Протокол №33 від 21 грудня 2018р

28 декабря 2018 - Администратор


СНІГУРІВСЬКА РАЙОННА РАДА
 
 
ПРОТОКОЛ
 
 
21 грудня  2018 року № 33
 
м. Снігурівка
 
 
ХХХІІІ позачергова сесія
 
сьомого скликання.
 
Місце проведення:
 
зал засідань районної ради,
 
10 година
 
Загальний склад ради:           - 34
Обрано депутатів:                  - 34
Присутні:                               - 24
Відсутні:                                - 10
 
В роботі пленарного засідання ХХХІІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликанняприймає участь: Бойко Інна Володимирівна, голова Снігурівської райдержадміністрації, начальники управлінь та   відділів райдержадміністрації; керівники  підприємств та державних установ, представники засобів масової інформації.
Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, оголосила ХХХІІІ позачергову сесію  районної ради сьомого скликаннявідкритою.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 
За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат сесії у складі депутатів: Бандурової Лідіії Тимофіївни, Масюка Олекандра Сергійовича  та лічильну комісію у складі депутатів: Бохонка Андрія Степановича, Чернишевої Вікторії Логвинівни.
 
Перед затвердженням проекту порядку денного та регламенту роботи    ХХХІІІ позачергової  сесії районної ради сьомого скликання головуюча Мезіна Т.А. повідомила, що проекти рішень районної ради своєчасно було розміщено на офіційному веб-сайті Снігурівської районної ради та детально розглянуто на  засіданні профільних комісій Снігурівської районної ради.
 
Далі проведено процедурне голосування за прийняття проекту порядку денного та регламенту роботи  ХХХІІІ позачергової  сесії районної ради сьомого скликання.
Регламент роботи та порядок денний  ХХХІІІ позачергової  сесії районної ради  затверджено одноголосно.
 
 
До порядку денного  ХХХІІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликання включено такі питання:
1.          Про звіт голови Снігурівської районної ради.
Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова районної ради.
2.          Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Снігурівському районі на 2017-2018 роки та затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Снігурівському районі на 2019-2020 роки.
Доповідач: КОЗЛОВА Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
3.          Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки „Снігурівщина-2017”, термін дії якої продовжено на 2019 рік.
Доповідач: КОЗЛОВА Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
4.          Про затвердження Програми розвитку Об’єднаного трудового архіву органів місцевого самоврядування Снігурівського району на 2019 рік.
Доповідач: МАРІНОВА Ольга Георгіївна, директор Об’єднаного трудового архіву міської, сільських рад Снігурівського району.
5.          Про затвердження районної цільової Програми захисту населення і територій Снігурівського району Миколаївської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 рік.
Доповідач: ЖИГАЛКО Олександр Петрович, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації.
6.          Про продовження терміну дії в 2019 році районної програми створення страхового фонду документації Снігурівського району на 2018рік.
Доповідач: ЖИГАЛКО Олександр Петрович, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації.
7.          Про продовження строку дії Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Снігурівського району на 2019 рік.
Доповідач: ГОДОВИХ Світлана В’ячеславівна, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
8.          Про внесення змін та доповнень до районної Цільової програми територіальної оборони у Снігурівському районі на 2018 рік та продовження терміну її дії на 2019 рік.
Доповідач:ШОЙКО Ірина Костянтинівна, головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.
9.          Про продовження строку дії районної Програми „Медичні кадри Снігурівщини на 2013-2017 роки” на 2019 рік.
Доповідач:СОЛОВЙОВ Павло Іванович, директор-головний лікар КНП «ЦПМСД».
10.     Про продовження строку дії на 2019 рік районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей Снігурівського району на 2014-2018 роки.
Доповідач: ГОЛДУН Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
11.     Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району у комунальну власність територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради.
Доповідач: ЖИГАЛКО Олена Олександрівна, начальник відділу з питань юридичного забезпечення, управління комунальним майном та господарської діяльності районної ради.
12.     Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.
Доповідач: ДРУЗЬ Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
13.     Про районний бюджет Снігурівського району на 2019 рік.
Доповідач:ДРУЗЬ Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
14.     Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату районної ради та Положення про виконавчий апарат районної ради на 2019рік.
Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова районної ради.
15.     Про затвердження видатків на утримання районної ради, Положення про оплату праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам виконавчого апарату районної ради на 2019 рік.
Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова районної ради.
16.     Про план роботи Снігурівської районної ради на 2019 рік.
Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова районної ради.
17.     Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (не витребуваної земельної частки (пай), що передбачена для передачі в оренду терміном на 7 (сім) років фермерському господарству «БУКОВИНА» в межах території Любомирівської (Краснознам’янської) сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
18.     Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають у власності громадян України в межах території Снігурівського району Миколаївської області
Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
19.     Різне.
 
 
1. СЛУХАЛИ:
 
Про звіт голови Снігурівської районної ради.
Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова районної ради.
 
Мезіна Т.А. прозвітувала про роботу Снігурівської районної ради за 2018 рік. (Звіт додається).
 
В обговоренні питання взяли участь: голова Снігурівської районної державної адміністрації Бойко І.В., депутати районної ради  Бастан С.В., Макаров В.О., Оковитий М.І., Бульба І.О.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 1
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 1 додається).
 
 
2.              СЛУХАЛИ:
 
Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Снігурівському районі на 2017-2018 роки та затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Снігурівському районі на 2019-2020 роки.
Доповідач: КОЗЛОВА Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
 
Козлова С.Ф. повідомила, що підприємницька діяльність є основою економічного і соціального розвитку, вирішення соціальних проблем, подолання бідності та забезпечення високого рівня життя громадян.
Невід’ємною складовою частиною розвитку підприємництва є створення сприятливих умов для провадження підприємницької діяльності. Розвиток підприємництва вкрай необхідний, тому потребує підтримки, як на державному, так і на місцевому рівні.
Мале і середнє підприємництво має, переважно, явну регіональну орієнтацію, оскільки суб'єкти малого і середнього підприємництва планують свою діяльність, виходячи, перш за все, з потреб та особливостей місцевих ринків, обсягів та структури локального попиту.
Мале і середнє підприємництво виконує цілу низку життєво важливих функцій: які відіграють особливу роль у розвитку торгівлі, сфері послуг, громадському харчуванні, виробництві товарів народного споживання; сприяють формуванню конкуренції та протистоять монополістичним тенденціям; створюють велику частку товарів в економіці; сприяють вирішенню проблеми зайнятості; задовольняють специфічні потреби споживачів, формують індивідуальний попит; роблять значний внесок у науково-технічний прогрес; забезпечують базу для становлення середніх та великих підприємств у майбутньому; пом'якшують економічні кризи; підтримують соціальну та політичну стабільність.
Головна мета Програми – створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва, підвищення економічних показників розвитку району, забезпечення активізації підприємницької діяльності, запровадження механізму співпраці, створення нових робочих місць, підвищення рівня життя населення.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 23
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 2 додається).
 
 
3.                 СЛУХАЛИ:
 
Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки „Снігурівщина-2017”, термін дії якої продовжено на 2019 рік.
Доповідач: КОЗЛОВА Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
 
 
Козлова С.Ф., зазначила, що необхідно внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки Снігурівщина-2017”, виклавши додаток 3 «Перелік пріоритетних інвестиційних проектів, які плануються до реалізації у Снігурівському районі Миколаївськой області за рахунок коштів державного бюджету, обласних бюджетів, місцевих бюджетів та інших джерел фінансування» в редакції, що додається.
.
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 3 додається).
 
 
4. СЛУХАЛИ
 
Про затвердження Програми розвитку Об’єднаного трудового архіву органів місцевого самоврядування Снігурівського району на 2019 рік.
Доповідач: МАРІНОВА Ольга Георгіївна, директор Об’єднаного трудового архіву міської, сільських рад Снігурівського району.
 
Марінова О.Г., відмітила, що мета Програми полягає у вирішенні пріоритетних завдань розвитку архівної справи в Снігурівському районі, задоволенні соціальних потреб громадян, забезпечення збережуваності та подальшого використання архівних документів, що не віднесені до Національного архівного фонду.
Основними завданнями Програми є:
- виявлення та внесення до джерел комплектування, приймання та зберігання документів з особового складу та документів тимчасового зберігання документів ліквідованих підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності і підпорядкування;
- забезпечення відповідного волого-температурного режиму зберігання документів;
-   технічне переоснащення архіву (оновлення матеріально-технічної бази архівної установи, забезпечення його комп’ютерною та оргтехнікою);
-   кадрове забезпечення архіву відповідно до встановлених нормативів;
- підвищення рівня економічних і соціальних гарантій для професійної реалізації працівників архівної установи.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 4 додається).
5. СЛУХАЛИ
 
Про затвердження районної цільової Програми захисту населення і територій Снігурівського району Миколаївської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 рік.
Доповідач: ЖИГАЛКО Олександр Петрович, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації.
 
Жигалко О.П. зазначив, що метою Програми є забезпечення виконання силами цивільного захисту району покладених на них завдань щодо зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій, досягнення гарантованого рівня захисту населення і територій району від їх наслідків.
Протягом дії програми передбачається виконання наступних заходів:
-                          створення матеріального резерву;
-                          утворення та підтримання оперативної готовності підрозділів місцевої пожежної охорони;
-                          здійснення заходів із забезпечення пожежної безпеки, в тому числі на об’єктах із масовим перебуванням людей;
-                          накопичення засобів індивідуального захисту органів дихання від бойових отруйних речовин та небезпечних промислових хімічних речовин для забезпечення ними непрацюючого населення, яке мешкає у прогнозованих зонах ураження;
-                          технічне переоснащення підрозділу оперативно-рятувальної служби цивільного захисту району;
-                          будівництво пожежного депо для підрозділу місцевої пожежної охорони.
Виконання Програми дасть змогу:
1.                         забезпечити належний рівень безпеки населення і захисту територій, об'єктів підвищеної небезпеки від загрози виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру;
2.                         підвищити ефективність функціонування сил цивільного захисту та системи моніторингу, прогнозування і запобігання надзвичайним ситуаціям;
3.                         зменшити ризик виникнення надзвичайних ситуацій та досягти гарантованого рівня захисту населення і територій від їх наслідків;
4.                         підвищити ефективність використання коштів для здійснення заходів цивільного захисту;
5.                         зменшити кількість постраждалого населення та загиблих людей від надзвичайних ситуацій.  
 
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 5 додається).
 
6. СЛУХАЛИ
 
Про продовження терміну дії в 2019 році районної програми створення страхового фонду документації Снігурівського району на 2018рік.
Доповідач: ЖИГАЛКО Олександр Петрович, завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації.
 
Жигалко О.П. зазначив, що відповідно до Закону України «Про страховий фонд документації України», постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 року   № 320 «Про затвердження Положення про порядок формування, ведення та використання обласного (регіонального) страхового фонду документації», керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та юридичних осіб документами страхового фонду документації для проведення будівельних (відбудовних), аварійно-рятувальних та аварійно-відбудовних робіт під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, для збереження об’єктів культурної спадщини на випадок утрати або псування оригіналу документа, а також для організації виробництва, експлуатації та ремонту продукції господарського призначення, необхідно  продовжити термін дії районної програми створення страхового фонду документації Снігурівського району на 2018рік строком на 2019 рік.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Підсумки поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 6 додається).
 
7. СЛУХАЛИ
 
Про продовження строку дії Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Снігурівського району на 2019 рік.
Доповідач: ГОДОВИХ Світлана В’ячеславівна, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
Годових С.В. повідомила, що на підставі пункту 16 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою здійснення заходів щодо підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунального господарства, забезпечення сталого розвитку та задоволення потреб населення і господарського комплексу у житлово-комунальних послугах, необхідно продовжити строк дії Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Снігурівського району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 квітня 2011 року №2, та затвердити заходи щодо організаційного забезпечення виконання завдань програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства в Снігурівському районі на 2019 рік..
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 7 додається).
 
8. СЛУХАЛИ
 
Про внесення змін та доповнень до районної Цільової програми територіальної оборони у Снігурівському районі на 2018 рік та продовження терміну її дії на 2019 рік.
Доповідач:ШОЙКО Ірина Костянтинівна, головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.
 
Шойко І.К. відмітила, що відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою поліпшення координації дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, органів військового управління району щодо забезпечення належного рівня підготовки та ведення територіальної оборони у Снігурівському районі, необхідно продовжити термін дії районної Цільової програми територіальної оборони у Снігурівському районі на 2019 рік та внести зміни і доповнення до неї.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 8 додається).
 
 
9. СЛУХАЛИ
 
Про продовження строку дії районної Програми „Медичні кадри Снігурівщини на 2013-2017 роки” на 2019 рік.
Доповідач:СОЛОВЙОВ Павло Іванович, директор-головний лікар КНП «ЦПМСД».
 
Соловйов П.І. зазначив, що на підставі пункту 16 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою залучення медичних кадрів лікарських спеціальностей до соціально-трудових відносин із Снігурівською центральною районною лікарнею та забезпечення їх житлом з належними умовами проживання, необхідно продовжити строк дії районної Програми „Медичні кадри Снігурівщини на 2013-2017 роки”, затвердженої рішенням районної ради від 10 квітня 2013р. №4, на 2019 рік.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 9 додається).
 
10. СЛУХАЛИ
 
Про продовження строку дії на 2019 рік районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей Снігурівського району на 2014-2018 роки.
Доповідач: ГОЛДУН Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
 
Голдун С.М. повідомила, що на підставі пункту 16 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення належних умов для організації дозвілля, відпочинку і оздоровлення дітей, необхідно продовжити строк дії на 2019 рік районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей Снігурівського району на 2014-2018 роки.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 10 додається).
 
11. СЛУХАЛИ
 
Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району у комунальну власність територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради.
Доповідач: ЖИГАЛКО Олена Олександрівна, начальник відділу з питань юридичного забезпечення, управління комунальним майном та господарської діяльності районної ради.
 
Жигалко О.О.  повідомила про можливість надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району у комунальну власність територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради.
 
В обговоренні питання взяли участь: голова Снігурівської районної ради, Мезіна Т.А., депутати районної ради Макаров В.О., Титаренко Д.В., Бастан С.В.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 Результати поіменного голосування:
"за" – 5
"проти" – 4
"утримались" – 12
"не голосували" – 3
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 11 не прийнято).
12. СЛУХАЛИ
 
Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік.
Доповідач: ДРУЗЬ Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
 
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 Результати поіменного голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 3
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 12 додається).
 
 
13. СЛУХАЛИ
 
Про районний бюджет Снігурівського району на 2019 рік.
Доповідач:ДРУЗЬ Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
Друзь Н.М.повідомила, що керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні необхідно прийняти районний бюджет Снігурівського району на 2019 рік.
Визначити на 2019 рік :
        -доходи       районного   бюджету у сумі 243597542 гривень, в тому числі доходи загального фонду районного бюджету 241895899 гривень,     доходи спеціального фонду районного бюджету 1701643 гривень;
        -видатки         районного    бюджету   у     сумі 243597542 гривень, в тому числі видатки загального фонду районного бюджету 241895899 гривень, видатки спеціального фонду районного бюджету 1701643 гривень;
-оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету Снігурівського   району у розмірі    500000   гривень, що становить 0,2 відсотка видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;
         -резервний фонд районного бюджету  у розмірі15000 гривень, що становить 0,001 відсотка видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.
 
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 Результати поіменного голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 3
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 13 додається).
 
 
14. СЛУХАЛИ
 
Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату районної ради та Положення про виконавчий апарат районної ради на 2019рік.
Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова районної ради.
 
 
Мезіна Т.А. наголосила, що відповідно до пункту 4 частини першої статті 43, статті 58 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 21 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року №353 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006р. №268 та визнаннями такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”, необхідно затвердити структуру,чисельність виконавчого апарату районної ради та Положення про виконавчий апарат районної ради на 2019рік.
 
В обговоренні питання взяв участь депутат районної ради Бохонок А.С.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 14 додається).
 
 
15. СЛУХАЛИ
 
Про затвердження видатків на утримання районної ради, Положення про оплату праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам виконавчого апарату районної ради на 2019 рік.
Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова районної ради.
Мезіна Т.А. зазначила, що відповідно до пункту 4 частини першої статті 43, статті 58 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 21 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року №353 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006р. №268 та визнаннями такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”, необхідно затвердити видатки на утримання районної ради, Положення про оплату праці, преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам виконавчого апарату районної ради на 2019 рік.
.
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 15 додається).
 
 
16. СЛУХАЛИ
 
Про план роботи Снігурівської районної ради на 2019 рік.
Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова районної ради.
 
Мезіна Т.А. повідомила, що на підставі пункту 6 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, врахувавши пропозиції постійних комісій районної ради, необхідно затвердити план роботи Снігурівської районної ради на 2019 рік (додається).
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 16 додається).
 
 
 
17. СЛУХАЛИ
 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (не витребуваної земельної частки (пай), що передбачена для передачі в оренду терміном на 7 (сім) років фермерському господарству «БУКОВИНА» в межах території Любомирівської (Краснознам’янської) сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
 
Геєв С.В. повідомив, що на затвердженняпропонується технічна документація з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (не витребуваної земельної частки (пай), що передбачена для передачі в оренду терміном на 7 (сім) років фермерському господарству «БУКОВИНА» в межах території Любомирівської (Краснознам’янської) сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
 
Є висновки державної експертизи щодо відсутності зауважень до даної технічної документації.
Мезіна Т.А. зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення №  17 додається).
 
18. СЛУХАЛИ
 
Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають у власності громадян України в межах території Снігурівського району Миколаївської області
Доповідач: ГЕЄВ Сергій Вікторович, начальник відділу організаційно-контрольної роботи районної ради.
 
Геєв С.В. повідомив, що на затвердженняпропонуються технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебувають у власності громадян України в межах території Снігурівського району Миколаївської області.
 
Є висновки державної експертизи щодо відсутності зауважень до даної технічної документації.
Мезіна Т.А. зазначила, що заперечень та зауважень з вищезазначеного питання не надходило.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення №  18 додається).
 
 
 
19. РІЗНЕ:
Мезіна Т.А.  повідомила, що депутати Снігурівської районної ради підготували Звернення до депутатів Верховної Ради України  щодо незабезпеченості працівників загальноосвітніх навчальних закладів району та Центральної районної лікарні бюджетними асигнуваннями на заробітну плату з нарахуваннями у 2019 році, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету, медичної субвенції з державного бюджету та базової дотації з державного бюджету.
Причиною виникнення такої ситуації є затвердження в Законі Україні «Про Державний бюджет України на 2019 рік» обсягів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету для районного бюджету Снігурівського району, а також для бюджетів Снігурівської міської ради та Горохівської сільської ради, в яких планувалось проведення місцевих виборів 23 грудня 2018 року.
Постановою ЦВК від 29.11.2018 №233 «Про деякі питання організації підготовки та проведення місцевих виборів в окремих регіонах України, в яких введено воєнний стан» відповідно до частини першої статті 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» встановлена заборона проведення виборів у період, на який вводиться воєнний стан.
 
 
 
 
Таким чином, всі бюджетні установи залишились на фінансуванні з районного бюджету Снігурівського району і не передалися до бюджетів об’єднаних територіальних громад, а обсяги трансфертів з державного бюджету на їх утримання передбачені громадам, де не відбулися вибори.
На підставі викладеного, депутати запропонували  ініціювати внесення змін до обсягів міжбюджетних трансфертів з державного бюджету на 2019 рік, зменшивши видатки з бюджетів об’єднаних територіальних громад, де не відбулися місцеві вибори, та збільшивши видатки районному бюджету Снігурівського району на відповідні суми. 
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 2
"всього" – 24
 
ВИРІШИЛИ: (рішення №  19 додається).
 
 
 
ВИСТУПИЛИ:
Депутати Снігурівської районної ради: Бульба І.О., Чих В.П., Гальович В.Я., Бандурова Л.Т., Клепач О.М., які порушили питання ремонту доріг Снігурівського району
Клепач О,М. порушивпитання ремонту спортивної зали Суворської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка на даний момент знаходиться в незадовільному стані.  
Мезіна Т.А. зазначила, що дані питання розглядалися на засіданні ради регіонального розвитку Суворської сільської ради, і що вона порекомендувала вищезазначені питання внести до плану перспективного розвитку територіальної громади.
Бойко І.В.  відмітила, що при  розгляді питання ремонту  спортивної зали Суворської ЗОШ І-ІІІ ступенів, необхідно, в першу чергу, виготовити проект, а вже потім розглядати можливість фінансування, також можна підготувати грантовий проект. Фінансування даного питання можливо також розглядати з районного бюджету  та з бюджету Суворської сільської ради.
Бойко І.В. порекомендувала звернутись до відділу економіки РДА та відділу освіти РДА з питання надання  методичної допомоги в підготовці даного грантового проекту.
Клепач О.М., висловив занепокоєння щодо роботи сільських поштових відділень, а саме в селі Гуляй Городок, яке на даний час не працює, що спричинило незручності мешканцям даного населеного пункту в забезпеченні товарами першої необхідності. Клепач О.М. ще раз наголосив на необхідності проведення ремонту доріг.
Бойко І.В. повідомила, що сільським радам було надано доручення щодо надання переліку доріг, які потребують ремонту. Але, на жаль, ще не всі сільські ради надали вищезазначені переліки.
Чих В.П.  порушив питання придбання неякісного спортивного інвентарю для Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Мендус Л.І. зазначила, що Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ступенів в своїй заяві вказала  спортивний інвентар саме певного виробника.
Бойко І.В. запропонувала звернутися до відділу освіти РДА та переглянути заявку Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів ще раз з подальшим вивченням даного питання.
Бастан С.В., запропонував найближчим часом, через засоби масової інформації проінформувати про розмір заробітної плати міському голові та заступникам. Бюджет власних надходжень  Снігурівської міської ради на 2019 рік становить близько 16 мільйонів гривень, а фонд оплати праці апарату управління разом з централізованою бухгалтерією становить близько 6 мільйонів гривень. З року в рік ці видатки значно зростають.
 
Бойко І.В., коментуючи питання щодо можливості виділення коштів із обласного бюджету на співфінансування  обласних програм, зазначила, що  за рахунок обласного бюджету покривається колосальний обсяг видатків.
Усі райони області, в тому числі і Снігурівський, надають із своїх бюджетів субвенцію на співфінансування обласних програм, в тому числі на ремонт аеропорту міста Миколаєва, придбання автомобілів швидкої допомоги, придбання житла учасникам АТО та інше.
 
 
Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, подякувала всім за плідну, конструктивну роботу.
Пленарне засідання ХХХІІІ позачергової  сесії районної ради сьомого скликанняоголошується закритим.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 
Голова районної ради                                              Т.МЕЗІНА
 

Нет комментариев. Ваш будет первым!