XXX сесія 22.10.2014р.

27 октября 2014 - Администратор
Рішення №1
Про звіт голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення.
Рішення №2
Про присвоєння Снігурівській районній гімназії Снігурівської районної ради Миколаївської області імені Тараса  Григоровича Шевченка.
Рішення №3
Про внесення змін до  Статуту Снігурівської дитячої музичної школи.
Рішення №4
Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2014 рік.
Рішення №5
Про затвердження Переліку підприємств, установ і організацій, що належать до спільної власності територіальних громад Снігурівського району.
Рішення №6
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Громовій О.В. для оформлення спадщини.
Рішення №7
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Заприкута М.М. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №8
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Заприкута М.М. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №9
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Бойко О.В. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №10
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Бойка О.П. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №11
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Козак О.Т. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №12
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Андрющенка Ю.В. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №13
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Бондаренко В.Л. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №14
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Острогляда П.М. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №15
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Бойка П.В. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №16
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Плугового В.С. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №17
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Тодорової Т.В. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №18
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Сокульської М.Ю. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №19
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Халявка Ю.М. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №20
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Галагуз О.В. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №21
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Бойко І.В. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №22
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Андрющенко А.Ю. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №23
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Крупіна М.Г. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №24
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Бойка В.П. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №25
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходяться у власності Юхненко Ю.Ю. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення №26
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,8806 га, яка знаходяться у власності Маврича К.П. для ведення особистого селянського господарства.
 
 

Нет комментариев. Ваш будет первым!