Рішення від 04 лютого 2015 року № 1

9 февраля 2015 - Администратор
 КОБЗАРЦІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА
 
 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 
 

Від   04 лютого 2015 року     № 1                                        ХХХХХУІІ сесія

 

                Кобзарці                                                                шостого скликання
 
 
Про  надання  пільг  щодо сплати  земельного
податку на території  Кобзарцівської сільської
ради на 2015 рік
 
 
      Відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, розглянувши звернення Снігурівського районного центру фінансово-господарського обслуговуваня закладів та установ освіти, керуючись пунктом 28 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада
 
       ВИРІШИЛА:
 
       1. Звільнити від сплати земельного податку на території  Кобзарцівської сільської ради в 2015 році бюджетні установи, організації та заклади державної та комунальної власності, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів та здійснюють діяльність на території сільської ради.
 
       2. Дане рішення Кобзарцівської сільської ради ввести в дію з «01» січня 2015 року.
 
       3. Апарату сільської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на інформаційній дошці в приміщенні сільської ради та в мережі інтернет на сайті Снігурівської районної ради.
 
      4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії сільської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку села, депутатської діяльності, етики, законності та захисту прав громадян та з питань приватизації та власності, земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів, житлово-комунального господарства, будівництва.
 
 
 
Сільський голова                                В.М.Гаряга

    

Нет комментариев. Ваш будет первым!