Протокол №31 від 28 листопада 2018р

5 декабря 2018 - Администратор

 

СНІГУРІВСЬКА РАЙОННА РАДА
 
 

ПРОТОКОЛ

 
 
28 листопада  2018 року № 31
 
м. Снігурівка
 
 
ХХХІ сесія
 
сьомого скликання.
 
Місце проведення:
 
зал засідань районної ради,
 
10 година
 
Загальний склад ради:           - 34
Обрано депутатів:                  - 34
Присутні:                               - 25
Відсутні:                                -  9
 
В роботі пленарного засідання ХХХІ сесії районної ради сьомого скликанняприймають участь: Бойко Інна Володимирівна, голова Снігурівської райдержадміністрації, Верловицький Сергій Валерійович, перший заступник голови Снігурівської  райдержадміністрації, Гищак Андрій Миколайович, заступник голови Снігурівської  райдержадміністрації, Закусілов Андрій Миколайович, депутат Миколаївської обласної ради, начальники управлінь та   відділів райдержадміністрації; керівники  підприємств та державних установ, сільські голови, представники засобів масової інформації.
Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, оголосила ХХХІ сесію  районної ради сьомого скликаннявідкритою.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 

За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат сесії у складі депутатів: Бандурової Лідіії Тимофіївни, Оковитого Михайла Івановича  та лічильну комісію у складі депутатів: Масюка Олександра Сергійовича, Чернишевої Вікторії Логвинівни.

 
Мезіна Т.А., голова районної ради, доповіла про роботу районної ради в міжсесійний період. Коротко зупинилась на головних подіях, які відбулись в районі в період між минулою черговою сесією районної ради та нинішньою.
 
Перед затвердженням проекту порядку денного та регламенту роботи    ХХХІ сесії районної ради сьомого скликання головуюча Мезіна Т.А. повідомила, що проекти рішень районної ради своєчасно було розміщено на офіційному веб-сайті Снігурівської районної ради та детально розглянуто на  засіданні профільних комісій Снігурівської районної ради.
 
Далі проведено процедурне голосування за прийняття проекту порядку денного та регламенту роботи  ХХХІ сесії районної ради сьомого скликання.
Регламент роботи та порядок денний  ХХХІ  сесії районної ради  затверджено одноголосно.
 
 

До порядку денного  ХХХІ сесії районної ради сьомого скликання включено такі питання:

1.                Про затвердження районної Програми запобігання і лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2020 роки.
Доповідач: КОВРИГА Микола Леонідович, головний лікар Снігурівської ЦРЛ.
2.                Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки „Снігурівщина-2017” та продовження терміну її дії на 2019рік.
Доповідач: КОЗЛОВА Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
3.                Про Порядок списання майна спільної власності територіальних   громад сіл та селищ, міст Снігурівського району.
Доповідач: ЖИГАЛКО Олена Олександрівна, начальник відділу з питань юридичного забезпечення, управління комунальним майном та господарської діяльності районної ради.
4.                Про внесення змін до районної цільової Програми захисту населення і територій Снігурівського району Миколаївської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 рік.
Доповідач: ЖИГАЛКО Олександр Петрович, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації.
5.                Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.
Доповідач: ДРУЗЬ Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
6.                Про преміювання голови районної ради.
Доповідач: БУЛЬБА Ігор Олександрович, голова постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи, приватизації та власності.
7.                Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які передбачені до надання у користування на умовах оренди ТОВ «ІНГУЛЕЦЬ ЕНЕРГО-2» в межах території Афанасіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
8.                Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які передбачені до надання у користування на умовах оренди ТОВ «ІНГУЛЕЦЬ ЕНЕРГО-2» в межах території Нововасилівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
 
Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
9.                Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які передбачені до надання у користування на умовах оренди ТОВ «САНБІЛД» в межах території Афанасіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
10.            Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які передбачені до надання у користування на умовах оренди ТОВ «САНБІЛД» в межах території Нововасилівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
11.            Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у користуванні на умовах оренди ТОВ «ПРИДНІПРОВСЬКЕ» в межах території Новотимофіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
12.            Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у користуванні на умовах оренди ПСП «АГРОФІРМА «РОДНІЧОК» в межах території Горохівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
13.            Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян України для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Любомирівської (Краснознам’янської) та Афанасіївської сільських рад Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
14.           Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах в межах території Снігурівської міської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
15.           Різне.
 
 
 
 
 

1. СЛУХАЛИ:

 

Про затвердження районної Програми запобігання і лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2020 роки.

Доповідач: КОВРИГА Микола Леонідович, головний лікар Снігурівської ЦРЛ.
 
Коврига М.Л., повідомив, що з метою зниження рівня захворюваності на серцево-судинні та судинно-мозкові хвороби, інвалідності та смертності від їх ускладнень, поліпшення спеціалізованої комплексної профілактики і лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань, а також підвищення якості життя населення району, на підставі пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення обласної ради від 12 квітня 2018р. №1 «Про затвердження обласної Програми запобігання і лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2020 роки» необхідно затвердити районну Програму запобігання і лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2020 роки.
Виступаючий зазначив, що метою Програми є впровадження заходів, спрямованих на:
-      профілактику, своєчасну діагностику та сучасне лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань;
-      виявлення акту чинників, які можуть ускладнити перебіг серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань;
-      забезпечення належної якості життя;
-      зниження рівня первинної інвалідності і смертності від серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань.
Основними завданнями Програми є:
-                  визначення пріоритетних напрямів в організації спеціалізованої медичної допомоги населенню, матеріально-технічне забезпечення сучасним лікувально-діагностичним обладнанням з урахуванням динаміки та структури захворюваності;
-                  підвищення рівня обізнаності населення шляхом висвітлення на всіх рівнях інформації щодо чинників розвитку серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань і можливості їх запобіганню;
-                  поліпшення ранньої діагностики та своєчасне лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань;
-                  постійний моніторинг рівня захворюваності населення на серцево-судинні та судинно-мозкові захворювання, стану надання спеціалізованої допомоги.
 
В обговоренні питання взяли участь: голова Снігурівської районної державної адміністрації Бойко І.В., депутат районної ради  Бохонок А.С., депутат Миколаївської обласної ради Закусілов А.М.
 
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 1 додається).
 
 

2.              СЛУХАЛИ:

 

Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки „Снігурівщина-2017” та продовження терміну її дії на 2019рік.

Доповідач: КОЗЛОВА Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
 
Козлова С.Ф. зазначила, що відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України, Законів України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», з метою розвитку та підтримки закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу та реалізації медичної реформи в Снігурівському районі, необхідно продовжити термін дії Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки “Снігурівщина-2017” на 2019 рік та внести доповнення до неї.
Виступаюча наголосила, що необхідно внести зміни до вищезазначеної програми для збереження фінансування 22 ФАПів району (кількість населення менше 750 осіб), які згідно Наказу Міністерства охорони здоров’я та Мінрегіону від 06.02.2018 року №178/24 «Про затвердження Порядку формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 21.02.2018 року за № 215/31667, повинні призупинити свою діяльність».
 
В обговоренні питання взяли участь: голова Снігурівської районної державної адміністрації Бойко І.В., голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А.,  депутат районної ради Бохонок А.С.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
Результати поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 2 додається).
 
 

3.                 СЛУХАЛИ:

 

Про Порядок списання майна спільної власності територіальних   громад сіл та селищ, міст Снігурівського району.

Доповідач: ЖИГАЛКО Олена Олександрівна, начальник відділу з питань юридичного забезпечення, управління комунальним майном та господарської діяльності районної ради.
 
Жигалко О.О. відмітила, що відповідно до частини другої статті 43 та частини п’ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року № 1314 „ Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності”, з метою встановлення єдиних вимог до списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району, необхідно затвердити порядок списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району.
Цей Порядок розроблено з метою встановлення єдиних вимог до порядку списання матеріальних цінностей спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Снігурівського району. Списання цього майна здійснюється у спосіб, передбачений цим Порядком.
Виступаюча зупинилась на основних розділах даного Порядку.
 
В обговоренні питання взяли участь: голова Снігурівської районної державної адміністрації Бойко І.В., голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А.,  депутат районної ради Бульба І.О.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 2
"утримались" – 0
"не голосували" – 0.
"всього" – 25
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 3 додається).
 
 

 

 

 

4. СЛУХАЛИ
 

Про внесення змін до районної цільової Програми захисту населення і територій Снігурівського району Миколаївської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 рік.

Доповідач: ЖИГАЛКО Олександр Петрович, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації.
 
Жигалко О.П. зазначив, що на підставі пункту 16 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 19,93,94 Кодексу цивільного захисту України, з метою забезпечення ефективного функціонування МПО Снігурівського району, зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій та досягнення гарантованого рівня захисту населення і території району, необхідно внести зміни до районної цільової Програми захисту населення і територій Снігурівського району Миколаївської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року №3, замінивши в графі 8 підпункту 1.2.1 пункту 1.2 підрозділу 1 розділу І цифру «10,0» цифрою «6,0» та у підпункті 1.2.3 пункту 1.2 підрозділу 1 розділу І цифру «10,0» цифрою «14,0». (Зміни додаються).
 
В обговоренні питання взяла участь голова Снігурівської районної державної адміністрації Бойко І.В.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
Результати поіменного голосування:
"за" – 25
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 25
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 4 додається).
 

 

5. СЛУХАЛИ
 

Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.

Доповідач: ДРУЗЬ Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
Друзь Н.М. наголосила на необхідностівнесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.
Доповідач детально зупинилась на змінах та внесених доповненнях до бюджетних призначень головних розпорядників коштів районного бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, які виникли в процесі виконання бюджету поточного року.   
Наталія Михайлівна, зазначила, що відповідно до казначейського звіту за підсумками виконання районного бюджету 2017 року за станом на 01 січня 2018 року залишки коштів на рахунках районного бюджету становили 17817,505  тис.грн., в тому числі залишок освітньої субвенції з державного бюджету 142,803 тис.грн, залишок медичної субвенції з державного бюджету 2382,176 тис.грн, залишок субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій 2759,559 тис.грн.
Рішенням районної ради від 22 грудня 2017 року   № 9 «Про районний бюджет Снігурівського району на 2018 рік» затверджено оборотний залишок бюджетних коштів у сумі 500,0 тис.грн. З урахуванням зазначеного, вільний залишок коштів загального фонду районного бюджету склав 17317,505 тис.грн.
Рішенням районної ради від 21.02.2018р. №7 «Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік» затверджено розподіл вільного залишку у сумі 337,225 тис.грн.
Рішенням районної ради від 02.03.2018р. №1«Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік» затверджено розподіл вільного залишку у сумі 100,000 тис.грн.
Рішенням районної ради від 16.03.2018р. №11 «Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік» затверджено розподіл вільного залишку у сумі 12573,731 тис.грн., з них за рахунок залучення залишків коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій 2658,0 тис.грн, залишків коштів медичної субвенції з державного бюджету 1337,5 тис.грн.
Рішенням районної ради від 27.04.2018р. №9 «Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік» затверджено розподіл вільного залишку у сумі 436,713 тис.грн., з них за рахунок залучення залишків коштів медичної субвенції з державного бюджету 130,0 тис.грн.
Рішенням районної ради від 15.06.2018р. №9 «Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік» затверджено розподіл вільного залишку у сумі 3004,884 тис.грн., з них за рахунок залучення залишків коштів медичної субвенції з державного бюджету 153,618 тис.грн, за рахунок залучення залишків коштів освітньої субвенції з державного бюджету 142,0 тис.грн.
 

 

В обговоренні питання взяли участь: голова Снігурівської районної державної адміністрації Бойко І.В., голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А., депутати районної ради: Титареко Д.В., Масюк О.С., Бохонок А.С., Гальович В.Я., Єрмолаєв О.І., депутат Миколаївської обласної ради Закусілов А.М., Олександрівський сільський голова.
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
Результати поіменного голосування:
"за" – 25
 
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 25
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 5 додається).
 
Мезіна Т.А. запропонувала створити тимчасову робочу групу у складі депутатів  Снігурівської районної ради: Бохонка А.С., Бандурової Л.Т., Нартова О.І., Партоли С.М., депутата Миколаївської обласної ради Закусілова А.М., головного лікаря РЦ ПМСД Соловйова П.І з метою підготовки Звернення депутатів Снігурівської районної ради до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України,  Міністерства охорони здоров’я України щодо недопущення закриття фельдшерсько-акушерських пунктів та забезпечення їх фінансування з державного бюджету.
 
 

Депутати підтримали пропозицію Мезіної Т.А.

Проведено процедурне  голосування:   «за» - одноголосно.
 
6. СЛУХАЛИ
 

Про преміювання голови районної ради.

Доповідач: БУЛЬБА Ігор Олександрович, голова постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи, приватизації та власності.
 
Бульба І.О. запропонував преміювати голову Снігурівської районної ради Мезіну Тетяну Андріївну за серпень, вересень, жовтень, листопад 2018 року в розмірі 50% від посадового окладу за кожен місяць, в межах затвердженого кошторису видатків на оплату праці виконавчого апарату районної ради на 2018 рік.
 
Перед розглядом даного питання голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А. наголосила, що участі в голосуванні не прийматиме з метою уникнення конфлікту інтересів. (Заява додається).
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Підсумки поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 1
"утримались" – 0
"не голосували" – 1 (Мезіна Т.А. участі в голосуванні не приймала)
"всього" – 25
ВИРІШИЛИ: (рішення № 6 додається).
7. СЛУХАЛИ
 

Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які передбачені до надання у користування на умовах оренди ТОВ «ІНГУЛЕЦЬ ЕНЕРГО-2» в межах території Афанасіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
 

 

Геєв С.В. повідомив, що на затвердженняпропонуються технічні документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які передбачені до надання у користування на умовах оренди ТОВ «ІНГУЛЕЦЬ ЕНЕРГО-2» в межах території Афанасіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
 

 

Є висновки державної експертизи щодо відсутності зауважень до даної технічної документації.
Мезіна Т.А. зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
Результати поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1
"всього" – 25
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 7 додається).
 
8. СЛУХАЛИ
 

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які передбачені до надання у користування на умовах оренди ТОВ «ІНГУЛЕЦЬ ЕНЕРГО-2» в межах території Нововасилівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
 

 

Геєв С.В. повідомив, що на затвердженняпропонуються технічні документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які передбачені до надання у користування на умовах оренди ТОВ «ІНГУЛЕЦЬ ЕНЕРГО-2» в межах території Нововасилівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
 
В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради: Масюк О.С., Бульба І.О.
Є висновки державної експертизи щодо відсутності зауважень до даної технічної документації.
Мезіна Т.А. зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
Результати поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1
"всього" – 25
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 8 додається).
 
9. СЛУХАЛИ
 

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які передбачені до надання у користування на умовах оренди ТОВ «САНБІЛД» в межах території Афанасіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
 
Геєв С.В. повідомив, що на затвердженняпропонуються технічні документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які передбачені до надання у користування на умовах оренди ТОВ «САНБІЛД» в межах території Афанасіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Є висновки державної експертизи щодо відсутності зауважень до даної технічної документації.
Мезіна Т.А. зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 Результати поіменного голосування:
"за" – 24
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1
"всього" – 25
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 9 додається).
 

 

10. СЛУХАЛИ
 

Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які передбачені до надання у користування на умовах оренди ТОВ «САНБІЛД» в межах території Нововасилівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
 
Геєв С.В. повідомив, що на затвердженняпропонуються технічні документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які передбачені до надання у користування на умовах оренди ТОВ «САНБІЛД» в межах території Нововасилівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
 
Є висновки державної експертизи щодо відсутності зауважень до даної технічної документації.
Мезіна Т.А. зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 25
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 10 додається).
 

 

11. СЛУХАЛИ
 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у користуванні на умовах оренди ТОВ «ПРИДНІПРОВСЬКЕ» в межах території Новотимофіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
 
 
Геєв С.В. повідомив, що на затвердженняпропонуються технічні документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у користуванні на умовах оренди ТОВ «ПРИДНІПРОВСЬКЕ» в межах території Новотимофіївської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
 
Є висновки державної експертизи щодо відсутності зауважень до даної технічної документації.
Мезіна Т.А. зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 25
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 11 додається).
 

 

12. СЛУХАЛИ
 

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у користуванні на умовах оренди ПСП «АГРОФІРМА «РОДНІЧОК» в межах території Горохівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.

Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
 
Геєв С.В. повідомив, що на затвердженняпропонуються технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у користуванні на умовах оренди ПСП «АГРОФІРМА «РОДНІЧОК» в межах території Горохівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Є висновки державної експертизи щодо відсутності зауважень до даної технічної документації.
Мезіна Т.А. зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 25
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 12 додається).
 

 

13. СЛУХАЛИ
 

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян України для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Любомирівської (Краснознам’янської) та Афанасіївської сільських рад Снігурівського району Миколаївської області.

Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
 
Геєв С.В. повідомив, що на затвердженняпропонуються технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян України для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Любомирівської (Краснознам’янської) та Афанасіївської сільських рад Снігурівського району Миколаївської області.
 
Є висновки державної експертизи щодо відсутності зауважень до даної технічної документації.
Мезіна Т.А. зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 25
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 13 додається).
 

 

 

 

 

 

14. СЛУХАЛИ
 

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах в межах території Снігурівської міської ради Снігурівського району Миколаївської області.

Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради
 
Геєв С.В. повідомив, що на затвердженняпропонуються технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах в межах території Снігурівської міської ради Снігурівського району Миколаївської області.
 
Є висновки державної експертизи щодо відсутності зауважень до даної технічної документації.
Мезіна Т.А. зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 25
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 14 додається).
 

 

 

РІЗНЕ:

Бастан С.В. запропонував підготувати ЗВЕРНЕННЯ депутатів Снігурівської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України стосовно закриття ТВБВ №10014/097 філії Миколаївського обласного управління АТ «Ощадбанк». Починаючи з липня 2018 року на адресу районної ради та депутатів районної ради 7 скликання надходять звернення щодо відновлення роботи ТВБВ №10014/097 філії Миколаївського обласного управління АТ «Ощадбанк», яке знаходилось за адресою: 57303 Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Суворова буд. 25/7, в одному з найбільших мікрорайонів міста. В даному відділенні обслуговувалось до   10 тисяч населення району.На сьогоднішній день у даному мікрорайоні відсутні банкомати та термінали АТ «Ощадбанк».
Жителі Снігурівського району не мають можливості отримати заробітну плату, пенсії, соціальні виплати, сплатити податки до бюджетів всіх рівнів, комунальні платежі. Все це створює певні незручності для жителів Снігурівського району. Люди похилого віку повинні долати значну відстань до найближчого відділення Приватбанку для отримання пенсії в банкоматах. Зазвичай вони не можуть самостійно користуватись банкоматом, а потім повинні вистояти чергу в касу Приватбанку для сплати комунальних платежів. Іноді цей процес займає годину або півтори.
 
В обговоренні питання взяли участь: голова Снігурівської районної державної адміністрації Бойко І.В., голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А., депутати районної ради: Масюк О.С., Гальович В.Я., Карелін М.В., Каушан С.І.
 
 
 
Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, подякувала всім за плідну, конструктивну роботу.
 
Пленарне засідання ХХХІ сесії районної ради сьомого скликанняоголошується закритим.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 
Голова районної ради                                              Т.МЕЗІНА

  

Нет комментариев. Ваш будет первым!