Рішення від 12 липня 2016 року №1

14 июля 2016 - Администратор

 УКРАЇНА

ЧЕРВОНОЗІРСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

СНІГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

                                                                 РІШЕННЯ

 

Від  12 липня   2016  р                               № 1

с. Червона Зірка

                                                                                                     10 -та   позачергова  сесія

                                                                                                      7-го   скликання

Про внесення змін до рішення сільської ради за №1 від 13.07.2015року «Про встановлення земельного податку на території  Червонозірської  сільської ради»

 

 

 

         Відповідно до пунктів 24, 35 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 12, 265, 269, 270, 273, 274, 277 Податкового кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою встановлення на території Червонозірської сільської ради земельного податку, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до Положення про земельний податок на території  Червонозірської сільської ради, затвердженого пунктом 2 рішення сільської ради  від 13.07.2015 року №1 «Про встановлення земельного податку на території  Червонозірської сільської ради» , виклавши абзац третій п. 4.1 розділу 4 в такій редакції:

«- для сільськогосподарських угідь – 0, 2 % від їх нормативно грошової оцінки »

та пункт 4.3. розділу 4 в такій редакції:

« 4.3. Ставка земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено, встановлюється у розмірі 3 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.»

2. Апарату сільської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на інформаційній дошці в приміщенні сільської ради та в мережі Інтернет на сайті Снігурівської районної ради у терміни, визначені чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку, житлово-комунального господарства, депутатської діяльності та етики.

 

 

 

Сільський голова  :                                                                О.Д.Ящук

Нет комментариев. Ваш будет первым!