Херсон.
 
Інна Володимирівна зазначила, що державні кошти в цьому році не будуть виділені на ремонт вищезазначеної дороги. Сільгосптоваровиробники, а саме: Кугляр П.М., Гальович В.Я. запропонували провести ремонт даної дороги господарським методом із залученням всіх сільгосптоваровиробників, а особливо крупних. Найближчим часом  планується зустріч з крупними сільгосптоваровиробниками  з даного питання. Після проведення даної зустрічі буде проведена нарада з сільгосптоваровиробниками  з даного питання.
Каушан С.І. – питання щодо подальшої роботи Засільського цукрового заводу.
Інна Володимирівна повідомила, що консервація відбудеться тільки стосовно виготовлення цукру з цукрового буряку, а в цілому завод  продовжить свою роботу.
 
Бохонок А.С. порушив питання децентралізації на Снігурівщині..
 
Інна Володимирівна відмітила, що процес децентралізації на Снігурівщині триває і повинен тривати і надалі. На даний час створена Широківська ОТГ. Децентралізація дає громаді додаткові фінансові можливості а також самостійність при визначенні  пріоритетних завдань, самій вирішувати на що витрачати кошти. Необхідно вести постійно роз’яснювальну роботу з даного питання серед населення.
Оковитий М.І.,  депутат Снігурівської районної ради та Журавель В.І., депутат Снігурівської міської ради, звернулися із запитанням щодо стану справ із незаконного розміщення тимчасових споруд ТМ „Сита Хата” в  м. Снігурівка.
Бойко І.В.  зазначила, що вищезазначене питання  згідно чинного законодавства знаходиться на контролі прокуратури.
Мезіна Т.А., голова Снігурівської районної ради,  відмітила, що дане питання розглядалось на засіданні профільної комісії районної ради було вирішено звернутись з листом до Прокуратури Миколаївської області та начальника ВП ГУНП в Миколаївській області.
З цим запитанням депутати вирішили звернутись до начальника Снігурівського відділу Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Гриненка А.В., який запрошений  на засідання  ХХІV  сесії.
 
Журавель В.І., депутат Снігурівської міської ради, звернувся із запитанням щодо стану справ із незаконного продажу фальсифікованого алкоголю.
Інна Володимирівна відповіла, що дане питання мають повноваження вирішувати правоохоронні органи.
 
Соловйов П.І., головний лікар Снігурівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, порушив питання щодо працевлаштування молодих лікарів в період створення ОТГ.
Інна Володимирівна відповіла, що всі медичні кадри залишаться працювати в районі на благо територіальних громад Снігурівського району.
Бульба І.О. запропонував  провести поіменне голосування за прийняття проекту  рішення районної ради в цілому.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" –0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 23
ВИРІШИЛИ: (рішення № 1 додається).
 
 

2.              СЛУХАЛИ:

 

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Снігурівського району за 2017 рік.

Доповідач: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
Наталія Михайлівна, повідомила, що дане рішення своєчасно було розміщено на офіційному веб-сайті Снігурівської районної  ради та детально розглянуто на засіданні профільної комісії.
Звіт голови Снігурівської  РДА за 2017 рік також розміщено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, 23 лютого 2018 року відбулося публічне представлення звіту за участю міського та сільських голів, керівників державних установ, структурних підрозділів райдержадміністрації, представників громадськості району. Звіт  про виконання районного бюджету певною мірою пов’язаний із даними, відображеними у звіті голови Снігурівської РДА.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" –0
"не голосували" – 0
"всього" - 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 2 додається).
 
 

3.              СЛУХАЛИ:

 

Про хід виконання в 2017 році Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року та внесення змін до неї.

Доповідач: Голдун Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту  райдержадміністрації.
 

 

Голдун С.М. проінформувала присутніх про хід виконання Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» в 2017 році та запропонувала  внести доповнення та зміни у розділ ІІІ „Матеріальна підтримка категорії ветеранів війни та інших громадян” та затвердити в новій редакції Порядок оздоровлення та відпочинку учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей, сімей загиблих учасників антитерористичної операції на базах відпочинку, санаторно-курортних закладах Миколаївщини та Порядок надання щомісячної матеріальної  допомоги дітям військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, у тому числі добровольчих, які загинули при виконанні службових обов’язків, під час участі в антитерористичній операції на Сході України.
 

 

З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" –0
"всього" –23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 3 додається).
 
 

4. СЛУХАЛИ:

 

Про хід виконання в 2017 році районної Програми «Безбар’єрна Снігурівщина» на період до 2020 року та внесення змін до неї.

Доповідач: Голдун Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту  райдержадміністрації.
Голдун С.М. проінформувала присутніх про хід виконання районної Програми «Безбар’єрна Снігурівщина» на період до 2020 року в 2017 році та запропонувала  внести доповнення до розділу І «Заходи профілактики інвалідності, соціальне, медичне обслуговування інвалідів», розділу V «Підготовка кадрів та інформаційно-матеріальне забезпечення».
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" –23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 4 додається).
 
 

5. СЛУХАЛИ:

 

Про продовження терміну дії Програми зайнятості населення Снігурівського району на період до 2017 року, до прийняття нової.

Доповідач: Голдун Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту  райдержадміністрації.
 
Світлана Миколаївна наголосила, що з метою реалізації державної політики у сфері зайнятості населення та закріплення позитивних тенденцій до стабілізації на ринку праці,  необхідно продовжити строк дії  Програми зайнятості населення Снігурівського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від  10 квітня 2013р. №2, до прийняття нової.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 5 додається).
 
 

6.             СЛУХАЛИ:

 

Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки «Снігурівщина-2017».

Доповідач: Козлова Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
 
Світлана Федорівна наголосила на необхідностівнесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки «Снігурівщина-2017».
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" –23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 6 додається).
 
 

7. СЛУХАЛИ:

 

Про продовження строку дії Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Снігурівського району на 2018 рік.

Доповідач: Пузир Валентина Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" –23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" –23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 7 додається).
 
 

8.             СЛУХАЛИ:

 

Про продовження строку дії Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом у Снігурівському районі на 2013-2017 роки на 2018 рік та внесення змін до Заходів щодо організаційного забезпечення завдань Програми.

Доповідач: Пузир Валентина Миколаївна, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
 
Пузир В.М. зазначила, що з метою забезпечення житлом учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, необхідно продовжити строк дії Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом у Снігурівському районі на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 жовтня 2013 року №4, на  2018 рік та внести зміни та викласти Заходи щодо організаційного забезпечення виконання завдань програми забезпечення громадян житлом у Снігурівському районі на 2018 рік в новій редакції.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" –23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 8 додається).
 
 
 
 

9.             СЛУХАЛИ:

 

Про надання згоди на передачу закладів загальної середньої освіти.

Доповідач:  Мендус Любов Іванівна , начальник відділу освіти райдержадміністрації.
 
Мендус Л.І. повідомила, що в зв’язку зі створенням Широківської ОТГ Миколаївської області,   відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  необхідно   надати згоду на  передачу зі сфери управління відділу освіти Снігурівської районної державної адміністрації до сфери управління  Широківської сільської ради Миколаївської області заклади загальної середньої освіти :
- Новопетрівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області(код ЄДРПОУ 26117142);
- Червонодолинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області(код ЄДРПОУ 26117219);
- Широківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області(код ЄДРПОУ 26117076), змінивши засновника Снігурівську районну раду Миколаївської області на Широківську сільську раду Миколаївської області.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" –  0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 9 додається).
 
 

10.        СЛУХАЛИ:

 

Про надання згоди на безоплатну передачу рухомого, нерухомого та іншого окремого індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району до комунальної власності Широківської сільської ради Миколаївської області.

Доповідач:  Мендус Любов Іванівна , начальник відділу освіти райдержадміністрації.
 
Мендус Л.І. зазначила, що в зв’язку зі створенням Широківської ОТГ Миколаївської області,   відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Широківської сільської ради Миколаївської області від 06.03.2018р. № 1 «Про надання згоди на прийняття у власність рухомого, нерухомого та іншого окремого індивідуально визначеного майна, яке знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району Миколаївської області та перебуває на балансі Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти», та в зв’язку зі зміною засновника закладів загальної середньої освіти, необхідне надати згоду на безоплатну передачу рухомого, нерухомого та іншого окремого індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району до комунальної  власності  Широківської сільської ради Миколаївської області, яке перебуває на балансі  Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти  згідно з переліком.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" –  0
"всього" – 23
ВИРІШИЛИ: (рішення № 10 додається).
 
 

11. СЛУХАЛИ:

 

Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.

Доповідач: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 

    

       Друзь Н.М. відмітила, що впорядкування дохідної та видаткової частин районного бюджету   з урахуванням змін до обсягу  міжбюджетних трансфертів, залучення вільного залишку коштів на 01.01.2018р. на рахунку районного бюджету, пропонується   внести зміни, уточнення до районного бюджету  Снігурівського району на 2018 рік.
Наталія Михайлівна детально зупинилась на кожному розпоряднику коштів районного бюджету.
           
В обговоренні питання взяли участь депутати районної ради: Бандурова Л.Т., Каушан С.І.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 11 додається).
 
 

12. СЛУХАЛИ:

 

Про надання згоди на безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад міста, сіл Снігурівського району із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області нерухомого майна – нежитлової будівлі, аптеки № 84.

Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
 
. З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
 
Підсумки  голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 23.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 12 додається).
 
 

13. СЛУХАЛИ:

 

Про організацію звітів депутатів Снігурівської районної ради.

Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
 
Мезіна Т.А. повідомила, що з метою забезпечення виконання обов’язків депутатів районної ради щодо звітування про свою роботу перед виборцями, на підставі частини другої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 16 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”,  депутатам районної ради провести звіти про свою роботу перед виборцями до 27 квітня 2018 року.
 Депутатам районної ради – членам фракцій до 10 травня 2018 року подати керівникам фракцій інформацію про проведення звітів, надані виборцями доручення, зауваження і пропозиції, висловлені на адресу районної ради та її органів.
Керівникам фракцій, позафракційним депутатам районної ради до                     31 травня 2018 року проінформувати постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та захисту прав громадян про результати проведення звітів депутатами районної ради перед виборцями.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 13 додається).
 
 

14. СЛУХАЛИ:

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка планується до надання у користування на умовах оренди  фермерському господарству «ДАВІД».

Доповідач:  Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 14 додається).
 
 

15. СЛУХАЛИ:

 

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які знаходяться у власності громадянки України Дерев’янко Н.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Широківської (Червонодолинської) сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
 
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 15 додається).
 
 

16. СЛУХАЛИ:

 

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадянам для ведення фермерського господарства в межах території Снігурівського району Миколаївської області.

Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 16 додається).
 
 

17. СЛУХАЛИ:

 

Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони правопорядку та результати діяльності підпорядкованого підрозділу за 2017 рік.

Доповідач:   Гриненко Андрій Васильович, начальник Снігурівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.
 
Андрій Васильович  доповів про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони правопорядку та результати діяльності підпорядкованого підрозділу за 2017 рік. 
(Інформація додається).
В обговоренні питання взяли участь депутати  Снігурівської районної ради:  Бастан С.В.,  Гальович В.Я., депутат Снігурівської міської ради Журавель  В.І.,  які  порушили питання щодо подальшого встановлення камер відеоспостереження  на території Снігурівського району, питання створення громадських формувань, питання роботи ігрових автоматів, торгівля  фальсифікованою горілкою.
 
Гриненко А.В. зазначив, що відеокамери  на території Снігурівського району встановлені, але в недостатній кількості., планується і в подальшому встановлення відеокамер.
Бойко І.В., головаСнігурівської райдержадміністрації, запропонувала в подальшому співпрацювати з сільськими радами стосовно встановлення  камер відеоспостереження  на території сільських рад Снігурівського району.
Створено одне громадське об’єднання, проводиться робота  щодо створення вищезазначених об’єднань.
Ясенко Анатолій повідомив, щона території Снігурівського району створюється громадське формування на базі Миколаївського громадського формування.
Гриненко А.В. відмітив, щодо роботи ігрових автоматів, на даний час правоохоронними органами проводиться перевірка роботи ігрових автоматів і в подальшому питання буде вирішено.
Бохонок А.С., вніс пропозицію  щодо  напрацювання конкретних заходів щодо покращення криміногенного стану на території Снігурівського району.
В обговоренні питання взяли участь депутати  Снігурівської районної ради:  Бастан С.В.,  Бандурова Л.Т., Оковитий М.І., Заліпський О.В.., Макаров О.В., Каушан С.І.
Депутатами  було запропоновано Гриненку А.В надати розроблені дієві заходи  з поліпшення оперативної обстановки на території  обслуговування Снігурівського відділу поліції в термін до 01 квітня 2018 року для подальшого їх розгляду на профільній комісії районної ради. В даній інформації визначити відповідальних та конкретні терміни виконання.
Бульба І.О. запропонував  провести поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради в цілому.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 19
"проти" –0
"утримались" – 4
"не голосували" – 0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 17 додається).
 
 

18.   СЛУХАЛИ:

Мезіна Т.А. повідомила, що  до Снігурівської районної ради надійшло повідомлення від Нартова О.І., голови Снігурівської районної в Миколаївській області політичної партії Всеукраїнське об’єднання   «Батьківщина», про зміни у складі депутатської фракції Снігурівської районної в Миколаївській області політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина’,  а саме: зі складу вищезазначеної депутатської фракції виведено Голоблю Леоніда Миколайовича та введено Козленка Андрія Володимировича.
Нартов О.І. також повідомив, що Козленка Андрія Володимировича обрано керівником депутатської фракції Снігурівської районної в Миколаївській області політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина’.
Бульба І.О.  запропонував розглянути подальшу долю майнового комплексу колишнього Акціонерного комерційного агропромислового банку „Україна”, аварійний стан якого викликає занепокоєння. Запропонував розглянути можливість виставити  на торги вищезазначену будівлю, направивши відповідний лист на судову адміністрацію в м. Миколаєві.
Депутати підтримали пропозицію Бульби І.О.
 
Бойко І.В., головаСнігурівської райдержадміністрації, запропонувала розглянути питання щодо запровадження пільгового проїзду в місті Снігурівка.
Депутати підтримали пропозицію головиСнігурівської райдержадміністрації і вирішили на наступному тижні провести виїзне засідання профільної комісії районної ради на території міської ради з даного питання..
Тетяна Андріївна повідомила, що  відповідно до Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VІІ «Про запобігання корупції» починаючи з січня 2017 року депутати місцевих рад повинні до 1 квітня поточного року подавати шляхом заповнення на електронному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію про отримання доходів за 2017 рік.
Оковитий М.І. порушив питання щодо відвідування депутатами Снігурівської районної ради сьомого скликання пленарних засідань районної ради.
Бойко І.В., головаСнігурівської райдержадміністрації, запропонувала розглянути вищезазначене питання на засіданні профільної комісії районної ради.
 
Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, подякувала всім за плідну, конструктивну роботу.
Пленарне засідання  ХХІV сесії  районної ради сьомого скликанняоголошується закритим.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 
 

Голова районної ради                                                 Т.А.Мезіна 

Нет комментариев. Ваш будет первым!