Протокол №32 від 11 грудня 2018р

17 декабря 2018 - Администратор

 

СНІГУРІВСЬКА РАЙОННА РАДА
 
 

ПРОТОКОЛ

 
 
11 грудня  2018 року № 32
 
м. Снігурівка
 
 
ХХХІІ позачергова сесія
 
сьомого скликання.
 
Місце проведення:
 
зал засідань районної ради,
 
10 година
 
Загальний склад ради:           - 34
Обрано депутатів:                  - 34
Присутні:                               - 21
Відсутні:                                - 13
 
В роботі пленарного засідання ХХХІІ позачергової  сесії районної ради сьомого скликанняприймають участь: Бойко Інна Володимирівна, голова Снігурівської райдержадміністрації, Закусілов Андрій Миколайович, депутат Миколаївської обласної ради, начальники управлінь та   відділів райдержадміністрації; керівники  підприємств та державних установ, сільські голови, представники засобів масової інформації.
Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, оголосила ХХХІІ позачнргову сесію  районної ради сьомого скликаннявідкритою.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 

Перед затвердженням порядку денного пленарного засідання ХХХІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликання головуюча вручила  Почесну грамоту Миколаївської обласної ради депутату районної ради Гавриленку О.С., Почесні грамоти районної ради за вагомий особистий внесок у становлення та розвиток місцевого самоврядування, активну депутатську діяльність і громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування депутатам районної ради, які були відсутні на районних урочистостях з нагоди                   Дня місцевого самоврядування 07 грудня 2018 року:  Бастану С.В., Гальовичу В.Я., Макарову В.О,, Мацюті Ю.В., Оковитому М.І.

 
 

За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат сесії у складі депутатів: Бандурової Лідіії Тимофіївни, Мацюти Юрія Віталійовича  та лічильну комісію у складі депутатів: Макарова Віктора Олександровича, Чих Віктора Петровича.

 
Перед затвердженням проекту порядку денного та регламенту роботи    ХХХІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликання головуюча Мезіна Т.А. повідомила, що проекти рішень районної ради своєчасно було розміщено на офіційному веб-сайті Снігурівської районної ради та детально розглянуто на  засіданні президії Снігурівської районної ради.
 
Далі проведено процедурне голосування за прийняття проекту порядку денного та регламенту роботи  ХХХІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликання.
Регламент роботи та порядок денний  ХХХІІ позачергової  сесії районної ради  затверджено одноголосно.
 
 

До порядку денного  ХХХІІ позачергової   сесії районної ради сьомого скликання включено такі питання:

1.                Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.
Доповідач: ДРУЗЬ Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
2.                Різне.
 
 

1. СЛУХАЛИ:

 

Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.

Доповідач: ДРУЗЬ Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
Друзь Н.М. зазначила, що відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації, проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік» своєчасно розміщено на сайті Снігурівської районної ради.
Виступаюча відмітила, що з метою впорядкування дохідної та видаткової частин районного бюджету, з урахуванням змін до обсягу міжбюджетних трансфертів, залучення коштів від перевиконання дохідної частини районного бюджету, необхідно внести зміни до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.
Друзь Н.М. наголосила, що необхідно затвердити спеціальний фонд районного бюджету з дефіцитом у сумі 13717,214 тис.гривень, джерелом покриття   якого визначити:
 - кошти, що   передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (БКФБ 208400)   у сумі 13717,214 тис.гривень,
 з них за рахунок залишку коштів станом на 01.01.2018р, що надійшли з державного бюджету: 
- освітньої субвенції у сумі 142,000   тис.гривень;
- медичної субвенції у сумі   1936,295 тис.гривень;
          - субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 60,000 тис.гривень.
 
В обговоренні питання взяли участь: голова райдержадміністрації Бойко І.В., голова районної ради Мезіна Т.А., депутат Миколаївської обласної ради Закусілов А.М., депутати районної ради: Бохонок А.С., Гальович В.Я., Макаров В.О., Титаренко Д.В., Нартов О.І., Оковитий М.І., Бастан СВ., начальник відділу освіти РДА Мендус Л.І., голова батьківського комітету ЗОШ № 3.
 
Бохонок А.С. запропонував розглянути  питання можливості будівництва футбольного поля на території ДЮСШ в подальшому.
 

Депутати підтримали пропозицію Бохонка А.С.

З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
Підсумки голосування : «за»     – 18.
                                          «проти»      – 0.
                                      «утримались»    –0.
«не голосували» - 3.
 «всього»   – 21
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 1 додається).
 
 

2.                 СЛУХАЛИ: РІЗНЕ.

 
Мезіна Т.А. повідомила,  що депутати  Снігурівської  районної ради
підготували звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Міністерства охорони здоров’я України стосовно  врегулювати питання щодо реформування фельдшерсько-акушерських пунктів у сільській місцевості, не допущення їх закриття та забезпечення їх фінансування з державного бюджету.
Сьогодні депутати Снігурівської районної ради сьомого скликання, глибоко стурбовані ситуацією, яка загострилась внаслідок зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 21.02.2018 року за № 215/31667 наказу Міністерства охорони здоров’я та Мінрегіону від 06.02.2018 року №178/24 «Про затвердження Порядку формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги». Після завершення в області формування спроможної мережі, згідно даного наказу, виявляється, що 22 ФАПи Снігурівського району не відповідають зазначеним критеріям проекту для надання ПМД (кількість населення, що обслуговуються в них менше 750 осіб).
Це дає всі підстави припускати, що від ФАПів у їх нинішньому вигляді при проведенні медичної реформи є намір відмовитися.
Між тим, саме ФАПи зараз надають першу медичну допомогу в сільській місцевості, це та ланка, яка найближча до людей.
На сьогодні 22 ФАПи району із 34 потрапляють у зону ризику, як такі, що не відповідають зазначеним критеріям, і не можуть розглядатись як елементи спроможної мережі.
Але ж вони обслуговують понад 8,5 тисяч сільського населення і їх фінансування становить близько 2,4 млн. гривень. Більшість приміщень цих ФАПів відремонтовано, відновлено опалення, вони оснащені необхідною апаратурою, забезпечені необхідним набором ліків для надання первинної медичної допомоги.
В обговоренні питання взяли участь: головний лікар Снігурівської центральної районної лікарні Коврига М.Л., .начальник відділу освіти РДА Мендус Л.І.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
Результати поіменного голосування:
"за" – 18
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 3
"всього" – 21
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 2 додається).
 

 

Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, подякувала всім за плідну, конструктивну роботу.
 
Пленарне засідання ХХХІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликанняоголошується закритим.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 

Голова районної ради                                              Т.МЕЗІНА 

Нет комментариев. Ваш будет первым!