Проект рішення

8 мая 2014 - Администратор

 На підставі частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (з наступними змінами), статті 35 Закону України «Про Національний архівний фонд і архівні установи»,  постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 1998 р. N 639 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів»,  наказу Державного комітету архівів України від 05.05.2008 № 82 «Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються центральними державними архівними установами на договірних засадах», з урахуванням вимог  статті 46 Закону України „Про захист економічної конкуренції”, пропозиції постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи, приватизації та власності,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.                  Прийняти проект рішення „Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються (надаються) Об’єднаним трудовим архівом міської, сільських рад Снігурівського району. (Додається).

2.                  З метою одержання зауважень та пропозицій від населення Снігурівського району, апарату районної ради забезпечити оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу до проекту рішення у спосіб та терміни, згідно чинного законодавства.

3.                  Контроль за виконанням даного проекту рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та економічної реформи, приватизації та власності.

 

 

Голова районної ради                                                                         В.Г.Козирєв

Нет комментариев. Ваш будет первым!