Протокол №28 від 27 липня 2018р

2 августа 2018 - Администратор

 

СНІГУРІВСЬКА РАЙОННА РАДА
 
 

ПРОТОКОЛ

 

 
 
27 липня   2018 року № 28
 
м. Снігурівка
 
 
ХХVІІІпозачергова сесія
 
сьомого скликання.
 
Місце проведення:
 
зал засідань районної ради,
 
10 година
 
Загальний склад ради:           - 34
Обрано депутатів:                  - 34
Присутні:                               - 24
Відсутні:                                - 10
 
В роботі пленарного засідання ХХVІІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликанняприймають участь:  Гищак Андрій Миколайович, заступник голови Снігурівської райдержадміністрації, начальники управлінь та   відділів райдержадміністрації; керівники  підприємств та державних установ, заступник начальника Снігурівського ВП ГУНП України в Миколаївській області Тимофієв Михайло Сергійович, міський та сільські голови, представники засобів масової інформації.
 
Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, оголосила ХХVІІІ  позачергову сесію  районної ради сьомого скликаннявідкритою.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 

За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат сесії у складі депутатів: Каушана Сергія Івановича, Бандурової Лідіії Тимофіївни  та лічильну комісію у складі депутатів: Ліхацької Алли Львівни. Чиха Віктора Петровича.

 

 
Перед затвердженням проекту порядку денного та регламенту роботи    ХХVІІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликання головуюча Мезіна Т.А. повідомила, що проекти рішень районної ради, після їх надходження від райдержадміністрації, своєчасно було розміщено на офіційному веб-сайті Снігурівської районної ради та детально розглянуто на засіданні профільних комісій районної ради та президії районної ради.
 
Далі проведено процедурне голосування за прийняття проекту порядку денного та регламенту роботи  ХХVІІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликання.
Мезіна Т.А. повідомила, що на президії районної ради від 27.07.2018 року від депутатів Снігурівської районної ради поступила пропозиція щодо включення до порядку денного ХХVІІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликання питання «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні».
 
Регламент роботи та порядок денний  ХХVІІІ позачергової  сесії районної ради  затверджено одноголосно.
 
 

До порядку денного  ХХVІІІ позачергової   сесії районної ради сьомого скликання включено такі питання:

 

1.                Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки «Снігурівщина-2017», термін дії якої продовжено на 2018 рік.
Доповідач: Козлова Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
2.                Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області.
Доповідач: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
3.                Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Снігурівського району.
Доповідач: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
4.                Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.
Доповідач: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
5.                Про преміювання голови районної ради.
Доповідач: Бульба Ігор Олександрович, голова постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи,приватизації та власності.
6.                Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, замовником якої є громадянин України Гошва С.Д.
Доповідач: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
7.                Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадянам для ведення фермерського господарства в межах території Кобзарцівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
8.                Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, замовником яких є ДП «ПІВДЕННЕ, ТОВ «АГРО-ЮТАС» та ПСП «АГРОФІРМА «РОДНІЧОК».
Доповідач: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
9. Про. підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.
Доповідач: Гищак Андрій Миколайович,заступник голови Снігурівської райдержадміністрації.
10. Різне.
 
 

1. СЛУХАЛИ:

 

 

Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки «Снігурівщина-2017», термін дії якої продовжено на 2018 рік.

 

Доповідач: Козлова Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
 
Козлова С.Ф. наголосила, що в зв’язку із необхідністю реалізації інвестиційних проектів на території Снігурівського району та з метою підтримки місцевих органів влади з питань реалізації реформ та делегованих районною радою повноважень, необхідно внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки «Снігурівщина-2017», термін дії якої продовжено на 2018 рік.
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
 
"за"                     – 24
"проти"                – 0
"утримались"      – 0
"не голосували" – 0
"всього"              – 24
 
 
 
 
 ВИРІШИЛИ: (рішення № 1 додається).
 
 

2.              СЛУХАЛИ:

 

 

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області.

 

Доповідач: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
 
Мендус Л.І., повідомила, що відповідно до пункту 20 частини першої статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі Закону України «Про освіту», пункту 45 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою КМУ від 12 липня 2017 року №545 та з метою визначення механізму проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області, необхідно затвердити Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області.  
Порядок визначає процедуру проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області», метою якого є підбір осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки.
Проведення конкурсу здійснюється відповідно до професійної компетентності кандидатів на заміщення вакантних посад фахівців інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області на основі оцінювання їхніх особистих досягнень, знань, умінь та навичок, моральних і ділових якостей для належного виконання посадових обов’язків.
 
 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради Масюк О.С.

 

З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування :
 
"за"                     – 24
"проти"                – 0
"утримались"      – 0
"не голосували" – 0
"всього"              – 24
 
 
 
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 2 додається).
 
 
 
 

3.                 СЛУХАЛИ:

 

 

Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Снігурівського району.

 

Доповідач: Мендус Любов Іванівна, начальник відділу освіти райдержадміністрації.
Мендус Л.І. в своєму виступі зазначила, що відповідно до пункту 20 частини першої статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі Закону України «Про освіту»  необхідно внести зміни до Положення про  конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Снігурівського району Миколаївської області, затвердженого рішенням районної ради від 15.06.2018 № 3.
Виступаюча повідомила, що Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:
-       перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р, що відбувається шляхом проведення письмового тестування;
 
-         перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
 
-         публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.
 
Перелік питань на перевірку знання законодавства мають бути актуальними в межах діючого законодавства. Перелік питань та ситуаційні завдання розміщуються на офіційному веб-сайті Снігурівської районної державної адміністрації (Орган управління майном) та можуть надаватися для ознайомлення кандидатам на заміщення вакантної посади при поданні ними документів для участі у конкурсі. Питання розробляються відділом освіти районної державної адміністрації та затверджуються розпорядженням голови райдержадміністрації. Загальна кількість питань - 200, які діляться на 5 варіантів. Один варіант   включає 40 тестових питань. Кожне питання передбачає три варіанти відповіді, один з яких є правильним.
В обговоренні питання взяли участь: голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А., депутат районної ради Бульба І.О.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
Результати поіменного голосування :
"за"                     – 24
"проти"                – 0
"утримались"      – 0
"не голосували" – 0
"всього"              – 24
 
 
 
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 3 додається).
 

 

 

 

 

 

4. СЛУХАЛИ
 

Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.

 

Доповідач: Друзь Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 

 

 

Друзь Н.М. зазначила, що відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації, проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік» розміщено на офіційному сайті   Снігурівської районної ради.
Виступаюча відмітила, що з метою впорядкування дохідної та видаткової частин районного бюджету, з урахуванням змін до обсягу міжбюджетних трансфертів, залучення коштів від перевиконання дохідної частини районного бюджету, необхідно внести зміни до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.
Друзь Н.М. наголосила, що необхідно затвердити спеціальний фонд районного бюджету з дефіцитом у сумі 11833,731 тис. гривень, джерелом покриття   якого визначити:
 - кошти, що   передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (БКФБ 208400)   у сумі 11833,731 тис. гривень:
 з них, за рахунок залишку коштів станом на 01.01.2018р., що надійшли з державного бюджету: 
- освітньої субвенції у сумі 142,000   тис. гривень;
- медичної субвенції у сумі   1572,500 тис. гривень;
- субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 60,000 тис. гривень.
         Друзь Н.М. детально зупинилась по кожній позиції.
 
В обговоренні питання взяли участь:  голова Снігурівської районної ради  Мезіна Т.А., депутати районної ради: Нікітін В.О., Тимофієв М.С., заступник начальника Снігурівського ВП ГУНП України в Миколаївській області, Каушан С.І., Оковитий М.І.,  Масюк О.С., Гальович В.Я.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 Підсумки поіменного голосування : „за” – .24
                                          „проти” – 0
                                      „утримався” – 0
"не голосували" - 0
                                         „всього” – 24
 

 

 

ВИРІШИЛИ: (рішення № 4 додається).
 

 

 

 

 

 

 

5.  СЛУХАЛИ:

 

 

Про преміювання голови районної ради.

 

Доповідач: Бульба Ігор Олександрович, голова постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи,приватизації та власності.
 
Перед розглядом даного питання голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А. наголосила, що участі в голосуванні не прийматиме з метою уникнення конфлікту інтересів. (Заява додається).
Бульба І.О. запропонував преміювати голову Снігурівської районної ради Мезіну Тетяну Андріївну за травень, червень, липень 2018 року в розмірі 35% від посадового окладу за кожен місяць, в межах затвердженого кошторису видатків на оплату праці виконавчого апарату районної ради на 2018 рік.
 

 

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради: Бандурова Л.Т., яка запропонувала преміювати голову Снігурівської районної ради за травень, червень, липень 2018 року в розмірі 50% від посадового окладу за кожен місяць, в межах затвердженого кошторису видатків на оплату праці виконавчого апарату районної ради на 2018 рік, враховуючи інтенсивність та напруженість в роботі голови районної ради.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Підсумки  поіменного  голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1 (Мезіна Т.А. участі в голосуванні не приймала)
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 5 додається).
 

 

 

6. СЛУХАЛИ:
 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, замовником якої є громадянин України Гошва С.Д.

 

Доповідач: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
 

 

 

Бульба І.О. повідомив, що на затвердженняпропонується технічна документація з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, замовником якої є громадянин України Гошва С.Д.
Є висновки державної експертизи щодо відсутності зауважень до даної технічної документації.
Мезіна Т.А. зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Підсумки поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 6 додається).
 

 

 

 

 

 

7. СЛУХАЛИ:
 

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадянам для ведення фермерського господарства в межах території Кобзарцівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

 

Доповідач: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
 

 

 

Бульба І.О. повідомив, що на затвердженняпропонуються технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок громадянам для ведення фермерського господарства в межах території Кобзарцівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Є висновки державної експертизи щодо відсутності зауважень до даної технічної документації.
Мезіна Т.А. зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Підсумки поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 7 додається).
 

 

 

 

 

 

8. СЛУХАЛИ:
 

Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, замовником яких є ДП «ПІВДЕННЕ, ТОВ «АГРО-ЮТАС» та ПСП «АГРОФІРМА «РОДНІЧОК».

 

Доповідач: Бульба Ігор Олександрович, начальник відділу у Снігурівському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області.
 

 

 

Бульба І.О. повідомив, що на затвердженняпропонуються технічні документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, замовником яких є ДП «ПІВДЕННЕ, ТОВ «АГРО-ЮТАС» та ПСП «АГРОФІРМА «РОДНІЧОК».
Є висновки державної експертизи щодо відсутності зауважень до даної технічної документації.
Мезіна Т.А. зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Підсумки поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 1
"не голосували" – 0
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 8 додається).
 
 
 

9. СЛУХАЛИ:

 

 

Про. підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

 

Доповідач: Гищак Андрій Миколайович,заступник голови Снігурівської райдержадміністрації.
 
Гищак А.М.  відмітив, що зважаючи на важливість надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні, на основі якого вона зможе посісти належне місце в родині помісних православних церков, з огляду на Звернення Верховної Ради України до його Всесиятності Варфоломія, Архієпископа Константинополя Нового Риму, Вселенського Патріарха щодо надання автокефалії Православній Церкві в Україні, затверджене Постановою Верховної Ради України № 1422-VІІІ від 16 червня 2016 року, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, :
необхідно підтримати звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні і направити це рішення до Адміністрації Президента України.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Підсумки поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 9 додається).
 
 
 

10. СЛУХАЛИ:

 

 

Різне.

 

Головуюча повідомила, що на президії Снігурівської районної ради сьомого скликання від 27.07.2018 року прозвучала пропозиція щодо відновлення роботи Снігурівського районного суду.
Депутатами Снігурівської районної ради було підтримано звернення до Президента України, Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо призначення суддів Снігурівського районного суду Миколаївської області.
 
Питання процедурне.
Проведено голосування.
Підсумки   голосування:
«за» - одноголосно.
Мезіна Т.А. наголосила, що депутати районної ради занепокоєні криміногенною ситуацією, яка склалася останнім часом на території Снігурівського району. Снігурівська міська рада повідомила, що в 2015 році виділяла субвенцію на придбання 20-ти камер зовнішнього відео спостереження, які на сьогодні знаходяться на балансі Снігурівського ВП ГУНП України в Миколаївській області. Дане питання залишається не вирішеним.
Мезіна Т.А. надала слово заступнику начальника Снігурівського ВП ГУНП України в Миколаївській області Тимофієву Михайлу Сергійовичу для надання інформації щодо криміногенної ситуації в Снігурівському районі.
Михайло Сергійович охарактеризував криміногенну ситуацію в районі на сьогоднішній день, на жаль невтішну, повідомив про заходи, які вживаються Снігурівським ВП ГУНП України в Миколаївській області для її покращення, для 100% розкриття злочинів.
В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради: Макаров В.О.
Віктор Олександрович зазначив, що криміногенна ситуація в районі не покращилась, залишається напруженою.
Мезіна Т.А. запропонувала Тимофієву М.С. в 10-денний термін підготувати і направити лист до Снігурівської міської ради щодо можливості придбання п’яти камер зовнішнього відео спостереження.
Крім того внесла пропозицію: Снігурівській районній раді сьомого скликання  направити лист до Головного управління Національної поліції України в Миколаївській області стосовно надання інформації щодо технічного стану та подальшої експлуатації камер відеоспостереження, які були придбані Снігурівською міською радою та передані на баланс  Головного управління Національної поліції України в Миколаївській області.
Виступили депутати Снігурівської районної рали: Макаров В.О., Бастан С.В., Караченцев Є.Д., Гальович В.Я., Оковитий М.І., Гавриленко О.С., головний лікар Снігурівської центральної районної лікарні Коврига М.Л., які підтримали пропозицію Мезіної Т.А.
Мезіна Т.А.зазначила, що необхідно розглянути відповідь на публікацію під заголовком «Працювали оперативно, по діловому», розміщену 21 червня 2018 року» в номері 49-50 (11.208-209) районної газети «Вісті Снігурівщини».
 Виступаюча наголосила, що Снігурівська районна рада запрошувала Снігурівського міського голову на всі пленарні засідання сесій районної ради сьомого скликання, але міський голова не з’являється на сесії районної ради.
Питання пільгового проїзду громадян дуже важливе і нагальне, але його не було розглянуто на профільній комісії міської ради, як було зазначено про це першим заступником голови Снігурівської міської ради на пленарному засіданні ХХVІ сесії районної ради від 15.06 2018 року.
Виступаюча наголосила, що актуальним також залишається питання пільгового перевезення та ямкового ремонту дороги по вул. Центральній в м. Снігурівка. На ці цілі виділено на даний час 700 тисяч гривень. Але питання теж не вирішено.
 

 

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради: Бастан С.В., Макаров В.О., Бульба І.О.
Також було розглянуто питання щодо проведення громадських слухань стосовно ремонту тротуару до залізничного вокзалу.
 

 

 

В обговоренні питання взяли участь:   депутати районної ради: Бастан С.В., Макаров В.О., Бульба І.О.
          Виступаюча відмітила, що відбулося виїзне засідання профільної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного та побутового обслуговування населення на території Снігурівської центральної районної лікарні. На вищезазначеному виїзному засіданні розглянуто питання ремонту дороги на території ЦРЛ, на даний час це питання вирішується, ремонт дороги проведено.  
 
 
 
 
Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, подякувала всім за плідну, конструктивну роботу.
Пленарне засідання  ХХVІІІ позачергової  сесії  районної ради сьомого скликанняоголошується закритим.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 

Голова районної ради                                                             Т.МЕЗІНА 

Нет комментариев. Ваш будет первым!