Рішення від 14 липня 2016 року №1

14 июля 2016 - Администратор

 ТАМАРИНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

СНІГУРІВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ        

 

 

 

Від  14 липня2016 року   № 1                                              VIII сесія сільської ради

                                                                                           сьомого скликання                            

    с.Тамарине                                                                                

 

 

Про внесення змін до рішення сільської ради за №1 від 10.07.2015року «Про встановлення земельного податку на території Тамаринської  сільської ради»

 

 

 

Відповідно до пунктів 24, 35 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 12, 265, 269, 270, 273, 274, 277 Податкового кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою встановлення на території Тамаринської сільської ради земельного податку, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до Положення про земельний податок на території Тамаринської сільської ради, затвердженого пунктом 2 рішення сільської ради  від 10.07.2015року №1 «Про встановлення земельного податку на території Тамаринської сільської ради» , виклавши абзац третій п.4.1 розділу 4 в такій редакції:

«- для сільськогосподарських угідь – 0,3% від їх нормативно грошової оцінки»

та пункт 4.3. розділу 4 в такій редакції:

«4.3. Ставка земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено, встановлюється у розмірі 3 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.»

2. Апарату сільської ради забезпечити оприлюднення даного рішення на інформаційній дошці в приміщенні сільської ради та в мережі Інтернет на сайті Снігурівської районної ради у терміни, визначені чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, бюджету, економічного розвитку, житлово-комунального господарства, депутатської діяльності та етики.

 

 

 

 

                  Сільський голова                                                          І.П. Береза

Нет комментариев. Ваш будет первым!