X сесія 7 скликання

27 октября 2016 - Администратор
РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ
з питань порядку денного пленарного засідання 
десятої сесії Снігурівської районної ради
сьомого скликання від 27 жовтня 2016 року
 
 
з/п
Назва рішення
Результати голосування 
 Результати відкритого поіменного голосування
Рішення №1
Про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми „Молодь Снігурівщини” на 2016 рік , затвердженої рішенням районної ради від 27.12.2010р. №3.
Рішення прийняте
Рішення №2
Про надання згоди Снігурівській дитячій музичній школі на відкриття відділень та затвердження Статуту Снігурівської дитячої музичної школи в новій редакції.
Рішення прийняте
Рішення №3
Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2016 рік.
Рішення прийняте
Рішення №4
Про преміювання голови районної ради.
Рішення прийняте
Рішення №5
Про надання згоди на безоплатне прийняття окремого індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальної громади Снігурівського району.
Рішення прийняте
Рішення №6
Про надання згоди на передачу індивідуально визначеного майна від Снігурівської центральної районної лікарні до Снігурівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.
Рішення прийняте
Рішення №7
Про внесення змін до складу президії районної ради.
Рішення прийняте
Рішення №8
Про внесення змін до рішення районної ради  від 07 квітня 2016 року №4.
Рішення прийняте
Рішення №9
Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка знаходилася у власності Драгожилової Н.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №10
Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які знаходилися у власності Паливоди М.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №11
Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які знаходяться у власності Половинки Л.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №12
Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка знаходиться у постійному користуванні Снігурівського управління водного господарства для іншого сільськогосподарського призначення.
Рішення прийняте
Рішення №13
Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок, які належні Шуліковій Р.Г. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №14
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності Якуби С.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №15
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності Лисенко О.В., Лисенко О.О. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №16
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності Бондар Н.О. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №17
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності Виноград О.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №18
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які перебували у власності Синельник Р.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №19
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебувала у власності Шершньової М.С. для ведення особистого селянського господарства.
Рішення прийняте
Рішення №20
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходилась у власності Лисої Н.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №21
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності Корнієнко В.Д. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №22
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності Москалюк Т. В. та Фалька Ю.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №23
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у спільній власності Пяник О.Ф., Пяник О.С., Пяник Н.С., Пяник О.С. в частці по ¼  кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №24
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності громадян України (6 чоловік) для ведення фермерського господарства в межах території Нововасилівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Рішення прийняте
Рішення №25
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності громадян України (8 чоловік) для ведення особистого селянського господарства в межах території Нововасилівської сільської ради Снігурівського району Миколаївської області.
Рішення прийняте
Рішення №26
Про затвердження технічної документації з  нормативно грошової оцінки земельної діляноки, яка знаходилася у власності Стародубець Л.Г. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №27
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у спільній власності Старостенко В.П. (1/2 частки) та Старостенко О.В. (1/2 частки) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №28
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходилася у власності Берези Н.Н. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №29
Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка знаходилася у власності Бондарчук М.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №30
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться у власності Галяка А.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №31
Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок, які знаходилися у власності Ганенко Л.Г. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №32
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходилася у власності Золотаревського В.М. для ведення фермерського господарства.
Рішення прийняте
Рішення №33
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності Комунішиної Л.О. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №34
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходялася у власності Камінської Л.Д. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №35
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності Замостян Л.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №36
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності Андрійчука А.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
Рішення прийняте
Рішення №37
Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (ПОСП «Веселий Кут-III», фермерське господарство «Акринка-Продукт»)».
Рішення прийняте
Рішення №38
Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель державної власності сільськогосподарського призначення в межах території Снігурівського району Миколаївської області.
Рішення прийняте


  

Нет комментариев. Ваш будет первым!