Протокол №35 від 16 квітня 2019р

22 апреля 2019 - Администратор

СНІГУРІВСЬКА РАЙОННА РАДА
 
 

ПРОТОКОЛ

 
 
16  квітня  2019 року № 35
 
м. Снігурівка
 
 
ХХХV  позачергова  сесія
 
сьомого скликання.
 
Місце проведення:
 
зал засідань районної ради,
 
10 година
 
Загальний склад ради:           - 34
Обрано депутатів:                  - 34
Присутні:                               - 22
Відсутні:                                - 12
 
 
В роботі пленарного засідання ХХХV позачергової сесії районної ради сьомого скликанняприймають участь: Бойко Інна Володимирівна, голова Снігурівської райдержадміністрації; Верловицький Сергій Валерійович, перший заступник голови Снігурівської  райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації; керівники  підприємств та державних установ; міський та сільські голови; представники засобів масової інформації.
 
Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, оголосила ХХХV позачергову сесію  районної ради сьомого скликаннявідкритою.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 

За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат сесії у складі депутатів: Заліпського Олександра Володимировича, Масюка Олександра Сергійовича та лічильну комісію у складі депутатів: Гаряги Віти Миколаївни,  Клепача Олександра Миколайовича.

 
Перед затвердженням проекту порядку денного та регламенту роботи    ХХХV позачергової  сесії районної ради сьомого скликання головуюча Мезіна Т.А. повідомила,  що проекти рішень районної ради своєчасно було розміщено на офіційному веб - сайті Снігурівської районної ради та детально розглянуто на  засіданні профільних комісій Снігурівської районної ради.
 
Далі проведено процедурне голосування за прийняття проекту порядку денного та регламенту роботи ХХХV позачергової  сесії районної ради сьомого скликання.
Регламент роботи та порядок денний  ХХХV позачергової  сесії районної ради  затверджено одноголосно.
 
 

До порядку денного ХХХV позачергової сесії районної ради сьомого скликання включено такі питання:

1.                Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Снігурівського району на 2019-2023 роки.
Доповідач: ГОЛДУН Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
2.                Про реорганізацію юридичної особи – комунальний заклад «Снігурівська центральна районна лікарня».
Доповідач: КОВРИГА Микола Леонідович, головний лікар Снігурівської ЦРЛ.
3.                Про внесення змін та доповнень до Статуту Снігурівського районного методичного кабінету Снігурівської районної ради Миколаївської області.
Доповідач: ГОРНОСТАЙ Лариса Володимирівна, завідувач Снігурівського районного методичного кабінету Снігурівської районної ради Миколаївської області.
4.                Різне.
 
 
 

1. СЛУХАЛИ:

 

Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Снігурівського району на 2019-2023 роки.

Доповідач: ГОЛДУН Світлана Миколаївна, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
 
Голдун С.М. повідомила, що Програму оздоровлення та відпочинку дітей Снігурівського району на 2019-2023 роки спрямовано на реалізацію основних напрямків державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей. Програмою визначено основні показники, заходи та напрямки діяльності у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, фінансові та організаційні засади, права, обов'язки усіх учасників процесу.
Метою Програми є:
- реалізація державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, розроблення і виконання відповідних місцевих програм;
- виділення коштів з місцевих бюджетів на організацію оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;
- здійснення оплати вартості путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;
Основними завданнями Програми є:
- координація діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчих органів міської та сільських рад, щодо виконання заходів з оздоровлення та відпочинку дітей;
- своєчасна підготовка та проведення літнього оздоровлення та відпочинку дітей, насамперед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;
- своєчасне та в необхідному обсязі фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;
- залучення в установленому порядку коштів фондів, підприємств, установ, організацій для фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей;
- збільшення кількості дітей, охоплених оздоровленням і відпочинком, насамперед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 1 додається).
 
 

2.              СЛУХАЛИ:

 

Про реорганізацію юридичної особи – комунальний заклад «Снігурівська центральна районна лікарня».

Доповідач: КОВРИГА Микола Леонідович, головний лікар Снігурівської ЦРЛ.
Коврига М.Л. зазначив, що з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, відповідно до статей 104-108 Цивільного кодексу України, статей 59, 78 Господарського кодексу України, статті 14, пункту 7 частини першої статті 15, частини другої, дев’ятої статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Закону України від 06.04.2017 року № 2002-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», необхідно реорганізувати юридичну особу – комунальний заклад «Снігурівська центральна районна лікарня» (код ЄДРПОУ 01998302) шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Снігурівська центральна районна лікарня» Снігурівської районної ради Миколаївської області.
Микола Леонідович ознайомив присутніх зі складом комісії з реорганізації комунального закладу «Снігурівська центральна районна лікарня»
Снігурівської районної ради Миколаївської області.
 
В обговоренні питання взяли участь: голова Снігурівської районної ради Мезіна Т.А., депутат Снігурівської районної ради Оковитий М.І.
 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 2 додається).
 
 

3.     СЛУХАЛИ:

 

Про внесення змін та доповнень до Статуту Снігурівського районного методичного кабінету Снігурівської районної ради Миколаївської області.

Доповідач: ГОРНОСТАЙ Лариса Володимирівна, завідувач Снігурівського районного методичного кабінету Снігурівської районної ради Миколаївської області.
Горностай Л.В. наголосила, що відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 18, Закону України «Про освіту», статей 41, 42 Закону України "Про загальну середню освіту", статей 25, 26 Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016р. № 440  «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», наказу Міністерства освіти і науки України від 08.12.2008р. №1119 «Про затвердження Положення про районний (міський) методичний кабінет (центр)», з метою приведення Статуту Снігурівського районного методичного кабінету навчальних закладів району у відповідність до діючого законодавства, необхідно внести зміни і доповнення до Статуту Снігурівського районного методичного кабінету, затвердивши його у новій редакції (додається).
 

 

З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 22
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 22.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 3 додається).
 
 

4.              СЛУХАЛИ: Різне.

 
Мезіна Т.А.  повідомила, що до районної ради надійшли листи:  
- №14-6997/19 від 21.03.2019 року від Державної судової адміністрації України щодо надання відповіді на звернення депутатів Снігурівської районної ради.
Снігурівською районною радою Миколаївської області та Снігурівською міською радою Миколаївської області неодноразово ініціювалося питання щодо передачі нерухомого майна по вул.. Центральній, 121 у м. Снігурівці у спільну власність територіальних громад району та комунальну власність територіальної громади м. Снігурівки Миколаївської області.
Ураховуючи вищезазначене, Державна судова адміністрація України не заперечує щодо передачі об’єктів нерухомого майна двоповерхової будівлі площею 1393 кв. м (у тому числі протирадіаційне укриття в підвалі площею 350,0 кв. м), двох цегляних гаражів та господарських споруд по вул.. Центральній. 121 у м. Снігурівці Миколаївської області з державної у комунальну власність відповідно до чинного законодавства.  
 
 

- №04-29/14-694 від 05 квітня 2019 року щодо надання відповіді на звернення депутатів Снігурівської районної ради Миколаївської області   щодо призупинення процесу укрупнення до проведення загальнонаціонального референдуму, затверджене рішенням районної ради від 06 березня 2019 року №2.

Рішенням  Конституційного Суду України від 26 квітня 2018 року
№4-р2018 за поданням 57 народних депутатів України Закон № 5475-VІ визнано неконституційним.
Таким чином станом на 03 квітня 2019 року в Україні відсутній Закон, який би визначав правові засади, організацію та порядок проведення всеукраїнського та місцевих референдумів.
 
- листом за №8/34 1/749-19 від 29.03.2019 року від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  надійшло повідомлення про те, що на даний час особливості організації, порядок призначення та проведення референдумів в Україні законодавчо не визначено, призупинення реформування субрегіонального рівня адміністративно-територіального устрою областей до проведення відповідного загальнодержавного референдуму  може відкласти вирішення цього питання на невизначений термін та унеможливить проведення чергових місцевих виборів у 2020 році на новій територіальній основі.
 
 

ВИСТУПИЛИ:

Депутати Снігурівської  районної ради:
Оковитий М.І. порушив  питання щодо збереження доріг Снігурівського району.
 
Мезіна Т.А., голова Снігурівської районної ради, депутати районної ради, Гальович В.Я., Єрмолаєв О.І., Бандурова Л.Т., головний лікар ЦРЛ Коврига М.Л. запропонували вивчити дане питання та повернутися до його розгляду ще раз після 21.04.2019 року.
 
Гальович В.Я. зазначив, що необхідно привести відрізок дороги по напрямку до села Калинівка, який закиданий гілками дерев, в належний санітарний стан.
 
Бойко І.В., повідомила, що вищезазначений відрізок дороги обслуговує ВАТ Миколаївавтодор (Шульгач Олександр Володимирович).
Голова Снігурівської районної державної адміністрації підтримала пропозицію депутатів повернутися до розгляду питання збереження доріг Снігурівського району після  21 квітня 2019 року.
 
Соловйов П.І.,  звернув увагу на питання подальшого фінансування та роботи фельдшерсько-акушерських пунктів Снігурівського району, зазначивши, що із поважних причин не відбулася нарада з сільськими головами щодо розгляду цього питання.
 
Мезіна Т.А., голова Снігурівської районної ради, повідомила, що дане питання було детально розглянуто на засіданні профільної комісії районної
 
 
ради (протокол №20 від 12 квітня 2019 року), а також зазначила, що деякі сільські ради на даний час вже прийняли відповідні рішення і надали субвенції до районного бюджету.
Мезіна Т.А. запропонувала депутатам районної ради сьомого скликання прийнятиучасть в пленарних засіданнях сесій сільських рад Снігурівського району, на яких буде розглядатися дане рішення, з метою недопущення закриття ФАПів на території Снігурівського району, а сільським головам запросити депутатів районної ради на відповідні сесії сільських рад та повернутися до розгляду даного питання в останній декаді квітня 2019 року.
 
Бойко І.В., голова Снігурівської районної державної адміністрації, повідомила, що районною державною адміністрацією в кінці квітня 2019 року буде проведено нараду з даного питання, за участю представників фінансового управління райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, сільських голів, бухгалтерів сільських рад, працівників ФАПів та амбулаторій.
 
Клепач О.М. порушив питання щодо підвищення тарифів на воду для поливу земель сільськогосподарського призначення Снігурівського району.
Виступаючий звернувся з пропозицією щодо проведення наради з сільгосптоваровиробниками з розгляду цього питання і запросити  представників управління каналів та річки Інгулець та представників Снігурівського міжрайонного управління водного господарства. Депутати районної ради Єрмолаєв О.І., Гальович В.Я., Масюк О.С. підтримали пропозицію Клепача О.М.
 
Бойко І.В. запропонувала провести нараду з сільгосптоваровиробниками з розгляду питання підвищення тарифів на воду для поливу земель сільськогосподарського призначення Снігурівського району в кінці квітня 2019 року та наголосила, що будуть запрошені представники управління каналів річки Інгулець і представники Снігурівського міжрайонного управління водного господарства.
 
 
Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, подякувала всім за плідну, конструктивну роботу.
Пленарне засідання ХХХV позачергової сесії районної ради сьомого скликанняоголошується закритим.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 

Голова районної ради                                                       Т.МЕЗІНА 

Нет комментариев. Ваш будет первым!