Рішення від 16 січня 2015 року № 10

26 января 2015 - Администратор

                                                                                    
 

ПЕРШОТРАВНЕВА СІЛЬСЬКА РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

 
 

16січня 2015 року  № 10

           с. Першотравневе
 
Про встановлення  ставки  акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами на території Першотравневої сільської ради
 
                     LІ сесія шостого скликання
                    
 
  Відповідно до пункту 56 розділу I Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», статті 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1.          Встановитиставкуакцизногоподаткудляпідакцизнихтоварів, реалізованихсуб’єктамигосподарюванняроздрібноїторгівлінатериторіїПершотравневої сільської радиурозмірі 5 відсотківвідїх вартості (зподаткомнадоданувартість).
  2. Апарату сільської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на інформаційній дошці в приміщенні сільської ради та в мережі Інтернет на сайті Снігурівської районної ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку, житлово-комунального господарства, депутатської діяльності та етики.
 
 

 Сільський голова                                            А.І.  Завгородній 

Нет комментариев. Ваш будет первым!