Протокол №37 від 26 липня 2019р.

2 августа 2019 - Администратор

 

СНІГУРІВСЬКА РАЙОННА РАДА
 
 

ПРОТОКОЛ

 
 
26 липня  2019 року № 37
 
м. Снігурівка
 
 
ХХХVІІ позачергова сесія
 
сьомого скликання.
 
Місце проведення:
 
зал засідань районної ради,
 
10 година
 
Загальний склад ради:           - 34
Обрано депутатів:                  - 34
Присутні:                               - 19
Відсутні:                                - 15
 
В роботі пленарного засідання ХХХVІІ позачергової  сесії районної ради сьомого скликанняприймають участь:: Гищак Андрій Миколайович, заступник голови Снігурівської  райдержадміністрації; начальники управлінь та відділів райдержадміністрації; керівники  підприємств та державних установ; голови ОТГ та сільські голови; представники засобів масової інформації.
 
Мезіна Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, оголосила ХХХVІІ позачергову сесію  районної ради сьомого скликаннявідкритою.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 

За пропозицією головуючої одноголосно обрано секретаріат сесії у складі депутатів: Бандурової Лідіії Тимофіївни, Кареліна Михайла Васильовича та лічильну комісію у складі депутатів: Козленка Андрія Володимировича , Чернишевої  Вікторії Логвинівни.

 
Перед затвердженням проекту порядку денного та регламенту роботи    ХХХVІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликання головуюча Мезіна Т.А. повідомила, що проекти рішень районної ради своєчасно було розміщено на офіційному веб-сайті Снігурівської районної  ради та детально розглянуто на  засіданні профільних комісій Снігурівської районної ради.
 
Далі проведено процедурне голосування за прийняття проекту порядку денного та регламенту роботи ХХХVІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликання.
Регламент роботи та порядок денний  ХХХVІІ позачергової сесії районної ради  затверджено одноголосно.
 
 

До порядку денного ХХХVІІ позачергової сесії районної ради сьомого скликання включено такі питання:

1.                Про дострокове припинення повноважень депутатів Снігурівської районної ради сьомого скликання та визнання повноважень депутатів Снігурівської районної ради замість вибулих.
Доповідач: НІКУЛИШЕВА Тетяна Олександрівна, голова Снігурівської районної виборчої комісії.
2.                Про внесення змін і доповнень до Статуту інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області та затвердження його в новій редакції.
Доповідач: КЛАПЧУК Юлія Вікторівна, директор інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської  області.
3.                Про затвердження Положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області.
Доповідач: КЛАПЧУК Юлія Вікторівна, директор інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської  області.
4.                Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2019 рік.
Доповідач: ДРУЗЬ Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
5.                Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.
Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
6.                Про внесення змін до складу президії районної ради.
Доповідач:  МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
7.                Різне.
 
 

1. СЛУХАЛИ:

 

Про дострокове припинення повноважень депутатів Снігурівської районної ради сьомого скликання та визнання повноважень депутатів Снігурівської районної ради замість вибулих.

Доповідач: НІКУЛИШЕВА Тетяна Олександрівна, голова Снігурівської районної виборчої комісії.
 
Голова Снігурівської районної виборчої комісії Нікулишева Т.О. проінформувала присутніх про визнання повноважень депутатів районної ради, на підставі пункту 1 статті 90 Закону України «Про місцеві вибори», відповідно до частини першої статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, узявши до уваги постанову Снігурівської районної виборчої комісії № 9 від 18 липня 2019 року:
 
1. Достроково припинити повноваження депутатів районної ради сьомого скликання:
-                   Мацюти Юрія Віталійовича, обраного по багатомандатному виборчому округу № 31 за виборчими списками політичної партії "Наш край";
-                   Масюка Олександра Сергійовича, обраного по багатомандатному виборчому округу № 15 за виборчими списками політичної партії "Наш край";
-                   Гальовича Василя Якимовича, обраного по багатомандатному виборчому округу № 23 за виборчими списками політичної партії "Наш край";
-                   Ліхацької Алли Львівни, обраної по багатомандатному виборчому округу № 18 за виборчими списками політичної партії "Наш край";
-                   Клепача Олександра Миколайовича, обраного по багатомандатному виборчому округу № 34 за виборчими списками ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";
-                   Чиха Віктора Петровича, обраного по багатомандатному виборчому округу № 30 за виборчими списками ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ";
-               Нартова Олега Івановича, обраного за виборчим списком політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" під першим номером;
 у зв’язку з їх особистими заявами про дострокове припинення повноважень.
 
2.       Уважати визнаними повноваження депутатів Снігурівської районної ради сьомого скликання:
Ларікової Наталії Василівни, обраної по багатомандатному виборчому округу №1, Георгієва Федора Семеновича, обраного по багатомандатному виборчому округу №11 за виборчими списками ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", Шевчука Олександра Володимировича, обраного по багатомандатному виборчому округу №19, Єфремова Олександра Миколайовича, обраного по багатомандатному виборчому округу №3, Кравченко Тетяни Володимирівни, обраної по багатомандатному виборчому округу №20, Кішковського Сергія Володимировича, обраного по багатомандатному виборчому округу №2 за виборчими списками політичної партії "Наш край" та Хижняка Віталія Олександровича, обраного по багатомандатному виборчому округу №11 за виборчими списками політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
 
 
 
 
Нікулишева Т.О. привітала нових депутатів Снігурівської районної ради сьомого скликання з визнанням їх повноважень, побажала. міцного здоров’я, натхнення, успіхів.
 
Мезіна Т.А. , голова Снігурівської районної ради, також   привітала нових депутатів Снігурівської районної ради сьомого скликання з визнанням їх повноважень, побажала міцного здоров’я, успіхів і наснаги, мудрості, виваженості в прийнятті рішень на благо Снігурівського краю та вручила їм посвідчення депутатів районної ради  і депутатські значки.
 
Голова районної ради надала право урочисто зачитати текст Присяги депутата Снігурівської районної ради Ларіковій Н.В.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 19
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 19.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 1 додається).
 
 

2.              СЛУХАЛИ:

 

Про внесення змін і доповнень до Статуту інклюзивно-ресурсного  центру Снігурівської районної ради Миколаївської області та затвердження його в новій редакції.

Доповідач: КЛАПЧУК Юлія Вікторівна, директор інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської  області.
 
КЛАПЧУК Ю.В., директор інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської  області, зазначила, що відповідно до пункту 20 частини першої статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі Закону України «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України №617 від 22 серпня 2018 року «Деякі питання створення ресурсних центрів підтримки інклюзивної освіти та інклюзивно-ресурсних центрів» з метою приведення до чинного законодавства та Статуту Інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області в новій редакції, необхідно внести зміни та доповнення до Статуту інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області, затвердженого рішенням ХХV сесії 7 скликання від 27 квітня 2018 року №5  та затвердити його в новій редакції, що додається.
 
 

В обговоренні питання взяв участь  депутат Снігурівської районної ради Бульба І.О.

 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 19
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 19.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 2 додається).
 
 

3.                 СЛУХАЛИ:

 

Про затвердження Положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області.

Доповідач: КЛАПЧУК Юлія Вікторівна, директор інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області.
 
КЛАПЧУК Ю.В., повідомила, що відповідно до пункту 20 частини першої статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі Закону України «Про освіту», пункту 45 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою КМУ від 12 липня 2017 року №545, наказу Міністерства освіти і науки України від 03.10.18р №1051 «Про затвердження примірних положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру», та з метою визначення механізму проведення конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області,необхідно затвердити такі Положення, що додаються:
1). Положення про проведення конкурсу напосаду директора інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області.
2). Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру Снігурівської районної ради Миколаївської області.
 
В обговоренні питання взяла участь Лисиця І.І., начальник відділу правового забезпечення та діловодства апарату  райдержадміністрації.
 
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 19
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 19.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 3 додається).
 

 

4. СЛУХАЛИ
 

Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2019 рік.

Доповідач: ДРУЗЬ Наталія Михайлівна, начальник фінансового управління райдержадміністрації.
 
Друзь Н.М. зазначила, що відповідно до вимог статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2019 рік» розміщено на сайті Снігурівської районної ради.
Виступаюча відмітила, що з метою впорядкування дохідної та видаткової частин районного бюджету, необхідно внести зміни до районного бюджету Снігурівського району на 2019 рік. Наталія Михайлівна детально зупинилась по кожній позиції в розрізі розпорядників бюджетних коштів. 
 

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради Бастан С.В., який запропонував звернутися до Снігурівськогї міської ради з пропозицією щодо можливості використання 10 мільйонів гривень для закінчення газифікації м. Снігурівка (район семи вітрів) та ремонту доріг на території Снгірівської ОТГ.
 

Заприкут І.В. підтримала пропозицію Бастана С.В.

 

 

Гищак Андрій Миколайович, заступник голови Снігурівської  райдержадміністрації, повідомив, що Снігурівська райдержадміністрація щойно підготувала та надала до Снігурівської міської ради пропозиції щодо можливості використання 10 мільйонів гривень для закінчення газифікації м. Снігурівка (район семи вітрів) і ремонту доріг на території Снгірівської ОТГ та придбання декількох автобусів з метою вирішення питання транспортного сполучення  по місту та у Снігурівському районі.
 

 

Проведено процедурне голосування за пропозицію Бастана С.В.  
 «за» - одноголосно.
З  урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за проект рішення в цілому.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 19
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 19.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 4 додається).
 
5. СЛУХАЛИ
 

Про  внесення змін до складу постійних комісій районної ради.

Доповідач: МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
 
Мезіна Т.А. наголосила, що відповідно до пункту 2 частини 1 статті 43, Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 3.4.1, 3.4.2, 3.4.3 Регламенту Снігурівської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 16.12.2015р. №1, статті 4 Положення про постійні комісії районної ради, затвердженого рішенням районної ради від 16.12.2015р. №2, попередньо узгодивши з головами постійних комісій та з кожним депутатом зокрема, необхідно внести зміни до складу постійних комісій районної ради сьомого скликання, що додаються.
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 19
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 19.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 5 додається).
 
6. СЛУХАЛИ
 

Про  внесення змін до складу президії районної ради.

Доповідач:  МЕЗІНА Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради.
 
 

Мезіна Т.А. повідомила, що відповідно до пункту 3 частини першої статті 43 та статті 57 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 3.7.1 Регламенту районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 16 грудня 2015 року № 1, статті 3 Положення про президію районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 16 грудня 2015 року № 3, враховуючи кадрові зміни керівного складу району, необхідно ввести до складу президії районної ради Єрмолаєва Олександра Івановича, голову комісії з питань АПК, земельних ресурсів та соціального розвитку села, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів та Ларікову Наталію Василівну, голову постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення, відповідно вивівши зі складу президії районної ради Гальовича Василя Якимовича та Нартова Олега Івановича.

 
З урахуванням обговорення та внесених пропозицій проведено поіменне голосування за прийняття проекту рішення районної ради.
 
Результати поіменного голосування:
"за" – 19
"проти" – 0
"утримались" – 0
"не голосували" – 0
"всього" – 19.
 
ВИРІШИЛИ: (рішення № 6 додається).
 
7. Різне.
 
Мезіна Т.А. повідомила, що до районної ради надійшов лист-відповідь від Снігурівської міської ради за № 789/01-2.3 від 09.07.2019 року на звернення депутатів Снігурівської районної ради за № 175/01/03-09/19 від 26.06.2019 року.
Міська рада зазначила, що питання можливого перегляду обмеження руху в районі створеної пішохідної зони в межах вулиці Центральна на дільниці від площі імені Богдана Хмельницького до перехрестя з вулицею Жовтнева та запровадження його у вихідні дні та неробочий час після 19 години або перенесення знаку «заборона руху» по вулиці Центральній від міської ради до алеї, яка виходить до пам’ятника партизанам-підпільникам біля Управління каналів річки Інгулець, буде розглядатися на засіданні постійної комісії Снігурівської міської ради з питань промисловості, торгового та побутового обслуговування, транспорту і зв’язку.
 
Виступили депутати Снігурівської районної ради: Бульба І.О., Оковитий М.І., Заліпський О.В., Бастан С.В., Бандурова Л.Т. щодо конкретизації дати проведення засідання вищезазначеної постійної комісії міської ради, на якій також необхідно розглянути питання можливості ремонту дороги до м. Херсон.
 
Гищак Андрій Миколайович повідомив, що вищезазначена дорога перебуває на балансі держави. На даний час кошти на її ремонт в бюджеті не передбачені.
 
Мезіна Т.А. зазначила, що кошти на ремонт дороги до м. Херсон можливо надійдуть протягом  поточного року.
 
Оковитий М.І. запропонував рекомендувати головам ОТГ Снігурівського району проводити пленарні засідання сесій в актові залі Снігурівської районної ради із застосуванням онлайн режиму, а також порекомендував запрошувати на пленарні засідання сесій Снігурівської районної ради новообраного депутата Верховної Ради України.
 
 

Головуюча підтримала пропозиції депутата районної ради Оковитого М.І.

 
 
 
 
Тетяна Андріївна, голова Снігурівської районної ради, подякувала всім за плідну, конструктивну роботу.
Пленарне засідання ХХХVІІ позачерговоі  сесії районної ради сьомого скликанняоголошується закритим.
 
/Лунає Державний Гімн України/
 
 
Голова районної ради                                                       Т.МЕЗІНА

  

Нет комментариев. Ваш будет первым!