Рішення від 16 січня 2015 року №5

26 января 2015 - Администратор
   
 

НОВОПЕТРІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

 
 

РІШЕННЯ

 
 

від 16 січня   2015 року                      № 5                            ХLУІІІ  сесії   

 

с. Новопетрівка                                                         шостого скликання

 

                                                                                    

Про встановлення ставки  акцизного податку з реалізаціїсуб’єктами господарюванняроздрібної торгівлі підакцизнимитоварами на території Новопетрівської сільської ради
 
 
 
 
      Відповідно до пункту 56 розділу I Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Встановити ставку акцизного податку для підакцизних товарів реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі на території Новопетрівської сільської ради у розмірі 5 відсотків від вартості (з податком на додану вартість).
 

      2. Доручити апарату сільської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на інформаційній дошці сільської ради та в мережі Інтернет на сайті Снігурівської районної ради в терміни, визначені чинним законодавством.

       3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради зпитань планування, бюджету, фінансів, економічного розвитку, приватизації та власності (Касапу В.В.) та головного бухгалтера сільської ради Чернишеву Л.І..
 
 
Сільський голова :                                             В.С.Бірюк.

    

Нет комментариев. Ваш будет первым!