Протокол №34 від 06 березня 2019р

28 марта 2019 - Администратор

СНІГУРІВСЬКА РАЙОННА РАДА
 
 
ПРОТОКОЛ
 
 
06  березня  2019 року № 34
 
м. Снігурівка
 
 
ХХХІV позачергова сесія
 
сьомого скликання.
 
Місце проведення:
 
зал засідань районної ради,
 
10 година
 
Загальний склад ради:           - 34
Обрано депутатів:                  - 34
Присутні:                               - 22
Відсутні:                                - 12
 
В роботі пленарного засідання ХХХІV позачергової сесії районної ради сьомого скликанняприймають участь: Депутати Верховної Ради України Бриченко Ігор Віталійович, Кремінь Тарас Дмитрович; депутати Миколаївської обласної ради: Закусілов Андрій Миколайович, Донченко Олена Миколаївна; керівник Баштанської місцевої прокуратури Денисенко Віта Миколаївна; Бойко Інна Володимирівна, голова Снігурівської райдержадміністрації; Верловицький Сергій Валерійович, перший заступник голови Снігурівської  райдержадміністрації, Гищак Андрій Миколайович, заступник голови Снігурівської  райдержадміністрації; начальники управлінь та відділів райдержадміністрації; керівники  підприємств та державних установ; міський та сільські голови; представники засобів масової інформації.
 
Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, оголосила ХХХІV позачергову сесію  районної ради сьомого скликаннявідкритою.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 
За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат сесії у складі депутатів: Бандурової Лідіії Тимофіївни, Оковитого Михайла Івановича та лічильну комісію у складі депутатів: Чих Віктора Петроича, Ліхацької Алли Львівни.
 
Перед затвердженням проекту порядку денного та регламенту роботи    ХХХІV позачергової  сесії районної ради сьомого скликання головуюча Мезіна Т.А. повідомила, що проекти рішень районної ради своєчасно було розміщено на офіційному веб-сайті Снігурівської районної ради та детально розглянуто на  засіданні профільних комісій Снігурівської районної ради.
 
Далі проведено процедурне голосування за прийняття проекту порядку денного та регламенту роботи ХХХІVпозачергової  сесії районної ради сьомого скликання.
Регламент роботи та порядок денний  ХХХІVпозачергової  сесії районної ради  затверджено одноголосно.
 
 
До порядку денного ХХХІV позачергової сесії районної ради сьомого скликання включено такі питання:
1.                Про звіт голови Снігурівської районної державної адміністрації.
Доповідач: БОЙКО Інна Володимирівна, голова Снігурівської райдержадміністрації.
2.                Про Звернення депутатів Снігурівської районної ради до депутатів Миколаївської обласної ради, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради України міжфракційного депутатського об’єднання «Миколаївщина», депутата Верховної Ради України Вадатурського А.О. щодо призупинення процесу укрупнення до проведення загальнонаціонального референдуму.
Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
3.                Про інформацію керівника Баштанської місцевої прокуратури Миколаївської області Денисенко В.В. про діяльність Баштанської місцевої прокуратури за 2018 рік на території Снігурівського району.
Доповідач: ДЕНИСЕНКО Віта Василівна, керівник Баштанської місцевої прокуратури Миколаївської області.
4.                Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Снігурівського району за 2018 рік.
Доповідач: ДРУЗЬ Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
5.                Про хід виконання у 2018 році Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради від 31 березня 2017 року № 3 (зі змінами та доповненнями).
Доповідач: ГОЛДУН Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
6.                Про хід виконання у 2018 році районної Програми «Безбар’єрна Снігурівщина» на період до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради від 31 березня 2017 року № 4.
Доповідач: ГОЛДУН Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
7.                Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки «Снігурівщина-2017», термін дії якої продовжено на 2019 рік.
Доповідач: КОЗЛОВА Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
8.                Про продовження строку дії Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом у Снігурівському районі на 2013-2017 роки на 2019 рік.
Доповідач: ГОДОВИХ Світлана Вячеславівна, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
9.                Про внесення змін до районної Програми „Медичні кадри Снігурівщини” на 2013-2017 роки, строк дії якої продовжено на 2019 рік.
Доповідач: СОЛОВЙОВ Павло Іванович, директор-головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
10.           Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.
Доповідач: СОЛОВЙОВ Павло Іванович, директор-головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
11.           Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.
Доповідач: МЕНДУС Любов Іванівна , начальник відділу освіти райдержадміністрації.
12.           Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2019 рік.
Доповідач: ДРУЗЬ Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
13.           Про призначення Горностай Л.В. на посаду завідувача Снігурівського районного методичного кабінету Снігурівської районної ради Миколаївської області.
Доповідач: ЛИСИЦЯ Ірина Іванівна, в.о. керівника апарату Снігурівської райдержадміністрації, начальник відділу правового забезпечення та діловодства апарату райдержадміністрації.
14.           Про передачу в оренду ПП «Редакція Газети «Вісті Снігурівщини» нерухомого майна.
Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
15.           Різне.
 
 
1. СЛУХАЛИ:
 
Про звіт голови Снігурівської районної державної адміністрації.
Доповідач: БОЙКО Інна Володимирівна, голова Снігурівської райдержадміністрації.
Бойко Інна Володимирівна прозвітувала про роботу Снігурівської райдержадміністрації за 2018 рік. (Звіт додається).
Після перегляду відеоролику щодо роботи створеного у минулому році Інклюзивно-ресурсного центру та Снігурівського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю „Журавлик”, голова райдержадміністрації Бойко І.В. зупинилась на питаннях, які найбільш турбують мешканців снігурівщини. Це, насамперед, питання доріг. На сьогодні ремонтні роботи плануються тільки на тих дорогах, на які виготовлена проектно-кошторисна документація.
В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради      Оковитий М.І., який звернувся з питання проведення ремонтних робіт на автодорозі Р-81, наголосивши на необхідності забезпечення благоустрою узбіччя після проведення робіт Миколаївською філією ПАТ „Укртелеком” по заміні кабелю електрозв’язку на відрізку дороги від цеху розливу мінеральної води «Снігурівська» до перехрестя.
Головою райдержадміністрації надано роз’яснення щодо проведення на весні поточного року робіт з експлуатаційного утримання даної автодороги.
 
ВИРІШИЛИ: Направити лист до Снігурівської міської ради щодо надання дозволу Миколаївській філії ПАТ „Укртелеком” на проведення робіт по заміні кабелю електрозв’язку на зазначеному відрізку дороги та зобов’язати підприємство усунути недоліки після завершення ремонтних робіт та провести облаштування даної ділянки дороги.
 
Народними депутатами України Кремінем Т.Д. та Бриченком І.В. було порушено питання забезпечення подальшого збереження автодороги Т-15-08 сполучення Миколаїв-Снігурівка-Березнегувате, яка в минулому році на відрізку від с. Калинівка до повороту на м. Снігурівка була капітально відремонтована. Єдиним виходом забезпечення її збереження є встановлення дорожнього габаритно-вагового комплексу.
Головою райдержадміністрації надано роз’яснення. Дане питання вже детально вивчалось, розглянуто безліч пропозицій щодо місця встановлення ГВК, визначились із найбільш підходящим місцем розташування, яке знаходиться на ділянці між Вітовським та Снігурівським районом. Але постає питання забезпечення інспекторами ГВК та їх утримання, яке на сьогодні має деякі неузгодженості.
Народним депутатом України Бриченком І.В. запропоновано звернутись до міністерства інфраструктури України щодо вирішення питання забезпечення та утримання габаритно-вагового комплексу на автодорозі Т-15-08 сполучення Миколаїв-Снігурівка-Березнегувате.
 
ВИРІШИЛИ: Направити лист до міністерства інфраструктури України щодо вирішення питання забезпечення та утримання габаритно-вагового комплексу на автодорозі Т-15-08 сполучення Миколаїв-Снігурівка-Березнегувате.
 


Народний депутат України Кремінь Т.Д. зупинився на питанні медичного забезпечення сільського населення, яке можливо вирішити на нормальному рівні тільки за умови забезпечення гідним житлом медичних працівників на селі.
Порушив питання забезпечення якісного харчування в навчальних закладах, запропонував відійти від здешевлення набору продуктів харчування та забезпечити більш збалансоване меню.
Кремінь Т.Д., відвідавши Снігурівську районну гімназію                                 ім. Т.Г. Шевченка, запропонував заснувати поряд з гімназією сквер, якому присвоїти ім’я Т.Г.Шевченка та встановити скульптуру Видатному українському поету, взявши до уваги, що у 2019 році відзначатиметься                         205-річниця з дня його народження. 
 
ВИРІШИЛИ: Рекомендувати Снігурівській міській раді розглянути питанняоблаштування поряд з гімназією скверу, якому присвоїти ім’я Т.Г.Шевченка та за підтримки народних депутатів України Креміня Т.Д. та Бриченка І.В. встановити у даному сквері скульптуру Т.Г.Шевченку.
 
Депутати-аграрії районної ради Клепач О.М., Єрмолаєв О.І., користуючись нагодоюзвернулись до районного керівництва та народних депутатів щодо значного подорожчання води для зрошення, що є не підйомним для більшої частини сільгосптоваровиробників та становить загрозу для подальшого існування сільгосппідприємств.
З даного питання було заслухано в.о начальника Управління каналів та річки Інгулець Кот Т.П. та начальника відділу Снігурівського управління Водного господарства Матусенка С.М.,які надали роз’яснення щодо причини збільшення тарифів.
 
ВИРІШИЛИ: Рекомендувати представникам від сільгосптоваровиробників району, за участю спеціалістів УКРІ та СУВГ підготувати лист до НКРЕ, депутатів Верховної ради України щодо перегляду збільшеного тарифу на воду для зрошення та застосування коефіцієнту на нічний тариф для бюджетних установ УКРІ та СУВГ.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 1 додається).
 
 
 

2.              СЛУХАЛИ:

 

 

Про Звернення депутатів Снігурівської районної ради до депутатів Миколаївської обласної ради, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради України міжфракційного депутатського об’єднання «Миколаївщина», депутата Верховної Ради України Вадатурського А.О. щодо призупинення процесу укрупнення до проведення загальнонаціонального референдуму.

 

Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
 
Мезіна Т.А. зазначила, що на підставі статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою зниження соціальної напруги серед населення району та недопущення дестабілізації соціально – економічної і політичної ситуації в районі необхідно прийняти Звернення депутатів Снігурівської районної ради до депутатів Миколаївської обласної ради, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради України міжфракційного депутатського об’єднання «Миколаївщина», депутата Верховної Ради України Вадатурського А.О. щодо призупинення процесу укрупнення до проведення загальнонаціонального референдуму. (Текст Звернення додається.)
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 2 додається).
 
 

3.                 СЛУХАЛИ:

 

 

Про інформацію керівника Баштанської місцевої прокуратури Миколаївської області Денисенко В.В. про діяльність Баштанської місцевої прокуратури за 2018 рік на території Снігурівського району.

 

Доповідач: ДЕНИСЕНКО Віта Василівна, керівник Баштанської місцевої прокуратури Миколаївської області.
 
Денисенко В.В. прозвітувала про діяльність Баштанської місцевої прокуратури за 2018 рік на території Снігурівського району. (Інформація додається).
 
В обговоренні питання взяли участь: голова Снігурівської РДА Бойко І.В., депутат Снігурівської районної ради: Оковитий М.І.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 3 додається).
 

 

 

4. СЛУХАЛИ
 

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Снігурівського району за 2018 рік.

 

Доповідач: ДРУЗЬ Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
Друзь Н.М. зазначила, що відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» проект рішення «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Снігурівського району за 2018 рік» своєчасно   розміщено на офіційному сайті Снігурівської районної ради.
Підведення підсумків виконання районного бюджету 2018 року, що є невід’ємною передумовою виконання районного бюджету 2019 року, з метою публічного, прозорого представлення та відповідного контролю з боку громади за виконанням районного бюджету, необхідно прозвітувати про виконання районного бюджету Снігурівського району за 2018 рік.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 4 додається).
 
 
 
 
5. СЛУХАЛИ
 

Про хід виконання у 2018 році Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради від 31 березня 2017 року № 3 (зі змінами та доповненнями).

 

Доповідач: ГОЛДУН Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
 

 

 

Голдун С.М. доповіла про хід виконання у 2018 році Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради від 31 березня 2017 року № 3 (зі змінами та доповненнями).
 

 

 

З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 5 додається).
 
6. СЛУХАЛИ
 

Про хід виконання у 2018 році районної Програми «Безбар’єрна Снігурівщина» на період до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради від 31 березня 2017 року № 4.

 

Доповідач: ГОЛДУН Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
 
Голдун С.М. доповіла про хід виконання у 2018 році районної Програми «Безбар’єрна Снігурівщина» на період до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради від 31 березня 2017 року № 4.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
Підсумки поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 6 додається).
7. СЛУХАЛИ
 

Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки «Снігурівщина-2017», термін дії якої продовжено на 2019 рік.

 

Доповідач: КОЗЛОВА Світлана Федорівна, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
 
Козлова С.Ф.. зазначила, що відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетного кодексу України, Законів України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», з метою реалізації медичної реформи в Снігурівському районі, зниження рівня захворюваності населення району, забезпечення пільгових категорій населення району безоплатними медикаментами, виробами медичного призначення та продуктами дитячого харчування дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей та враховуючи Перспективний план розвитку на 2019-2021 роки Снігурівського району, затверджений на засіданні Ради регіонального розвитку Снігурівського району 15.02.2019 року, необхідно внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки «Снігурівщина-2017», термін дії якої продовжено на 2019 рік, що додаються.
Виступаюча ознайомила присутніх із системою заходів спрямованих на покращення здоров’я окремих категорій населення Снігурівського району. Виконання Програми забезпечить такі результативні показники:
- покращення якості та продовження тривалості життя пільгових категорій населення при певних видах захворювань;
- забезпечення продуктами дитячого харчування дітей перших двох років життя із малозабезпечених сімей.
 

 

 

З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 7 додається).
 
8. СЛУХАЛИ
 

Про продовження строку дії Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом у Снігурівському районі на 2013-2017 роки на 2019 рік.

 

Доповідач: ГОДОВИХ Світлана В’ячеславівна, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури райдержадміністрації.
 
Годових С.В. зазначила, що на підставі пункту 16 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення житлом громадян, необхідно продовжити строк дії Комплексної соціально-економічної програми забезпечення громадян житлом у Снігурівському районі на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 18 жовтня 2013 року №4, на2019 рік.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 8 додається).
 
9. СЛУХАЛИ
 

Про внесення змін до районної Програми „Медичні кадри Снігурівщини” на 2013-2017 роки, строк дії якої продовжено на 2019 рік.

 

Доповідач: СОЛОВЙОВ Павло Іванович, директор-головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
 
Соловйов П.І. повідомив, що враховуючи дефіцит медичних кадрів, внаслідок чого розвивається тенденція до збільшення числа вакансій в системі охорони здоров’я, в зв’язку з необхідністю залучення медичних кадрів лікарських спеціальностей до соціально-трудових відносин із КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та з метою забезпечення їх житлом з належними умовами проживання, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, необхідно внести зміни до додатку 2 „Завдання і заходи з виконання районної Програми “Медичні кадри Снігурівщини” на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 10 квітня 2013р. №4, строк дії якої продовжено на 2019 рік, виклавши пункт 3.1 розділу 3 у редакції, що додається.
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 9 додається).
 
10. СЛУХАЛИ
 

Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.

 

Доповідач: СОЛОВЙОВ Павло Іванович, директор-головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».
 
Соловйов П.І. повідомив, що враховуючи дефіцит медичних кадрів, внаслідок чого відповідно до пункту 32 частини першої статті 43, частини другої, четвертої та п’ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу у сільській місцевості, необхідно надати згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району індивідуально визначене майно: транспортний засіб (автомобіль RenaultDuster) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області для Першотравневої амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Снігурівського району Миколаївської області».
- Створити комісію з приймання-передачі вищезазначеного транспортного засобу та затвердити її склад.
- Передати транспортний засіб – автомобіль Renault Duster на баланс КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Снігурівського району Миколаївської області» та закріпити за ним право оперативного управління цим майном.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 10 додається).
11. СЛУХАЛИ
 

Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.

 

Доповідач: МЕНДУС Любов Іванівна , начальник відділу освіти райдержадміністрації.
 
Мендус Л.І. зазначила, що відповідно до пункту 32 частини першої статті 43, частини другої, четвертої та п’ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 4 Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998р. №1482 «Про передачу ооб’єктів права державної та комунальної власності», на підставі рішення обласної ради від 05 лютого 2019р. №11 «Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальних громад області», необхідно надати згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Снігурівського району індивідуально визначеного майна: мультимедійного обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 11 прийнято).
 
12. СЛУХАЛИ
 

Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2019 рік.

 

Доповідач: ДРУЗЬ Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
Перед розглядом даного питання голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А. усно заявила і наголосила, що участі в голосуванні не прийматиме з метою уникнення конфлікту інтересів.
 
Друзь Н.М. наголосила на необхідностівнесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2019 рік.
Доповідач детально зупинилась на змінах та внесених доповненнях до бюджетних призначень головних розпорядників коштів районного бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, які виникли в процесі виконання бюджету поточного року.   
 
В обговоренні питання взяли участь: голова Снігурівської РДА Бойко І.В., депутат Снігурівської районної ради: Бульба І.О.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 Результати поіменного голосування:
"за" – 21
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 1 (Мезіна Т.А. участі в голосуванні не приймала)
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 12 додається).
 
13. СЛУХАЛИ
 

Про призначення Горностай Л.В. на посаду завідувача Снігурівського районного методичного кабінету Снігурівської районної ради Миколаївської області.

 

Доповідач: ЛИСИЦЯ Ірина Іванівна, в.о. керівника апарату Снігурівської райдержадміністрації, начальник відділу правового забезпечення та діловодства
 
Лисиця І.І. повідомила, що на підставі заяви Горностай Л.В., відповідно до подання Снігурівської районної державної адміністрації від 18.02.2019 року № 01-151/19-37/07, керуючись пунктом 20 частини першої статті 43, статтею 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктами 2.1, 2.5 Положення про порядок призначення або узгодження на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і організацій, що належать до спільної власності територіальних громад Снігурівського району, затвердженого рішенням районної ради від 10 грудня 2009 року № 1, необхідно призначити ГОРНОСТАЙ Ларису Володимирівну на посаду завідувача Снігурівського районного методичного кабінету Снігурівської районної ради Миколаївської області як таку, що перемогла у конкурсному відборі
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 
 Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" 0
"всього" –22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 13 додається).
 
14. СЛУХАЛИ
 

Про передачу в оренду ПП «Редакція Газети «Вісті Снігурівщини» нерухомого майна.

 

Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
 
Мезіна Т.А. зазначила, що розглянувши заяву директора ПП «Редакція Газети «Вісті Снігурівщини» Новікова Ігоря Адамовича про надання в оренду нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад Снігурівського району, керуючись статтями 43, 60, частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 2 статті 9 Закону України «Про реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації», Положенням оренди майна спільної власності територіальних громад Снігурівського району, затвердженим рішенням Снігурівської районної ради від 18 липня 2014 року № 11, Постановою Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 1995 року № 786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу»,    необхідно передати в оренду ПП «Редакція Газети «Вісті Снігурівщини» нерухоме майно – частину Будівлі колишньої друкарні та гараж, розташованих за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Суворова, 15 (п’ятнадцять), загальною площею 196,98 м2 та 32,4 м2, що є спільною власністю територіальних громад Снігурівського району, терміном на 15 років для розміщення видавництва друкованих засобів масової інформації та видавничої продукції, що видаються українською мовою, з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій за 1 (одну) грн. на рік.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 14 додається).
15. СЛУХАЛИ
Різне.
 
Мезіна Т.А. нагадала депутатам Снігурівської районної ради сьомого скликання про надання електронних декларацій про доходи, зобов’язання фінансового характеру та майновий стан за 2018 рік в термін, визначений чинним законодавством.
 
 
 
Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, подякувала всім за плідну, конструктивну роботу.
Пленарне засідання ХХХІV позачергової  сесії районної ради сьомого скликанняоголошується закритим.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 
Голова районної ради                                                       Т.МЕЗІНА

  

Нет комментариев. Ваш будет первым!