Рішення від 14 липня 2016 року №1

14 июля 2016 - Администратор

                                                        У К Р А Ї Н А

 ПАВЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СНІГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

14 липня 2016 року  № 1   

            Павлівка

 

Про внесення змін до рішення сільської ради за № 4 від 10.07.2015року «Про встановлення земельного податку на території Павлівської  сільської ради»

 

ХІ чергова сесія 

сьомого    скликання                           

            

  Відповідно до пунктів 24, 35 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 12, 265, 269, 270, 273, 274, 277 Податкового кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою встановлення на території Павлівської сільської ради земельного податку, сільська рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до Положення про земельний податок на території Павлівської сільської ради, затвердженого рішенням сільської ради від 10.07.2015року № 4 «Про встановлення земельного податку на території Павлівської сільської ради» , виклавши абзац другий п.4.1 розділу 4 в такій редакції:

«- для сільськогосподарських угідь – 0,3 відсотка від їх нормативно грошової оцінки»

та пункт 4.3. розділу 4 в такій редакції:

«4.3. Ставка земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено, встановлюється у розмірі 3 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.»

2. Апарату сільської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на інформаційній дошці в приміщенні сільської ради та в мережі Інтернет на сайті Снігурівської районної ради у терміни, визначені чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку, житлово-комунального господарства, депутатської діяльності та етики.

                   

                       Сільський голова                В.С.Кореновський

Нет комментариев. Ваш будет первым!