Проект рішення

14 июня 2016 - Администратор
 

ПРОЕКТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 
 

13 червня 2016 року 

            Павлівка
 
Про внесення змін до рішення сільської ради за № 4 від 10.07.2015року «Про встановлення земельного податку на території Павлівської  сільської ради»
 
 
 
              
   Відповідно до пунктів 24, 35 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 12, 265, 269, 270, 273, 274, 277 Податкового кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою встановлення на території Павлівської сільської ради земельного податку, сільська рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
  1. Внести зміни до Положення про земельний податок на території Павлівської сільської ради, затвердженого рішенням сільської ради за  від 10.07.2015року № 4 «Про встановлення земельного податку на території Павлівської сільської ради» , виклавши абзац другий п.4.1 розділу 4 в такій редакції:
«- для сільськогосподарських угідь – 0,5 відсотка від їх нормативно грошової оцінки»
та пункт 4.3. розділу 4 в такій редакції:
«4.3. Ставка земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено, встановлюється у розмірі 3 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.»
 
2. Апарату сільської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на інформаційній дошці в приміщенні сільської ради та в мережі Інтернет на сайті Снігурівської районної ради у терміни, визначені чинним законодавством.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку, житлово-комунального господарства, депутатської діяльності та етики.
 
 

                     Сільський голова                                     В.С.Кореновський 

Нет комментариев. Ваш будет первым!