Рішення від 15 липня 2014 року № 4

18 июля 2014 - Администратор

   


УКРАЇНА
 
КИСЕЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
СНІГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
РІШЕННЯ
 
від 15 липня 2014 року № 4
с. Киселівка
ХХХХХІ чергова сесія шостого скликання
Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Киселівській сільській раді (нова редакція)
 
Заслухавши та обговоривши проект рішення «Про внесення змін до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Киселівській сільській раді (нова редакція)», з метою забезпечення сплати встановлених чинним законодавством  податків і зборів, відповідно до Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», статті 265 Податкового кодексу України», керуючись пунктом 24 та 28 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська  рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1.                     Внести зміни та доповнення до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Киселівській сільській раді (нова редакція), що додаються.
2.                     Апарату сільської ради забезпечити оприлюднення проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Киселівській сільській (нова редакція)» для ознайомлення населення сільської ради та суб’єктів господарювання шляхом розміщення його на офіційному сайті Киселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  в мережі Інтернет та  інформаційній дошці сільської ради.
3.                     Вважати таким, що втратило чинність рішення Киселівської сільської ради від 13.06.2014р., №2 «Про прийняття проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Киселівській сільській раді (нова редакція)».
4.                     Дане рішення набирає чинності з дня його оприлюднення.
5.                     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, земельних відносин, охорони природи, навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів.
 
Сільський голова                            Н.Л.Швець
 
 
 
Додаток
 до рішення Киселівської 
сільської ради
від  15.07.2014 р., № 4
 
Зміни та доповнення до
Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки
по Киселівській сільській раді
(нова редакція)
 
1.                     Слова «житлова площа» в усіх відмінках замінити словами «загальна площа» у відповідному відмінку.
2.                     В пункті 5.2. розділу V «Пільги із сплати податку» після слів  «що перебувають у власності» доповнити словами «фізичних осіб або».
3.                     Доповнити розділ V «Пільги із сплати податку» пунктом 5.3. в слідкуючій редакції:
«Сільська рада до 1 лютого поточного року подає до відповідного контролюючого органу за місцем знаходження об’єкта житлової нерухомості відомості стосовно пільг, наданих нею відповідно до пункту 5.2. цього розділу»
 
 
 
 
 
 
Довідка – узгодження
проекту рішення Киселівської сільської ради
 
Про внесення змін та доповнень до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Киселівській сільській раді (нова редакція)
 
 
Підписи: секретар сільської ради                                   О.П.Чубатенко   
                депутат сільської ради                           В.В.Завадська
                гол. бухгалтер                                         О.І.Роговська

Нет комментариев. Ваш будет первым!