Рішення від 14 липня 2016 року №2

14 июля 2016 - Администратор

 

БАРАТІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

    14 липня          2016 року               № 2

           с.Баратівка                                        VІІ сесія сьомого скликання     

                      

 

 

Про внесення змін до рішення сільської ради за №1 від 09.07.2015року « Про встановлення податку на майно в частині земельного податку на території Баратівської сільської ради»

 

 

 

 

Відповідно до пунктів 24, 35 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 12, 265, 269, 270, 273, 274, 277 Податкового кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою встановлення на території Баратівської сільської ради земельного податку, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до Положення про податок на майно в частині земельного податку на території Баратівської сільської ради, затвердженого пунктом 2 рішення сільської ради за  від 09.07.2015року №1 «Про встановлення податку на майно в частині земельного податку на території Баратівської сільської ради» , виклавши абзац третій п.4.1 розділу 4 в такій редакції:

«- для сільськогосподарських угідь – 0,2%  від їх нормативно грошової оцінки»

та пункт 4.3. розділу 4 в такій редакції:

«4.3. Ставка земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено, встановлюється у розмірі 3 %  від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.»

2. Апарату сільської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на інформаційній дошці в приміщенні сільської ради та в мережі Інтернет на сайті Снігурівської районної ради у терміни, визначені чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету, фінансів, приватизації та власності.

                             

 

Сільський голова                                                 С.В.Мігас

 

 

Нет комментариев. Ваш будет первым!