Рішення від 14 червня 2016 року №1

14 июня 2016 - Администратор 

КОБЗАРЦІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 
 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 
Від 14 червня  2016 року                           №1                                ІХ сесія          
 с. Кобзарці                                                                                сьомого скликання
 
Про     внесення     доповнень    до     плану   діяльності
Кобзарцівської  сільської  ради  з  підготовки  проектів
регуляторних     актів    на    2016   рік,   затвердженого
рішенням  сільської   ради   від   10 грудня   2015  року
№ 4  «Про затвердження плану діяльностіз підготовки  
регуляторних   актів  Кобзарцівської    сільської    ради
на  2016  рік»
 
 
        Заслухавши інформацію секретаря сільської ради Панченко Л.І. щодо необхідності внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Кобзарцівської сільської ради на 2016 рік, відповідно до статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись статтею  25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
          1. Внести доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Кобзарцівської сільської ради на 2016 рік, затвердженого рішенням сільської ради від 10.12.2015р. №4 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів Кобзарцівської сільської ради на 2016 рік», а саме: доповнити пунктом 1 наступного змісту: «Про внесення змін до Положення про встановлення податку на землю на території Кобзарцівської сільської ради» (затвердженого рішенням сільської ради від 07.072015р.№2, внесено зміни та доповнення рішенням сільської ради від 22.01.2016р. №3) 
 
2. Апарату сільської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на інформаційній дошці в приміщенні сільської ради та на офіційному сайті Снігурівської районної ради у терміни, визначені чинним законодавством.
 
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку села, депутатської діяльності, законності, етики  та захисту прав громадян. 
 

 Сільський голова                             Н.В. Канцелярук 

Нет комментариев. Ваш будет первым!