Протокол №25 від 27 квітня 2018р

4 мая 2018 - Администратор

 

СНІГУРІВСЬКА РАЙОННА РАДА
 
 

ПРОТОКОЛ

 

 
 
27 квітня  2018 року № 25
 
м. Снігурівка
 
 
ХХVпозачергова сесія
 
сьомого скликання.
 
Місце проведення:
 
зал засідань районної ради,
 
10 година
 
Загальний склад ради:           - 34
Обрано депутатів:                  - 34
Присутні:                               - 23
Відсутні:                                - 11
 
Перед початком роботи пленарного засідання ХХVпозачергової сесії районної ради сьомого скликання Мезіна Тетяна Андріївна повідомила, що 06 квітня 2018 року раптово пішла із життя депутат чотирьох скликань Снігурівської районної ради Бойко Любов Василівна. Пам’ять Бойко Любові Василівни вшанували хвилиною мовчання.
 
В роботі пленарного засідання ХХVпозачергової сесії районної ради сьомого скликанняприймають участь: Закусілов Андрій Миколайович, депутат Миколаївської обласної ради, Верловицький Сергій Валерійович, перший заступник голови Снігурівської  райдержадміністрації,  Гищак Андрій Миколайович, заступник голови Снігурівської райдержадміністрації, начальники управлінь та   відділів райдержадміністрації; керівники  підприємств та державних установ; міський та сільські голови, представники засобів масової інформації.
 
Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради, оголосила ХХV  позачергову сесію  районної ради сьомого скликаннявідкритою.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 

За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат сесії у складі депутатів: Бандурової Лідії Тимофіївни, Завірюхіна Костянтина Юрійовича та лічильну комісію у складі депутатів:  Клепача Олександра Миколайовича, Титаренка Дмитра Васильовича.

 

 
Перед затвердженням проекту порядку денного та регламенту роботи    ХХVпозачергової сесії районної ради сьомого скликання головуюча Мезіна Т.А. повідомила, що проекти рішень районної ради, після їх надходження від райдержадміністрації, своєчасно було розміщено на офіційному веб-сайті Снігурівської районної ради та детально розглянуто на засіданні профільних комісій районної ради та президії районної ради.
 
Далі проведено процедурне голосування за прийняття проекту порядку денного та регламенту роботи  ХХVпозачергової сесії районної ради сьомого скликання.
Регламент роботи та порядок денний  ХХV позачергової  сесії районної ради  затверджено одноголосно.
 
 

До порядку денного  ХХV позачергової   сесії районної ради сьомого скликання включено такі питання:

 

1.                Про дострокове припинення повноважень депутата Снігурівської районної ради сьомого скликання Бойко Л.В.
Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради.
2.                Про визнання повноважень депутата Снігурівської районної ради сьомого скликання замість того, який вибув.
Доповідач: Філоненко Любов Іванівна, голова Снігурівської районної виборчої комісії.
3.                Про внесення змін до складу президії Снігурівської районної ради сьомого скликання.
Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради.
4.                Про внесення змін до складу постійних комісії Снігурівської районної ради сьомого скликання.
Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради.
5.                Про створення інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області.
Доповідач: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
6.                Про затвердження Порядків використання коштів, передбачених у районному бюджеті Снігуівського району для фінансової підтримки громадських організацій осіб з інвалідністю і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість.
Доповідач: Голдун Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
7.                Про надання в користування територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі будівлі за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева,116.
Доповідач: Жигалко Олена Олександрівна, начальник відділу з питань юридичного забезпечення, управління комунальним майном та господарської діяльності районної ради.
8.                Про внесення змін до граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, придбання і утримання мобільних телефонів, комп’ютерів установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету Снігурівського району.
Доповідач: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
9.                Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.
Доповідач: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
10.           Про затвердження передавального акту Снігурівської централізованої бухгалтерії з обслуговування культурно-освітніх закладів.
Доповідач: Пєганова Анна Олександрівна, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.
11.           Про затвердження передавального акту Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти.
Доповідач: Даценко Вячеслав Анатолійович, директор Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти.
12.           Про звіт постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення.
Доповідач: Нартов Олег Іванович, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення.
13.           Про звіт постійної комісії з питань АПК, земельних ресурсів та соціального розвитку села, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів.
Доповідач: Гальович Василь Якимович, голова постійної комісії з питань АПК, земельних ресурсів та соціального розвитку села, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів.
14.           Про преміювання голови районної ради.
Доповідач: Бульба Ігор Олександрович, голова постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи, приватизації та власності.
15.           Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які передбачені до надання у користування на умовах оренди ТОВ «ЕНЕРДЖИ ВУД» та ТОВ «САНБІЛД».
Доповідач:Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
16.           Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадянам для ведення фермерського господарства в межах території Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач:.Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
17.           Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Доповідач:  Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
18.           Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення переданих у власність громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Новотимофіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
19.           Різне.
 
 

1. СЛУХАЛИ:

 

 

Про дострокове припинення повноважень депутата Снігурівської районної ради сьомого скликання Бойко Л.В.

 

Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради.
 
Тетяна Андріївна повідомила, що відповідно до пункту 10 частини першої статті 43, частини першої статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з пунктом 8 частини першої статті 5 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”,  у зв’язку зі смертю, повноваження депутата Снігурівської районної ради сьомого скликання Бойко Любові Василівни, обраної від Снігурівської районної організації політичної партії „Наш край”, вважаються припиненими, але необхідно прийняти рішення з даного питання.
 
 Проведено поіменне голосування.
Результати поіменного голосування:
"за" – 19
"проти" –0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" - 19
ВИРІШИЛИ: (рішення № 1 додається).
 
 
 

2.              СЛУХАЛИ:

 

 

Про визнання повноважень депутата Снігурівської районної ради сьомого скликання замість того, який вибув.

 

Доповідач: Філоненко Любов Іванівна, голова Снігурівської районної виборчої комісії.
Філоненко Л.І. повідомила, щослідкуючою за списком кандидатурою в депутати Снігурівської районної ради від Снігурівської районної партійної організації політичної партії „Наш край” є Сокульська Наталія Вікторівна.
Виступаюча привітала новообраного депутата Снігурівської районної ради сьомого скликання, побажала наснаги та плідної праці на благо громади Снігурівського району.
Мезіна Т.А. надала слово Сокульській Наталії Вікторівні для прочитання Присяги  депутата Снігурівської районної ради сьомого скликання.
Тетяна Андріївна привітала Наталію Вікторівну та вручила значок і посвідчення депутата Снігурівськох районної ради.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" –0
"не голосували" – 1
"всього" - 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 2 додається).
 
 

3.              СЛУХАЛИ:

 

 

Про внесення змін до складу президії Снігурівської районної ради сьомого скликання.

 

Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради.
 
Тетяна Андріївна повідомила, що в зв’язку зі смертю Бойко Любові Василівни, керівника депутатської фракції Снігурівської районної партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ», необхідно вивести її зі складу президії та ввести до складу президії Козленка Андрія Володимировича, керівника депутатської фракції Снігурівської районної партійної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1
"всього" –22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 3 додається).
 
 

4. СЛУХАЛИ:

 

 

Про внесення змін до складу постійних комісії Снігурівської районної ради сьомого скликання.

 

Доповідач: Мезіна Тетяна Андріївна, голова районної ради.
 
Тетяна Андріївна зазначила, що дані зміни погоджені з депутатами Снігурівської районної ради: Чих В.П. та Сокульською Н.В.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" –22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 4 додається).
 
 

5. СЛУХАЛИ:

 

 

Про створення інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області.

 

Доповідач: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
 
Мендус Л.І. зазначила, що відповідно до статті 25, частини 30 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Конвенції про права осіб з інвалідністю, пункту 5 статті 20 Закону України «Про освіту», Законів України «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, надання їм психолого-педагогічної допомоги, необхідно створити комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр Снігурівської районної ради Миколаївської області».
 
 
 
В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради: Титаренко Д.В., Оковитий М.І.,  головний лікар РЦ ПМСД Соловйов П.І.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 5 додається).
 
 

6.             СЛУХАЛИ:

 

 

Про затвердження Порядків використання коштів, передбачених у районному бюджеті Снігуівського району для фінансової підтримки громадських організацій осіб з інвалідністю і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість.

 

Доповідач: Голдун Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
 
Голдун С.М. повідомила, що в зв’язку з тим, що відбулися певні зміни в законодавчих актах, необхідно затвердити Порядок використання коштів, передбачених у районному бюджеті Снігурівського району для фінансової підтримки громадських організацій осіб з інвалідністю і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість (громадська організація „Снігурівська районна організація ветеранів Миколаївської області”), та затвердити Порядок використання коштів, передбачених у районному бюджеті для фінансової підтримки громадських організацій осіб з інвалідністю і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість для громадської організації ««Снігурівська районна організація Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», громадської організації «Снігурівська районна організація ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин «Разом - ми сила».
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" –22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 6 додається).
 
 

7. СЛУХАЛИ:

 

 

Про надання в користування територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі будівлі за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева,116.

 

Доповідач: Жигалко Олена Олександрівна, начальник відділу з питань юридичного забезпечення, управління комунальним майном та господарської діяльності районної ради.
 
Мезіна Т.А., голова Снігурівської районної ради, зазначила, що заперечень та зауважень з даного питання до районної ради не надходило.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" –23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" –23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 7 додається).
 
 

8.             СЛУХАЛИ:

 

 

Про внесення змін до граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, придбання і утримання мобільних телефонів, комп’ютерів установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету Снігурівського району.

 

Доповідач: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
Друзь Н.М. зазначила, що проект рішення своєчасно розміщений на офіційному сайті Снігурівської районної ради.
Наталія Михайлівна повідомила, що на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. №268 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2001р. №332 і від 11 жовтня 2016 року №710”, необхідно внести зміни до граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету Снігурівського району, затверджених рішенням районної ради від 22.07.2016р. № 11 із змінами, внесеними рішенням районної ради від 07.09.2017р. №14.
Виступаюча детально зупинилась по кожній позиції.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" –22
"проти" – 0
"утримались" – 1
"не голосували" – 0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 8 додається).
 
 

9.             СЛУХАЛИ:

 

 

Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.

 

Доповідач: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
Наталія Михайлівна наголосила на необхідності внесення змін, уточнень до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.
Друзь Н.М. детально зупинилась на кожному розпоряднику коштів районного бюджету.
Внести зміни у дохідну частину загального фонду районного бюджету :
2.1. Збільшити обсяг з сільського бюджету Широківської сільської ради районному бюджету на забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян,які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю (КБКД 41053900) на 86,031 тис.гривень.
          2.2. Збільшити обсяг субвенції з сільського бюджету Широківської сільської ради районному бюджету на забезпечення діяльності центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (КБКД 41053900) на 27,430 тис.гривень
2.3.Зменшити обсяг субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції (КБКД 41051000) на 180,45982 тис.гривень.
2.4.Зменшити обсяг субвенції з сільського бюджету Широківської сільської ради районному бюджету на утримання загальноосвітніх навчальних закладів Широківської сільської ради (КБКД 41053900) на 35,21948 тис.гривень.
2.5. Зменшити обсяг субвенції з сільського бюджету Широківської сільської ради районному бюджету на забезпечення діяльності методичного кабінету (КБКД 41053900) на 0,17489 тис.гривень.
2.6. Зменшити обсяг субвенції з сільського бюджету Широківської сільської ради районному бюджету на забезпечення діяльності центру фінансово-господарського обслуговування установ та закладів освіти (КБКД 41053900) на 0,10608 тис.гривень.
         3.Затвердити уточнений обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2018 рік у сумі 329936,45973 тис.гривень, обсяг доходів спеціального фонду районного бюджету у сумі 1615,570 тис. грн.
4. Внести зміни у видаткову частину загального фонду районного бюджету :
4.1. Зменшити видатки із загального фонду районного бюджету по головних розпорядниках коштів:
4.1.1. Відділу освіти райдержадміністрації на 215,96027 тис.гривень.
         4.2. Збільшити видатки із загального фонду районного бюджету по головних розпорядниках коштів:
          4.2.1 Райдержадміністрації на 27,430 тис.гривень.
          4.2.2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації на 186,031 тис.гривень.
         5. Внести зміни у видаткову частину спеціального фонду районного бюджету.
         5.1. Збільшити видатки із спеціального фонду районного бюджету по головному розпоряднику коштів, райдержадміністрації на 130,000 тис.гривень.
           6. Затвердити зміни та внести доповнення до бюджетних призначень головних розпорядників коштів районного бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, які виникли в процесі виконання бюджету поточного року.   
7. Затвердити уточнений перелік об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку районного бюджету Снігурівського району.
8. Затвердити уточнений обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2018 рік у сумі 341512,11273 тис. гривень обсяг видатків спеціального фонду –   в    сумі 3280,873 тис.гривень,   бюджету    розвитку    в сумі 1665,303 тис.гривень.
9. Затвердити загальний фонд районного бюджету з дефіцитом у сумі 11575,653 тис.гривень, джерелом покриття якого визначити:
залучення вільного залишку бюджетних коштів на початок року                             ( БКФБ 208100) у сумі 13240,956 тис.гривень,
з них за рахунок залишку коштів станом на 01.01.2018р, що надійшли з державного бюджету:
          - медичної субвенції у сумі   1467,500 тис.гривень;
     - субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку
 окремих територій у сумі 2658,000 тис.гривень;
    - кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку   (спеціального фонду) (БКФБ 208400) у сумі 1665,303 тис.гривень 
      з них за рахунок залишку коштів станом на 01.01.2018р, що надійшли з державного бюджету:   
     - медичної субвенції у сумі   1467,500 тис.гривень;
     - субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку
 окремих територій у сумі 60,000 тис.гривень.
        10. Затвердити спеціальний фонд районного бюджету з дефіцитом у сумі 1665,303 тис.гривень, джерелом покриття   якого визначити:
      - кошти, що передаються   із загального    фонду    бюджету     до бюджету розвитку (спеціального фонду) (БКФБ 208400)   у сумі 1665,303   тис.гривень, з них за рахунок залишку коштів станом на 01.01.2018р, що надійшли з державного бюджету:   
     - медичної субвенції у сумі   1467,500 тис.гривень;
     - субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку
 окремих територій у сумі 60,000 тис.гривень..
                                                 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" –  0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 9 додається).
 
 

10.        СЛУХАЛИ:

 

 

Про затвердження передавального акту Снігурівської централізованої бухгалтерії з обслуговування культурно-освітніх закладів.

 

Доповідач: Пєганова Анна Олександрівна, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації.
 
Анна Олександрівна повідомила, що комісія відпрацювала якісно, в повному обсязі. Передавальний акт згідно чинного законодавства складено, підписано, скріплено печатками. Розбіжностей не встановлено.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 1
"утримались" – 0
"не голосували" –  0
"всього" – 23
ВИРІШИЛИ: (рішення № 10 додається).
 

11. СЛУХАЛИ:

 

 

Про затвердження передавального акту Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти.

 

Доповідач: Даценко Вячеслав Анатолійович, директор Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти.
 
Вячеслав Анатолійович повідомив, що комісія відпрацювала якісно, в повному обсязі. Передавальний акт згідно чинного законодавства складено, підписано, скріплено печатками. Розбіжностей не встановлено.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 11 додається).
 
 

12. СЛУХАЛИ:

 

 

Про звіт постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення.

 

Доповідач: Нартов Олег Іванович, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення. (Інформація додається).
 
Нартов О.І. прозвітував за проведену роботу постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення за 2017 рік та подякував всім членам даної комісії за роботу.
 
В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради: Макаров В.О., Бандурова Л.Т.
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
 
Підсумки голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 2
"не голосували" – 0
"всього" – 23.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 12 додається).
 
 

13. СЛУХАЛИ:

 

 

Про звіт постійної комісії з питань АПК, земельних ресурсів та соціального розвитку села, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів.

 

Доповідач: Гальович Василь Якимович, голова постійної комісії з питань АПК, земельних ресурсів та соціального розвитку села, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів.
(Інформація додається).
 
Гальович В.Я. прозвітував про роботу постійної комісії з питань АПК, земельних ресурсів та соціального розвитку села, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів за 2017 рік.
 
В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради: Макаров В.О., Нартов О.І.
 
З урахуванням обговорення на спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 2
"не голосували" – 0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 13 додається).
 
 

14. СЛУХАЛИ:

 

 

Про преміювання голови районної ради.

 

Доповідач: Бульба Ігор Олександрович, голова постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи, приватизації та власності.
 
Перед обговоренням даного питання голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А. зачитала свою заяву та наголосила, що участі в голосуванні не прийматиме з метою уникнення конфлікту інтересів. (Заява додається).
 
Бульба І.О.. запропонував преміювати голову Снігурівської районної ради Мезіну Тетяну Андріївну за березень, квітень 2018 року в розмірі 70% від посадового окладу за кожен місяць, в межах затвердженого кошторису видатків на оплату праці виконавчого апарату районної ради на 2018 рік.
Депутати підтримали пропозицію Ігоря Олександровича.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1 (Мезіна Т.А. участі в голосуванні не приймала)
"всього" – 23.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 14 додається).
 
 

15. СЛУХАЛИ:

 

 

Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які передбачені до надання у користування на умовах оренди ТОВ «ЕНЕРДЖИ ВУД» та ТОВ «САНБІЛД».

 

Доповідач:Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
 
В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради: Карелін М.В., голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А.
Тетяна Андріївна зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 1
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 15 додається).
 
 

16. СЛУХАЛИ:

 

 

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадянам для ведення фермерського господарства в межах території Снігурівського району Миколаївської області.

 

Доповідач:.Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
 
Тетяна Андріївна зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 16 додається).
 
 

17. СЛУХАЛИ:

 

 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

Доповідач:  Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
 
В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради: Карелін В.М., Бандурова Л.Т.
Тетяна Андріївна зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" –  21
"проти" –0
"утримались" – 2
"не голосували" – 0
"всього" – 23
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 17 додається).
 
 

18.                СЛУХАЛИ:  

 

 

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення переданих у власність громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Новотимофіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

 

Доповідач:  Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
 
Перед обговоренням даного питання депутат Снігурівської районної ради Бандурова Л.Т. усно заявила, що участі в голосуванні не прийматиме з метою уникнення конфлікту інтересів.
 
В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради: Карелін М.В., Бандурова Л.Т.
Тетяна Андріївна зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Результати поіменного голосування:
"за" –  22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1 (Бандурова Л.Т. участі в голосуванні не приймала)
"всього" – 23.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 18 додається).
 

19.                   СЛУХАЛИ:  

 

 

Різне.

 

Мезіна Т.А., голова Снігурівської районної ради, звернулась до депутатів, міського та сільських голів з проханням привітати ветеранів Другої світової війни з Днем Перемоги, приділити їм належну увагу.
Клепач О.М., депутат районної ради, запропонував підготувати депутатське звернення щодо зменшення розміру орендної плати за землю  з 12% до 5%-8% та повідомив, що сільгосптоваровиробникам надійшли  листи з пропозицією підвищення ставки орендної плати за землю до 12%.
Депутати Снігурівської районної ради не підтримали вищезазначену пропозицію Клепача О.М.
Лисиця І.І., начальник відділуправового забезпечення та діловодства апарату райдержадміністрації,  зазначила, що Снігурівською райдержадміністрацією направлені листи сільгосптоваровиробникам щодо перегляду розміру ставки орендної плати за землю по всіх договорах оренди,  укладених до 01.01.2013 року. Потім від Держгеокадастру Миколаївської області надійшли листи з пропозицією підняття розміру ставки орендної плати за землю до 12%. Позиція голови Снігурівської райдержадміністрації в цьому питанні – це не більше 8% по договорах земель державної власності та не витребуваних паїв.
Відбулось засідання профільної комісії Миколаївської обласної ради з цього питання, на якому була присутня голова райдержадміністрації Бойко І.В.
Ірина Іванівна запропонувала обов’язково розглянути вищезазначені листи та надати свої відповіді, зауваження, пропозиції. Перегляд договорів буде здійснено лише за особистою заявою. На сьогоднішній день райдержадміністрацією отримані листи від «ПОСП «Суворова», фермерського господарства «Янтарне» та інших. Заперечливого та категоричного протистояння з даного питання немає.
Антимонопольним комітетом до райдержадміністрації внесено Постанову про порушення Закону України про захист економічної конкуренції, стосується це слідуючого: що по однаковим землям застосовувались різні відсоткові ставки оренди. На сьогоднішній день це необхідно усунути і привести всі договори у відповідність до чинного законодавства.
В обговоренні даного питання взяли участь: депутати районної ради: , Клепач О.М, Бульба І.О., Макаров В.О., Гальович В.Я., голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А.
 
Тетяна Андріївна повідомила, що на засіданні профільної комісії районної ради розглядалось питання пільгового перевезення громадян.
Голова райдержадміністрації Бойко І.В. проводила розширену нараду з даного питання  за участю керівництва міської ради, керівництва КП «Снігурівський благоустрій» Мамоненко Л.Є. (на балансі даного підприємства знаходиться автобус), представників депутатського корпусу міської ради. На даній нараді було запропоновано декілька варіантів вирішення даного питання, але на сьогоднішній день це питання дуже актуальне і міською радою не вирішено.
 
Мезіна Т.А. надала слово першому заступнику Снігурівського міського голови.
Олег Леонідович відмітив, що міська рада працює над вирішенням вищезазначеного питання, на виконкомі це питання розглядалось, але не вирішилось, чергова сесія не відбулась. Таким чином це питання буде розглянуто на сесії міської ради, яка запланована на 10 травня 2018 року.
 
В обговоренні даного питання взяли участь: депутати районної ради, Бандурова Л.Т., Макаров В.О., голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А.
Макаров В.О. запропонував міській раді провести позачергову сесію з винесенням даного питання на розгляд сесії.
Крім того, запропонував запрошувати на пленарні засідання сесій районної ради крім міського голови також і голів постійних депутатських комісій міської ради.
 
Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, подякувала всім за плідну, конструктивну роботу.
Пленарне засідання  ХХV позачергової  сесії  районної ради сьомого скликанняоголошується закритим.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 
 
Голова районної ради                                                     Т.А.Мезіна

                    

Нет комментариев. Ваш будет первым!