XXXVI сесія 27.05.2015р.

29 мая 2015 - Администратор

 

Рішення №1
Про звернення депутатів Снігурівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо ситуації на сході  України.
Рішення №2
Про стан законності у Снігурівському районі та вжиті органами прокуратури заходи щодо її зміцнення.
Рішення №3
Про затвердження Комплексної програми увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв воєн та політичних репресій у Снігурівському районі на 2015 рік.
Рішення №4
Про хід виконання у 2014 році Комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями, осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, на період до 2015 року (“Турбота”)» затвердженої рішенням сесії районної ради від 25.04.2014 року № 1, та внесення доповнень до неї.
Рішення №5
Про хід реалізації в 2014році заходів Програми зайнятості  населення Снігурівського району  на період до 2017 року  та внесення змін до   неї.
Рішення №6
Про хід виконання у 2014 році районної Програми “Безбар’єрна Снігурівщина”, затвердженої рішенням районної ради від 14 серпня 2013 року № 2.
Рішення №7
Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку розвитку Снігурівського району на 2015-2017 роки „Снігурівщина – 2017”.
Рішення №8
Про внесення змін до районної Програми “Медичні кадри Снігурівщини” на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 10.04.2013р. №4.
Рішення №9
Про надання згоди Снігурівському районному ЦПМСД на списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад Снігурівського району.
Рішення №10
Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського  району на 2015  рік.
Рішення №11
Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Богданової Р.В.
Рішення №12
Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.
Рішення №13
Про внесення змін до складу президії районної ради.
Рішення №14
Рішення №15
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 42,6815 га Пекері В.В.
Рішення №16
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 63,5067 га Пекері В.В.
Рішення №17
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 197,1609 га, що надається в користування на умовах оренди Пекері В.В.
Рішення №18
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 2,0000 га Ніколайченку О.О.
Рішення №19
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються у власність громадянам України  (19 чоловік) для ведення особистого селянського господарства в межах території Кобзарцівської сільської ради.
Рішення №20
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, передбачених до передачі  у власність членам фермерського господарства „Хлебное” (5 чоловік) для ведення фермерського господарства.
Рішення №21
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, передбачених до надання в оренду терміном на 49 років Кормишкіній Т.О.
Рішення №22
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 35,3300 га для надання в оренду Кормишкіну Ю.А.
Рішення №23
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею 333,6200 га для надання в оренду Кормишкіну Ю.А.
Рішення №24
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0209 га, яка планується до надання в оренду Кугляру П.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Червонозірської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Рішення №25
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5833 га, яка планується до надання в оренду Кугляру П.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Червонозірської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Рішення №26
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,7786 га, яка надається в користування на умовах оренди Кугляру Д.П. для ведення фермерського господарства в межах території Червонозірської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Рішення №27
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 15,3450 га, яка надається в користування на умовах оренди Кугляру Д.П. для ведення фермерського господарства в межах території Червонозірської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Рішення №28
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею 64,7955 га, які надаються в користування на умовах оренди Кугляру Д.П. для ведення фермерського господарства в межах території Червонозірської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Рішення №29
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площею 52,5539 га, які надаються в користування на умовах оренди Єрмолаєву О.О. для ведення фермерського господарства в межах території Олександрівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Рішення №30
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності громадян України (7 чоловік) для ведення особистого селянського господарства в межах території Горохівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Рішення №31
Про зняття з контролю рішень районної ради.

    

Нет комментариев. Ваш будет первым!